Василь Гацько Співголова політичної партії "ДЕМАЛЬЯНС"

Це цифрова економіка, дурню!

05 лютого 2018, 17:37

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся.

Ось тоді, коли Анатолій Матіос вийшов на брифінг і заявив, що СБУ та ГПУ разом "зайнялися" цифровою економікою, технологією блокчейну і навіть видобутком криптовалют одним махом. Кхм... вилучивши обладнання в Києві під виглядом боротьби з тероризмом.

І оскільки це вже далеко не перший випадок, коли держава "займається цифровою економікою", то стає зрозуміло, що наміри в неї серйозні. Якщо раніше ІТ-компанії, то зараз, аби не відставати від глобальних трендів, фокус ще й на криптосвіт.

А ще ж не так давно Олександр Турчинов сповістив, що криптовалюти можуть становити загрозу національній безпеці України і пообіцяв щось із цим утнути, включивши для цього в спеціальну комісію представників усіх каральних органів країни.

В принципі, перспективи зрозумілі. Оскільки це все "загроза", "тероризм", то займатися "цифровою економікою" будуть лише силовики. Або ж ті, хто і раніше, але вже під пильним наглядом і за криптовинагороду.

І все б воно, можливо, і нічого нового для України, якщо б не одне АЛЕ. Криптовалюти-криптовалютами, а за ними і навколо них – безліч ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ вже зараз, а попереду їх ще більше.

Ось тільки народ наш про це ніколи може так і не дізнатися. Лише про "мильні бульбашки", "загрози національній безпеці" і "фінансування тероризму" чутиме краєм вуха, поки інші пожинатимуть плоди прогресу.

Власне, це я до того, що розвивати цифрову економіку, в тому числі її крипто складову мають люди, які розуміють, що це не загроза, а МОЖЛИВОСТІ. І зараз, коли ці можливості матіоси і ко ставлять під удар, вставати на захист, а не "домовлятися".

ДемАльянс у цьому вам союзник і партнер. Зараз – чим зможемо. Згодом – більше.

===

powered by lun.ua
Коментарі — 6
Nikolay Konovalov _ 06.02.2018 18:50
IP: 141.170.225.---
Так вже в природі закладено, що найбільше всього сперечаються в складних питаннях саме ті, хто менш за все в них розуміється. Особливо небезпечним є, коли ці малоосвічені люди мають великі амбіції, та ще й займають керівні посади. І взагалі, наша влада як виявилося – це велике горе для України.
mihaylenco _ 06.02.2018 09:56
IP: 93.171.78.---
Вова Тур
При чому тут Гройсман, Турчинов і наподобіє? Адже це – звичайні шестёрки Бариги.

Щоб врятуватися від блокчейну, треба ліквідувати всі комп'ютерні мережі. Бариги з захопленням сприйняли систему блокчейну, вважаючи, що брудні гроші будуть абсолютно застраховані від будь яких посягань правоохоронних органів. Коли виявилося, що все прямо навпаки, і справу доведеться мати не з українською кривдоохоронною системою, то взялися товкти ІТшників. Від яких, до речі, мало що залежить. Бо розвиток цифрових технологій – процес глобальний. Як глобальне потепління. І не турчиновим з аваковими його зупиняти. Ця публіка найбільше, на що здатна – Сашка Білого замочити. Чи якогось Шеремета.
Antony Kol _ 05.02.2018 22:43
IP: 213.5.193.---
Залишилось нагодувати голодний народ намайненими цифрами, ще пару зірок продати, і все ми по переду світу всього...
Дибіли, дітям на вечерю своїм біткойнів відваріть, а то вони такі смачні – придурки із можливостями...
Руслан Валентинович _ 05.02.2018 22:07
IP: 46.203.94.---
На фото гройсман и брежнев
mihaylenco _ 05.02.2018 18:30
IP: 93.171.78.---
А ще ж не так давно Олександр Турчинов сповістив, що криптовалюти можуть становити загрозу національній безпеці України і пообіцяв щось із цим утнути...

Нехай візьме діряву ложку, й вичерпає океан. Ото буде саме та витівка!
mihaylenco _ 05.02.2018 18:02
IP: 93.171.78.---
Я великий скептик криптовалют в такому вигляді, який вони мають сьогодні. Може тому, що не є фахівцем в галузі новітніх технологій ІТ. Але справа в іншому. Технології блокчейну вже не зупинити. Те, що вкинули в віртуальний світ існуватиме якщо не вічно, то на вік, коли матіосів-луценків кинуть до буцегарні, вистачить. Це перше. Друге. Невже луценко-матіос сподіваються, що їхнє бабло в офшорах туди-сюди ганяють вручну? Чи вони сподіваються, що бабло, як готівка лежить десь у підвалі? Система блокчейну їх накрила одними з перших. Чи становить вона загрозу національній безпеці? Ще й яку! Одним кліком можна зробити злочинцями всю верхівку української влади.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter