21 квітня 2015, 20:43

Вибори, вибори... Раджу Кличку і Ко не гратися з відтермінуванням, бо закінчите, як попередники

За результатами минулорічних травневих виборів союз Кличка та Порошенка отримав всю повноту влади в столиці: 77 зі 120 мандатів у міській раді та посаду міського голови. Вибори були позачерговими й обиралися кандидати на півтори роки.

Це було очевидно всім до дати їх проведення і після неї. Переможці виборчих перегонів анонсували 18 місяців своєї роботи й готували киян до зустрічі на виборчих дільницях восени 2015. Але до певного моменту. Цим моментом стали перші відомості з соціологічних опитувань, які зафіксували стрімке падіння рейтингу УДАРу в столиці.

Відтоді, риторика команди Кличка різко змінилася. Ніхто з його близького оточення не заперечує, що восени цього року в країні і в Києві мають відбутися місцеві вибори. Але в столиці, на їх думку – лише до ще неутворених районних рад, а до міської – в 2019. Тоді ж пропонується обирати й нового міського голову.



Хто б міг подумати, що ті, хто ще вчора просили в Януковича з Поповим призначити вибори в Києві, сьогодні будуть не проти побути в ролі узурпаторів. Очевидно, що влада для декого – наркотик. А оскільки її одразу так багато, то голову сколихнуло геть не слабко.

Не дивно. Вони не виборювали їх. Поки вони робили кволі заяви про право киян обирати свою владу, на шляху кортежу Януковича нас затримував Беркут. З нашою вимогою "Києву – вибори!" ми виходили йому на зустріч.



Зрозуміло, що намір Кличка і Ко потребує, як мінімум, перехідних положень при змінах до Конституції. Оскільки в парламенті свої інтереси, то ймовірність, що ця норма знайде 300 голосів, дуже низька. Серед киян ця ідея також не отримає підтримки.

Так склалося, що ДемАльянс опонує Кличку й УДАРу в столиці. І тому я спокійно ставлюсь до падіння їх рейтингів у Києві, але шкодую, бо воно не є наслідком непопулярних рішень чи реформ.

Ринок житлово-комунальних послуг, транспорт, управління майном громади, власністю, комунальними підприємствами та й всім іншим не зазнали суттєвих змін. І йдеться навіть не про результати, а про підходи. У кращому випадку – апгрейд совка.

Це саме та історія, коли добре, що восени будуть вибори. Впливи в столиці сформуються інакше. Восени у міській владі стане більше людей, який представлятимуть інтерес громади замість приватного. До управління містом прийдуть люди з новими підходами.

Раджу Кличку і його оточенню не гратися в відтермінування виборів. Закінчите так же безславно, як і ваші "попередники".

Відгук можна лишити на фейсбуці.

#Київ

#вибори

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...