1 лютого 2014, 15:11

1) Маячня від МВС і СБУ; 2) Кожара виявився просто негідником; 3) Чергова порада регіоналам: згадайте напівроздягненого Шуфрича у 2004 р.

1) Маячня від МВС і СБУ

"Інформація, яка міститься на вилучених серверах, стосується діяльності ВО "Батьківщина" і свідчить про те, що масові протестні акції, які почалися в Києві 21 листопада минулого року, що не були стихійними, а планувалися заздалегідь", – сказав заступник начальника Головного слідчого управління МВС Олег Гнатів.

З цього випливає, що агенти опозиції сиділи в самісіньких мізках Януковича і Азарова і знали, що ті того самого 21 листопада приймуть рішення про зупинення євроінтеграції? Повна маячня.

Йдемо далі.

Начальник головного Слідчого управління СБУ Максим Ленко в ефірі телеканалу "112 Україна": "Серед матеріалів, які присутні в слідстві, є дані, що при плануванні цих акцій передбачався так званий силовий варіант їхнього розвитку, тобто такий варіант, при якому буде застосована сила до мітингувальників, це викличе широкий резонанс і підірве авторитет чинної влади і президента", – заявив він. Ленко повідомив, що на розслідування СБУ знадобиться два місяці.

Так я вам, працівникам СБУ, можу повідомити, що не треба двох місяців. Тому що як тільки акції протесту почалися, мене і багатьох інших експертів почали бомбардувати ЗМІ і запитувати, чи піде Янукович на силову зачистку (знаючи, очевидно, на що здатний Янукович). Отож, ми, як і кожний справжній аналітик, міркували і відповідали публічно, що буде, якщо... (Вважайте це "явкою професора з повинною"!)

Зрештою так мають працювати аналітики у будь-якій структурі (у тому числі СБУ і МВС), прогнозуючи можливі сценарії. Інша річ, що більшість з нас, експертів, схилялася до того, що владі не варто йти на силову зачистку. Але влада на це пішла. За логікою речників СБУ і МВС, цілком очевидно, що це опозиція наказала бити студентів з особливою жорстокістю і переслідувати їх до Михайлівського собору.

Хто там працює в СБУ і МВС? Ви навіть кампанію дезінформації провести не можете професійно. За що вам Хазяїн кістки кидає?

2) Кожара виявився просто негідником

Правильно написала Катя Горчинсська: просто кровь кипит от такой откровенной лжи

Кожара: у Булатова вивився лише "поріз на одній щоці"

"Now it looks like the alleged story that he was kidnapped and tortured is not absolutely true," Kozhara told Al Jazeera TV channel from Munich. "The investigation is going on, physically this man is in a good condition, the only thing he has is a scratch on one of his cheeks.

Источник:

http://www.aljazeera.com/news/europe/2014/02/kerry-stand-with-people-ukraine-201421103911508937.html

3) Чергова порада регіоналам: згадайте напівроздягненого Шуфрича у 2004 р.

У 2004 р. Шуфрича від розлюченого натовпу врятували "помаранчеві". На ньому вже рвали майку (ці кадри обійшли всі телеканали), але політичні опоненти врятували, бо людяність має бути завжди. А тепер пропоную регіоналам подумайте, яка буде реакція розлюченого люду, якщо почнеться силова зачистка Майдану. Боюся, що дістанеться і депутатам, і суддям, і міліціонерам, і прокурорам.

Тож подумайте ще раз: чи не кращий сценарій безболісного і компромісного виходу із кризи: повернення до реформи 2004 р. До речі, попри лякалки Банкової, це не передбачає дострокових виборів. Як на мене, будь-який тверезо мислячий депутат має обрати на користь другого.

Бразильський професор про помилки Лули

Невиправдані помилки Лули шкодять його міжнародній репутації "Тиждень", 4.04.24. Англомовний оригінал: Americas Quarterly Олівер Штункель – професор Школи міжнародних відносин Фундації Варгаса в Сан-Паулу...

21 лютого: як Захід тиснув на "Раду Майдану" і про "незавершену революцію"

Повний текст в журналі "Країна". Додаткові фото і діаграми на сайті "Демініціатив" - 21 лютого 2014-го, після розстрілів на Майдані владнати конфлікт між українською владою й опозицією приїхали міжнародні посередники – міністри закордонних справ Франції, Німеччини, Польщі та представник РФ...

Чи варто оприлюднювати персональні рейтинги військових і порівнювати з політиками?

А от не певен, чи треба це робити. Звісно, закриті дослідження варто робити. А от оприлюднювати? На початку інвазії була неформальна домовленість не ставити президентські рейтинги і рейтинги політичних партій...

Не розхитувати човен: нам потрібно підтримати нове військове керівництво

Не встиг дати інтерв'ю "Галичині" із закликом, який у заголовку, як з'явилося повідомлення, що новий командувач ТрО керував Внутрішніми військами при розгоні Майдану, а командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв заявив, що дізнався про своє звільнення зі ЗМІ...

Будні комуністичної "Cuba Libre" – країни моїх юнацьких захоплень

Куба була кінцевим пунктом моєї останньої поїздки країнами Глобального Півдня, що цього разу включала ПАР і Мексику, де в Університеті Гвадалахари я брав участь в дискусії під час Гвадалахарського книжкового ярмарку, найбільшого в іспаномовному світі і другому в світі після Франкфурстського...

ЗЕ+ЗА: більшість українців воліють бачити спільну команду

Про це в етері "Радіо Свобода" говорили експерти. Свої думки з приводу цього висловив у розмові із Властою Лазур (з 28:43 хв.) науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, професор політології НаУКМА Олексій ГАРАНЬ...