7 лютого 2017, 11:03

Вивчений урок Революції

18-21 лютого, в треті роковини розстрілів на Майдані, вшанувавши загиблих Героїв Небесної Сотні, країна підбиватиме підсумки. Очевидно, що в ці дні називатимуть імена винних за провалені сподівання і втрачену надію. Є причини.

Однак, важливо, щоб, серед інших, ми не забули назвати і власні імена, оскільки будь-які невтішні результати – і наша відповідальність. Те, в якому стані зараз країна, говорить, що ми, представники середнього класу, підбивали підсумки на річниці, але не вивчали уроків.

А варто було б, аби не повертатися на початок ще раз і ще.

І ось Урок N1 – влада олігархів вбиває країну і призводить до втрати суверенітету. Це, наче, і очевидно. Але, вставши на захист країни і свого майбутнього, виступивши проти корумпованої, антиукраїнської по своїй суті системи, середній клас знову і знову віддавав владу олігархату.

Привид "третього Майдану" і далі висить над країною саме завдяки цьому.

Країною має правити середній клас. А це означає, що йому треба не лише воювати на фронті, підтримувати волонтерів, створювати громадські організації, сплачувати податки і часом відправляти когось зі своїх на державну службу. Це означає, що він має стати владою.

Інтереси середнього класу та олігархів протилежні. Суспільство відкритого доступу vs. обмеженого. Тому протистояння очевидне і невідворотнє.

Це в наших інтересах верховенство права і вироки для корупціонерів, а в їх – привілеї і корумпований суд. В наших – конкурентний саморегульований ринок, а в їх – монополія в галузі і насірови на посадах.

Це в наших інтересах високі доходи максимальної кількості громадян, якісна освіта, сильне громадянське суспільство та державний суверенітет, а для них наша країна – це лише місце, де вони "зарабатывают".

До цього дня середній клас програвав, зокрема через те, що не навчився використовувати політичні інструменти для реалізації свого інтересу. На відміну від олігархів, які є набагато менш чисельними, але всеосяжно впливовими.

Ні, Революцію Гідності не програно. Ми все ще на шляху від України, яка повстала, до України, якій вдалося. Утім, для того, щоб дістатися кінцевого пункту, потрібно пройти ще кілька дорогою до нього, зокрема дати в морду контрреволюції й встановити диктат середнього класу.

Середній клас має привести на Банкову свого Президента, свою більшість до парламенту, сформувати свій уряд і реалізувати свій порядок денний для країни, в якому, окрім демонтажу олігархії, можливість стати середнім класом для кожного, хто до нього ще не належить, буде питанням особистого вибору.

Інші шляхи приводять в майбутнє, уготоване нам не нами.

2017 рік – рік засвоєного уроку і боротьби за перемогу Революції.

Будьмо разом!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Зеленський не став вибором ДемАльянсу

Президентська виборча кампанія добігає кінця. 21-го квітня українці робитимуть свій вибір. В ситуації, що склалася, визначальним для ДемАльянсу є спроможність кандидата забезпечувати суверенітет країни...

2 тур. Доведеться визначатися

Перед нами в ДемАльянсі такий самий непростий вибір, як і перед мільйонами громадян, які в першому турі голосували не за Зеленського, і не за Порошенка...

Чому ДемАльянс і Самопоміч разом

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч створили політичний союз. Для мене це важливий крок. Чому? Я виходжу із завдання збудувати за наступні 10 років країну освічених, заможних та щасливих громадян...

"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича". Станом на ранок ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений...

Справа бізнесмена Кохновича: система встає на захист бандитів у формі

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД...

Це цифрова економіка, дурню!

Коли Володимир Гройсман розповів на камеру про те, що держава розвиватиме цифрову економіку, то я, ніде правди діти, не повірив. Втім, вже наступного дня я був змушений визнати, що помилявся...