Наталя Гуменюк Журналіст-міжнародник

Обама переміг (Оновлено)

07 листопада 2012, 06:20

Обама переміг легко, завоювавши Флориду. Все ж таки інколи варто вірити соціологам. Хай вони й працюють на штаб і готують внутрішню аналітику. Зараз вже можна сказати. Його звали Джеф Літц. Поки не були оголошені результати виборів, соціологи, які працюють на кампанію, не мають права надавати інформацію журналістам під запис, в тому числі =закордонним. Джеф казав, що республіканці надто розраховують на Флориду, бо там мешкають консервативні кубинці. У Ромні навіть сайт мав сторінку іспанською. Але змінилася демографія – до Флориди переїхали інші латино-американці, який лякає іміграційна політика республіканціви. Про зміну демографічної карти по всій країні йшла мова ще кілька років тому, але ці вибори підтвердили. Наступні точно будуть цікавішими.

Інтернет у штаб-квартирі Обами в Чикаго поганий. Ще б пак. Можна уявити скільки тут медіа. З обіцяними фото також складно. У такі моменти традиційні медіа, як от супутник, нагадують про свою надійність. Прес-центр на відміну від прес-центрів у штабах на виборах українських неймовірно скромний. Відділена частина величезної зали, де сидять і пишуть. З соціальними мережами теж зле. Кілька годин тому всі слідкували за Твіттером, зараз всі говорять по телефону.

Більшість людей у конгрес-холі МакКормік – волонтери, які брали участь у агітації,телефонували, ходили по будинках, насамперед в Вінсконсині та Огайо неподалеку.

На відміну від 2008-го тут відносно спокійно. Це перемога без сліз на очах. Якщо в Нью-Йорку прихильники Обами переживали, то в Чикаго ніби й не сумнівалися у перемозі чинного президента. Скоро той вийде на сцену і скаже чергову промову. Напевне знову щось говоритиме про єдність країни. Уже сьогодні зранку, коли Обама зайшов у кол-центр до волонтерів, які передзвонювали іншим волонтерам, щоб подякувати іншим волонтерам, він подякував тим, хто брав участь у зборі коштів та агітації за свого суперника Ромні. Команда Ромні у Бостоні, Массачусетс. Традиційно першим вистуває той, хто програв. Появу на екранах Мітта Ромні у штабі Обами в Чикаго вітають гарячими оплесками. Губернатор зізнається, що вже привітав президента Обаму й дякує своїй родині. Мені ж час завершувати й працювати – за кілька годин у друк має піти журнал. Різниця у часі з Чикаго вісім годин.

P.S. Джеф, котрий соціолог, був двічі правий. Він також на відміну від традиційних компаній, що проводили опитування, віддавав перевагу Обамі у Неваді, де життя тільки погіршилося через кризу з нерухомістю та зменшення туристів до Лас-Вегаса.

powered by lun.ua
Коментарі — 81
slboda _ 08.11.2012 13:50
IP: 92.249.122.---
Наталія Оріана _ 07.11.2012 09:45
чому голосували за Обаму
***
Цікава думка блогерки зі США (члена республіканської партії) slepa manka з порталу NowyEkran.pl –
республіканці... в особі Ромні почали застрашувати людей війною з Іраном, перебуваючи під впливом проізраїльського лоббі.
По війнах з Іраком і Афганістаном, що скінчилися для Америки цілковитою катастрофою, шикування на нову війну з Іраном стало фатальною помилкою в кампанії Ромні.
... примара чергової війни з Іраном принесла перемогу безпорадній в економиці команді Обами.
Американці згодні на наступні чотири роки з Обамою-популістом аби не мати війни з Іраном.
Talia _ 08.11.2012 03:32
IP: 68.197.97.---
Vladimir Shliahov:
Загадывайте желание, две американки встретились на украинском сайте...

Даруйте, що тільки росіяни можуть зустрічатися на українському сайті?!
Lvgd _ 08.11.2012 03:13
IP: 67.85.157.---
Авторка про себе: "Викладаю курс "Міжнародні медіасистеми" Могилянської школи журналістики"

Ясно, чому журналістика у такій д...пі в Україні з такими викладачами. ЧОМУ можуть такі діти, непрофесіонали навчити?

Дивіться хоча би CNN (не взірець, демократами там віє, як і на любих інших каналах, але вони стараються). O Reilly show (за опитуваннями гладячів вже не перший рік вважається більш менш з балансованим, хоча на "консервативному" каналі. ДИВІТЬСЯ, ВЧІТЬСЯ, ЩО ТАКЕ АНАЛІЗ І ЖУРНАЛІСТИКА,
Lvgd _ 08.11.2012 02:44
IP: 67.85.157.---
Одним словом:))) ВИ НЕ ЖУРНАЛІСТ_МІЖНАРОДНИК, а дівчинка, яка бавиться у блоги:) Це нормально, але дуже прикро, що на УП висвітти, проаналізувати ПРОФЕСІЙНО вибори у США немає кому, окрім дітей, яким ще вчитися і вчитися.

Навіщо посилають у відрядження таких непрофесіоналів? на що витрачають кошти медіа? на таких дівчаток? Де дорослі? де профі?
Lvgd _ 08.11.2012 02:41
IP: 67.85.157.---
Обама переміг легко???????????? %)))))

Як достає Ваш непрофесіоналізм.

1) по кількості народу, який голосував – це 50 на 50. (Цифри у НЮ Таймз за 7 число)
2) 93% чорних проголосували за БО. ЧЕРЕЗ колір шкіри. ЖОДНА категорія громадян (див. можна під різним кутом, статева, вікова, освіта, меньшини тощо) НЕМАЄ таких диспропорцій. ЖОДНА! Що свідчить лише про одне. ЧОРНІ ЛОСОСУВАЛИ ЗА ЧОРНОГО. Ці вибори НЕ про оідеї, не про економіку, не про особистість навіть, ЛИШЕ про КОЛІВ шкіри. Якби чорні, не були такими расистами, і не голосували за БО через колір шкіри, ЯК ІНАКШЕ МОЖНА пояснити таку диспропорцію як 93% за одного кандидата? Такого не демонструє ЖОДНА категорія. Ромні був би Президентом.
3) Латіноси. 70% за БО. 2 категорія, АБСОЛЮТНО закохана у БО. ЯКБИ ЧОРНІ проголосували навіть так, як латіноси, Ромні б переміг.
4) Латіносів можна зрозуміти, питання еміграції для них вельми важливі. А чорні? За правління БО ЇХ ЖИТТЯ погіршилось в рази. Це цифри. Факти.
Lvgd _ 08.11.2012 02:20
IP: 67.85.157.---
БО переміг. ЗАВДЯКИ РАСИЗМУ. Чорні проголосували за чорного. Практично усі, без винятку. Які різниця які ідеї, резульати, головне ВІРНИЙ колір шкіри. Сором.

Це як в історії про мера Вашингтона М. Беррі (чорного, обраного чорними), якого зловили на відео з повіями і наркотою. І...ні-чо-го. Так і з БО. Чорні за чорних.

Ми не расисти. Більше того, мій чоловік минулого разу голосував за БО. Цього року належить до тих 20% білих, котрі розчарувались у політиці та невдачах БО. у відсутності лідерських якостей, одне бла бла бла...

Одне лиш тішить:) Як сказав один розумний чоловік Д. Моріс, після 2 терміну БО демократи не будуть обиратися рків зі 100:)))))
Lvgd _ 08.11.2012 02:16
IP: 67.85.157.---
АВТОРУ! Наталю, вчора Ви видали свій ГІПЕР непрофесіоналізм за аналіз, статтю журналіста-міжнародника, сьогодні Ви вражаєте кількістю помилок у тексті. Яка ганьба!

Невже немає дорослих у цій галузі, лише діти, які бавляться у журналістику.
borgia _ 08.11.2012 00:05
IP: 201.147.20.---
а тіпєрь про вибори каториє касаются каждого із нас.
в той жє каліфорнії рєфєрєндум шо порнозвьозди должни работать в кондомах.
ви знаєтє шо 99% порнобізнєса находітся в каліфорнії.
і єслі рєфєрєндум пройдьот – ето азначаєт смєрть профєсіонального порно.
сматрєть любітєлєй – спасіба, нєт.
borgia _ 07.11.2012 22:55
IP: 201.147.20.---
єслі ктото проізнєсьот здєсь слово "вибори" по отношєнію к абізьянє – мєня здєсь большє нє будєт.

