Імпічмент або революція
Ця тема для багатьох звучить вже, як стара платівка. АЛЕ, попри сивину, як і раніше, залишається актуальною. Україні потрібен працюючий механізм імпічменту президента. Як і будь-якій іншій демократичній країні.
По-перше, стримуючим від злочинів фактором має бути не тільки вулиця.
По-друге, необхідно мати мирний і цивілізований спосіб усунення з посади.
В Південній Кореї в 2016 році проти президента було розпочато процедуру імпічменту, який завершився арештом. В 2016 році також в результаті процедури імпічменту було усунуто з посади президента Бразилії.
Не було б цивілізованого шляху, то не виключено, що в обидвох країнах чисельні протести переросли б у силове повалення влади.
Тема вже, ймовірно, викликає алергію. АЛЕ навряд чи знайдеться кращий час, щоб приділити їй належну увагу. Бо, коли ми скидаємо корумпованого президента, вже запізно розпочинати дискусії про процедуру імпічменту. А коли на хвилі революції й народної любові приходить наступний, то для багатьох ще зарано.
================
Залишити відгук чи коментар можна на моїй сторінці в фейсбуці.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.