20 серпня 2007, 15:59

Фонд Мазоха – народу України*

14 років незалежності блискуче підтвердили геніальне положення В.І. Леніна щодо місця і ролі інтелігенції у нації. Українська інтелектуальна еліта неспроможна видобути національну ідею та проект країни.

Фонд Мазоха пропонує українському народові ознайомитися з деякими проектними пропозиціями щодо майбутнього та підтверджує свою готовність продовжувати розробку проекту на контрактних умовах.


Проектні пропозиції "Майбутнє України"
(вибрані матеріали)

"Україна мальовнича"
Екологічний проект, що передбачає подальшу деградацію оточуючого середовища у світі.

"Мальовнича" – це садок вишневий, хрущі, сало, найчарівніші в світі дівчата, глечики, вулики, сопілки, вишиванки та повернення до правитоків. Це також екологічна мрія – лани широкополі, Дніпро та кручі в первозданному вигляді. Земля родюча, повітря немов сметана, здоровий генофонд – ми себе прогодуємо без брудних технологій, а решті будемо за великі гроші дозволяти причаститись.

Рекомендації:
1. Розвалити економіку, щоб ліквідувати усі небезпечні фактори забруднення навколишнього середовища. Механізм реалізації – екологічний рух, який паралізує роботу екологічно небезпечних об'єктів – заводів, фабрик і т.інш.
2. Президент країни – втілення української мрії, душі та талану. Обирається на конкурсі краси.

"Україна мазохістична"
Проект прискореної модернізації країни за східноазіатським сценарієм з елементами перверсивності.

Президент – жінка, красива, сильна, виразна та владна, яка контролює усі процеси в державі та будує потужну однопартійну систему державного капіталізму, тримаючи бізнесменів, олігархів, чиновників, та ін. в кулаку, від чого усі, включаючи населення отримують перманентне задоволення.

Рекомендації:
1. Створення центру реалізації політичних та економічних криз усеукраїнського та галузевого масштабу.
2. Постійна зміна публічних хлопчиків для биття.

"Україна маргінальна"
Проект створення унікальної національної еволюційної моделі самоорганізації українського суспільства

Закриття кордонів, скасування дипломатичних відносин зі всіма країнами, та поновлення ядерного статусу держави.

Рекомендації:
1. Скасування МЗС, президентської адміністрації, кабінету міністрів, Верховної Ради
2. Уся влада сільрадам.
3. Міста діляться на села.

"Україна американська"
Проект здійснення української мрії щодо безвізового режиму пересування.

Приєднання України до США у якості 52-го штату. Розміщення на українській території усіх суб'єктів американської державної структури – військові бази та ін. Україна проводить референдум та приєднується до Штатів – в односторонньому порядку. Україна – найбільший американський штат.

Рекомендації:
1. Забезпечення зміни вектору розвитку від євроінтеграції до американоінтеграції.
2. Всенародне прийняття "Акту проголошення залежності України від США".
3. Легалізація американського долара як фактичного платіжного засобу України.

"Україна мультимонархічна"
Новий, унікальний принцип побудови монархії – лотерея. Кожен українець має шанс стати монархом за результатом розіграшу. Одночасно, це врахування українських монархічних традицій – обирання царя, імператору, короля, хана, кагана, гетьмана та ін. які одночасно існують в одному просторі, кожний карбує свої гроші, випускає свої марки, проводить власну політику а кожен громадянин України може принести присягу тільки одному з них. Закріплюється система монархічних інститутів які органічно заміщують багатопартійну систему та легітимізують клановість та кумівство.

Рекомендації:
1. Надання компанії "Молодьспортлото" повноважень ЦВК.

"Україна комерційна"
Існуючі територіальні та природні ресурси, транспортні коридори, засоби виробництва, трудові ресурси, жінки, студенти, пенсіонери, діти здаються у найм державою. Продаються посади, нагороди, звання. Бажано здати у концесію всю державу разом, чи великими шматками. Отримані кошти направляти на подальший пошук чогось що ще можна продати, чи здати в оренду, їх рекламу, доведення до товарного стану (наприклад солов'їна мова, місячна ніч, Т.Г.Шевченко, героїчна історія та т.інш.)

Рекомендації:
1. Проведення перманентної всеукраїнської ревізії та інвентаризації національного надбання з метою укладання Всеукраїнського Прайсу.
2. Визначення межі комісійних, відступних, відкатів, знижок і т.інш., для кожної категорії товару та груп населення.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:
1. Проведення всеукраїнського референдуму 26 березня 2006 року для визначення проекту розвитку країни
2. Контрактування Фонду Мазоха для проведення ефективної пропагандистської кампанії напередодні референдуму та для реалізації обраного проекту.

* текст підготовлений для часопису "Час UA" у 2006 році.

Как независимому кандидату выиграть выборы в мажоритарном округе (Окончание)

Тут мы вынуждены вернуться к положениям, обозначенным нами в первой части. Хотя категорическим императивом современного украинского общества является "Обогащайтесь!", капитал все же сам по себе не является высшей ценностью, он есть универсальным средством решения проблем, достижения целей и удовлетворения желаний...

Как независимому кандидату выиграть выборы в мажоритарном округе (Часть 3)

Прежде чем перейти к технологической части, обозначим собственную мотивацию. Авторы предлагают данный интеллектуальный продукт не бескорыстно...

Как независимому кандидату выиграть выборы в мажоритарном округе (Часть 2)

Говоря о независимом кандидате, мы исходим из его определенного преимущества перед кандидатами от партий: он свободен от обязательств перед партийными руководителями и, соответственно, их спонсорами...

Как независимому кандидату выиграть выборы в мажоритарном округе (Часть 1)

В стране, где Бабло победило Зло, потом Добро, а потом Все что есть ни зло ни добро, возникают проблемы с доверием. Как доказать избирателю, что ты – кандидат в депутаты по мажоритарному округу – его не обманешь? На самом деле очень просто...

Анонс

28 вересня у блозі Фонду Мазоха читайте інструкцію "Як незалежному кандидату перемогти в мажоритарному окрузі". ...

За що люблю Вас

...