а с етой дурой Гумєнюк разбірайтєсь самі.
borgia _ 07.11.2012 22:48
IP: 201.147.20.---
кагда я пішу шо atskaya sotona підор, я нє шучу
Санфранціско – століца гомосексуалізма в сша.
і многіє наші еміграти там скурвілісь.
про підорниє сінагогі я ужє пісал і виставлял фоткі.
нак наш бившій рабай жєніт підоров і лєсбіянок в одной із сінагог.
borgia _ 07.11.2012 22:41
IP: 201.147.20.---
рєбята нє нєрвнічайтє.
етому підору із Санфранцізка – atskaya sotona – нєдолго асталось жіть.
ви канєшна знаєтє шо аднаврємєнно с назначєнієм абізьяни на втарой срок, в штатах проходілі сотні другіх виборов і рєфєрєндумов.
в том чіслє в каліфорнії рєфєрєндум об обязатєльном увєдомлєнії на етікєткє шо ти пакупаєш гєнєтічєскі мадіфіціраваний прадукт.
тот самий от каторого, как ви відєлі нєдавно, у крис раковиє пухліни размєром большє іх саміх.

дагадайтєсь за што підори прагаласавалі.
правільно, нікакіх увідомлєній.
патаму шо ето удорожаєт етікєтку на два цєнта.

прінімаются ставкі.
скока atskaya sotona протянєт...
Vladimir Shliahov _ 07.11.2012 21:37
IP: 37.54.119.---
Talia:
atskaya sotona:
atskaya sotona:
Now maybe we can tax the HELL out of the greedy rich. As a working class woman I am tired of being taxed to death while the rich get all the breaks and get richer off MY work.
We have now reached the tipping point. The TAKERS have outnumbered the MAKERS. Soon, the MAKERS will be too few to satisfy the wants and needs of the TAKERS and as a country we are done.
Загадывайте желание, две американки встретились на украинском сайте...
Talia _ 07.11.2012 20:03
IP: 68.197.97.---
atskaya sotona:
atskaya sotona:
Now maybe we can tax the HELL out of the greedy rich. As a working class woman I am tired of being taxed to death while the rich get all the breaks and get richer off MY work.
We have now reached the tipping point. The TAKERS have outnumbered the MAKERS. Soon, the MAKERS will be too few to satisfy the wants and needs of the TAKERS and as a country we are done.
Glaxo1 _ 07.11.2012 15:38
IP: 46.211.122.---
" Я понимаю, это неприятно слышать. Но посмотрите вокруг. Это и есть реальность. Вы вспомните мои слова ещё не раз, потому что это правда жизни!
Вы думаете, что-то изменилось со времён рабовладельцев?! Да ничего подобного. Изменились всего лишь методы воздействия на рабов, но отнюдь не сами люди. Изменилась форма управления рабами, но рабство никто не отменял! Вы посмотрите на сегодняшний мир, как правящая элита эксплуатирует толпы, используя их для собственного обогащения. Она же просто навязывает народам выгодные ей концепции, она формирует вкусы и поведение масс, специально контролирует и стандартизирует человека." (Из речи главного Архонта, Анастасия Новых. "Сэнсэй-3")
Glaxo1 _ 07.11.2012 15:37
IP: 46.211.122.---
". Взгляните, к примеру, как проходят политические выборы, возьмите любую страну. Золотые горы людям обещают. А после выборов? На стаде баранов и ослов политик доезжает до собственного рая, а потом захлопывает перед ними свои ворота. Народ как жил в нищете, так и остаётся в ней жить. Ведь о ком избранный политик заботится в первую очередь? Сначала о себе, о своих доходах. Потом о своей семье. А затем о собственной свите, чтобы та целовала ручки своему хозяину и не забывала его "благодеяния". А до народа дела никому нет и не будет. Потому что народ по большому счёту никому не нужен. Ещё держится на ногах, работать может и хорошо. Куда он денется, поворчит, повозмущается да выживет как-нибудь. Это ведь рабочая скотина, которая живёт в стойле, питается отходами да работает с утра до вечера. Для того она и существует, чтобы элите прибыль приносить да размножаться, даруя своим хозяевам приток свежей рабочей силы в виде новых рабов" (Из речи главного Архонта, Анастасия Новых. "Сэнсэй-3")
Т.Г.Шевченко _ 07.11.2012 15:37
IP: 195.162.81.---
IIIIIIIlIlstorichka:
Американские телеканалы объявили победителем Обаму

По данным, которые приводят CNN, Fox News, ABC News и CBS News, по числу голосов избирателей с минимальным отрывом демократа Обаму опережает его конкурент-республиканец Митт Ромни

Правильная демократия с подсчетом голосов не парится.
Ну, там же нема ПР – партії шулєрів, наперсточників і підрахуїв...)))
alexa71 _ 07.11.2012 13:10
IP: 178.137.68.---
atskaya sotona:
Звичайно українською не читають і не розуміють люди, які не можуть запам'ятати жодного нового слова. Хто від старості, хто від горілки, але основна маса від успадкованої дурості.
Наталія Оріана _ 07.11.2012 13:00
IP: 46.119.123.---
amo101:
Наталія Оріана:
Не, без сравнений никак нельзя,женщины,,любят ушами":)))
Лично я предпочитаю сравнения вроде:
,,Милая моя,солнышко лесное"...:))
Приймається)))

...тепло її цілованих колін,
...її долонь полон,
...сльози полин.
alexa71 _ 07.11.2012 13:00
IP: 178.137.68.---
Перед здачею статті в журнал, Наталю, перевір статтю на помилки і одруківки. Несолідно.
А УП вже давно слід редактора найняти чи хоч вчительку української мови. Не такі вже затрати великі.
мух цокотух _ 07.11.2012 12:58
IP: 37.54.212.---
В штаті Огайо невідомі молодики спортивної статури блокують роботу кількох виборчих комісій. В Клівленді підрозділ SWAT взяв штурмом виборчу комісію, вилучив всю документацію і зник в невідомому напрямку. Окружний суд в Коламбусі скасував голосування в кількох графствах. Конгрес розглядає можливість переголосування на спірних округах.
Vladimir Shliahov _ 07.11.2012 12:52
IP: 37.52.118.---
atskaya sotona:
atskaya sotona:
Президент России Владимир Путин направил поздравительную телеграмму Бараку Обаме в связи с его победой на президентских выборах в США. Кроме того, глава государства намерен в ближайшее время лично поздравить по телефону своего коллегу
Russia and USA are Friends Forever
Тоже самое написали бы еще и про ЦРУ и ФСБ.
Наталія Оріана _ 07.11.2012 12:39
IP: 46.119.123.---
amo101:
Наталія Оріана:
-Гаразд, про жіночу солідарність – визнаю, дещо перебільшила.
====
Ничего себе,,дещо"...

Але, все одно, не смійте порівнювати жінок з Януковичем – такі виняткові тугодуми бувають тільки серед чоловіків.--
====
Хорошо. буду сравнивать женщин с быстро думающими мужчинами...
Против Мавроди ничего не имеете?...:))
Які ви, чоловіки, все ж таки, ненаситні створіння – нечуване: жінка визнала свою неправоту, а ви чіпляєтеся до слів...
А без порівнянь не можна?
Vladimir Shliahov _ 07.11.2012 12:16
IP: 37.52.118.---
"I just want to say thank you. Thank you for your support, your trust, and-ultimately-your vote. It will be an honor and a privilege to represent the 4th District of Massachusetts in Congress."
И подпись: Джо Кеннеди.
Это внук Роберта Кеннеди благодарит за поддержку его кандидатуры представлять 4 округ Массачусетс в Конгрессе. Информ с его сайта.
Vladimir Shliahov _ 07.11.2012 12:11
IP: 37.52.118.---
atskaya sotona:
Vladimir Shliahov:

atskaya sotona:
Subterranea:
"...Обама переміг..."

А в чём Ваш интерес?
А ха ха Для Львивки это означает крах свидомой идеи. Гы гы гы)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Так у вас там ночь, вы же должны спать!
Весь американский народ гуляет.
Значит спят сторонники Ромни...
Vladimir Shliahov _ 07.11.2012 12:02
IP: 37.52.118.---
atskaya sotona:
Subterranea:
"...Обама переміг..."

А в чём Ваш интерес?
А ха ха Для Львивки это означает крах свидомой идеи. Гы гы гы)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Так у вас там ночь, вы же должны спать!
Aтака Путіна1292 Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter