Єгор Фірсов Народний депутат VII-VIII скликань; Екс-голова Держекоінспекції України

Підтримай Екологічну Альтернативу!

08 вересня 2020, 10:11

Друзі, партія "Екологічна Альтернатива" буде брати участь у виборах до Київради і ми потребуємо вашої допомоги. Ми чекаємо на всіх активних та небайдужих до проблем довкілля людей. Нам потрібні як волонтери, що готові подавати набої, так і кандидати, що вийдуть на "бій за довкілля". Нас вже підтримали відомі природозахисники, активісти, журналісти: Денис Казанський (блогер та журналіст), Сергій Волков (екс-голова Столичного округу Держекоінспекції), Павло Вишебаба (голова ГО Єдина Планета, координатор Кампанії ХутроОFF, засновник першого веганського кафе в Україні), Катерина Сорока (співзасновниця ГО Єдина Планета, юристка, зоозахисниця), Олена Фатєєва (захисниця природно-заповідного фонду Києва), Андрій Помазанов (адвокат, правозахисник, народний депутат 8 скликання), Юлія Петренко (зоозахисниця, керівник БФ "Маленькі серця"). Наша команда збільшується щодня, і ми чекаємо на кожного з вас.

Ми об'єдналися у політичну партію саме тому, щоб вирішувати проблеми довкілля Києва у владі. Наш досвід показує, що активістів та помічників чиновники та забруднювачі не сприймають. Точніше використовують лише тоді, коли їм потрібно і зручно. Але без екологічного лобі у Київраді, системні питання вирішуватись не будуть. А цих питань з кожним роком стає все більше: загазованість, промислові викиди та скиди, забруднення водойм, проблема сміття, зменшення зелених зон, відсутність екоінфраструктури і багато інших. І що найголовніше, по більшості цих питань у чинної влади немає позиції і навіть візії вирішення, не говорячи вже про конкретні кроки. Саме тому, назріла необхідність об'єднатись та нав'язувати екоповістку з політичного боку барикад.

Комусь може здаватися, що ми замахнулися на неможливе. І потрапити до Київради нереально. Насправді ні, це не просто можливо, це цілком імовірно. Давайте рахувати разом. Явка на минулих виборах була 40%, це близько 800 тис. голосів. Партія, яка подолала бар'єр у 5%, набрала 40 тис. голосів. Лише 40 тисяч киян зможуть зробити екологічні зміни у Києві незворотними! Погодьтеся, що це завдання не здається нездійсненним. А при правильному підході та роботі з нашою аудиторією, ми впевнені в отриманні необхідного для захисту довкілля результату.

А ще, в нас, на відміну від багатьох інших партій, є ідеологія, ми наслідуємо найкраще з Європейських зелених рухів та маємо зрозумілий мотив – жодна політична сила України сьогодні не пропонує чіткого вирішення екологічних проблем. А якщо якісь пропозиції інколи і набувають розголосу, то окрім хвилинного хайпу не несуть нічого. Наше завдання інше, сформувати бойову меншість і нав'язувати, змушувати та дотискати екологічні питання у Києві. Ми не малюємо захмарних планів, все дуже чітко, конкретно та прораховано. Наприклад, Києву потрібен сміттєпереробний завод, треба прибрати сморід з Бортничів, необхідно забезпечити кожну оселю питною водою, треба змусити забруднювачів до модернізації або вивести таке виробництво з жилих масивів, необхідно навести лад з безпритульними тваринами у гуманний спосіб. Звичайно, що насправді проблем більше, але це пріоритети, з яких ми почнемо.

У нашої команди є досвід вирішення екологічних проблем, є розуміння пріоритетів та велике бажання. Але без вашої допомоги нам буде дуже складно. За нами немає олігархів та великого бізнесу, ми не чиїсь лобісти, ми не хочемо сісти на потоки і не збираємось розставляти "правильних" чиновників. У наших списках також не буде зашкварених та заплямованих. За кожного нашого кандидата та за кожну обіцянку ми готові відповідати. У нас немає великого бюджету, тому завісити весь Київ своїми фізіономіями, як Верещук, Пальчевський, Береза та інші, ми не зможемо і не хочемо. Гроші в першу чергу потрібні нам на заставу та на діджитал-комунікацію. Ми не просимо вас робити величезні перекази, розуміємо, що зараз в країні не та економічна ситуація. Достатньо буде відмовитись лише від однієї чашки кави, та переказати гроші на дійсно важливу справу.

Ми готові звітувати про кожну витрачену гривню. До того ж, сучасні рекламні кабінети з легкістю допомагають відслідкувати всі промокампанії. Але найперше завдання, це застава. Ми починаємо публічний збір коштів як індикатор важливості екологічних проблем для Києва. Все дуже просто: якщо збереження довкілля дійсно важливе завдання для Киян, проблем з участю у виборах у нас не буде. Якщо ж партії лавок, тротуарних плиток, білих бордюрів та красивих обіцянок – переможуть, так тому й бути. Але ми віримо в себе, віримо в киян і віримо в нашу спільну перемогу!

Інструкція щодо здійснення внесків

на підтримку Політичної партії "Екологічна Альтернатива"

Здійснити внесок на підтримку Політичної партії "Екологічна Альтернатива" можна в два способи:

1. Здійснити платіж з банківської карти або з поточного рахунку на рахунок Політичної партії "Екологічна Альтернатива" за наступними реквізитами:

Отримувач: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЕКОЛОГІЧНА АЛЬТЕРНАТИВА", ЄДРПОУ 43729366, місцезнаходження 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 51

Рахунок UA143282090000026009000012241

в Акціонерному банку "Південний", код банку 20953647,

місцезнаходження банку: 65059, м. Одеса, вул. Краснова 6/1.

В призначенні платежу вказувати – внесок на підтримку політичної партії.

2. Здійснити платіж готівкою в найближчому відділенні будь-якого банку на рахунок Політичної партії "Екологічна Альтернатива". З собою мати оригінал паспорту та ідентифікаційний код.

Реквізити для оплати:

Отримувач: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЕКОЛОГІЧНА АЛЬТЕРНАТИВА", ЄДРПОУ 43729366, місцезнаходження 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 51

Рахунок UA143282090000026009000012241

в Акціонерному банку "Південний", код банку 20953647,

місцезнаходження банку: 65059, м. Одеса, вул. Краснова 6/1.

В призначенні платежу вказувати – внесок на підтримку політичної партії.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Grenader45 _ 08.09.2020 17:46
IP: 77.123.93.---
...) "Я тебе скажу, хлопцы у нас – абсолютно мировые. Форменные звери! Вроде меня. Дивизия – во! Морд... Морд полтораста наберётся. В прежние времена было больше, но у пана атамана нема золотого запасу, и хлопцы начинают разбегаться в разные стороны. И правильно делают, потому что, если так пойдет дальше, я тоже разбегусь в разные стороны."
Проти класики не попреш...)
Max Mykhaylenko _ 08.09.2020 15:13
IP: 77.120.75.---
Як ви вже всі задовбали.
sanya32 _ 08.09.2020 14:24
IP: 178.128.104.---
Экологичные поборы должны начинаться с поборов:)
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter