Наталя Гуменюк Журналіст-міжнародник

Обама переміг (Оновлено)

07 листопада 2012, 06:20

Обама переміг легко, завоювавши Флориду. Все ж таки інколи варто вірити соціологам. Хай вони й працюють на штаб і готують внутрішню аналітику. Зараз вже можна сказати. Його звали Джеф Літц. Поки не були оголошені результати виборів, соціологи, які працюють на кампанію, не мають права надавати інформацію журналістам під запис, в тому числі =закордонним. Джеф казав, що республіканці надто розраховують на Флориду, бо там мешкають консервативні кубинці. У Ромні навіть сайт мав сторінку іспанською. Але змінилася демографія – до Флориди переїхали інші латино-американці, який лякає іміграційна політика республіканціви. Про зміну демографічної карти по всій країні йшла мова ще кілька років тому, але ці вибори підтвердили. Наступні точно будуть цікавішими.

Інтернет у штаб-квартирі Обами в Чикаго поганий. Ще б пак. Можна уявити скільки тут медіа. З обіцяними фото також складно. У такі моменти традиційні медіа, як от супутник, нагадують про свою надійність. Прес-центр на відміну від прес-центрів у штабах на виборах українських неймовірно скромний. Відділена частина величезної зали, де сидять і пишуть. З соціальними мережами теж зле. Кілька годин тому всі слідкували за Твіттером, зараз всі говорять по телефону.

Більшість людей у конгрес-холі МакКормік – волонтери, які брали участь у агітації,телефонували, ходили по будинках, насамперед в Вінсконсині та Огайо неподалеку.

На відміну від 2008-го тут відносно спокійно. Це перемога без сліз на очах. Якщо в Нью-Йорку прихильники Обами переживали, то в Чикаго ніби й не сумнівалися у перемозі чинного президента. Скоро той вийде на сцену і скаже чергову промову. Напевне знову щось говоритиме про єдність країни. Уже сьогодні зранку, коли Обама зайшов у кол-центр до волонтерів, які передзвонювали іншим волонтерам, щоб подякувати іншим волонтерам, він подякував тим, хто брав участь у зборі коштів та агітації за свого суперника Ромні. Команда Ромні у Бостоні, Массачусетс. Традиційно першим вистуває той, хто програв. Появу на екранах Мітта Ромні у штабі Обами в Чикаго вітають гарячими оплесками. Губернатор зізнається, що вже привітав президента Обаму й дякує своїй родині. Мені ж час завершувати й працювати – за кілька годин у друк має піти журнал. Різниця у часі з Чикаго вісім годин.

P.S. Джеф, котрий соціолог, був двічі правий. Він також на відміну від традиційних компаній, що проводили опитування, віддавав перевагу Обамі у Неваді, де життя тільки погіршилося через кризу з нерухомістю та зменшення туристів до Лас-Вегаса.

powered by lun.ua
Коментарі — 81
AlexSannfine _ 07.11.2012 07:40
IP: 213.200.50.---
europan:
Виявляється, це Наталі Гуменюк ховається за ацкім сотоною.
а новина дуже, дуже ексклюзивна.
Сотона та історичка – один і той же персонаж – Лола-троль
Vladimir Shliahov _ 07.11.2012 07:39
IP: 37.54.112.---
igorsich80:
Коммунизм в США победил, а єто значит "больше свободы Владимиру"
Похоже что это так.
europan _ 07.11.2012 07:38
IP: 93.73.121.---
Виявляється, це Наталі Гуменюк ховається за ацкім сотоною.
а новина дуже, дуже ексклюзивна.
Vladimir Shliahov _ 07.11.2012 07:35
IP: 37.54.112.---
atskaya sotona:
FORGET ABOUT THE MORMON))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
For you it is important?
igorsich80 _ 07.11.2012 07:33
IP: 109.201.243.---
Коммунизм в США победил, а єто значит "больше свободы Владимиру"
Vladimir Shliahov _ 07.11.2012 07:11
IP: 37.54.112.---
Понятно что условия уже изменились и Обама в принципе не может оставаться таким, каким был в первый срок своего президентства (намек на подсушенную журналистами просьбу американского президент направленную своему российскому коллеге связанную с системой ПРО).
РФ замыслила грандиозное перевооружение, что вообщем-то грозит чиновникам очередным пополнением их зарубежных счетов.
Корупція1443 Зеленський75 Україна та Європа1132 Aтака Путіна1289 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter