Василь Гацько Співголова політичної партії "ДЕМАЛЬЯНС"

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

16 серпня 2018, 18:41

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича".

Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений.

Все, судячи зі всього, включно з підробкою документів, підкиданням набоїв, їх "знаходженням", незаконним затриманням і утриманням. Лише він підозрюваний. Розслідування фактично завершено і передається до суду.

Його керівник, капітан Тичина, який був присутній під час незаконного затримання, давав наказ, інші 24 співробітники поліції, які незаконно вдерлися додому до Тимофія Кохновича, виявилися ні до чого. Як і безпосередній начальник Голосіївського управління.

Станом на зараз, після брифінгу під стінами прокуратури, зустрічі з заступником прокурора Києва Андрієм Андрєєвим ми МАЄМО трохи іншу ситуацію:

- зареєстровано кримінальне провадження за заявою Тимофія Кохновича від (увага!) 17 січня.

Там вже не про службове підроблення, введення в оману, порушення недоторканності житла Печеним йдеться. Там вже йдеться про організаторів, вимагання, перевищення влади, незаконне затримання.

Про тих, хто в формі, зі зброєю від начебто імені українського народу займається організованим бандитизмом.

Я переконаний, що це лише початок. Втім, в цій, як і в інших історіях, важливо не зупинятися. В першу чергу, Тимофію і його родині. В другу, суспільству. Ну, тій його частині, яка розуміє, що від покарання винних залежить захищеність і безпека кожного.

Обговорення за посиланням.=======

Раніше писав:

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter