Володимир Горбач Політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва

Про "неполітичне" лицемірство

10 липня 2018, 15:11

Уся ця історія з поведінкою ФІФА на російському чемпіонаті вивернула на поверхню один старий стереотип, за допомогою якого плутократи вже давно маніпулюють масовою свідомістю.

Від спортивних функціонерів і спортсменів часто можна почути – спорт поза політикою. Раніше нам це намагалися "продати" гастролюючі артисти, мовляв, і мистецтво поза політикою. А бізнесмени, хоч і стримуються так говорити, але теж переконані, що їхній бізнес – поза політикою.

Так от, це лицемірство шляхом елементарної підміни понять. Те, що відбувається зараз між Україною і РФ – це не "політика", це війна! Це не питання боротьби за владу, це питання життя і смерті...

Тільки за офіційними даними внаслідок "політичних" рішень керівництва РФ загинуло більше 10 000 людей. У керівників РФ, які зараз приймають у себе гостей з усього світу, руки у крові не по лікоть, а аж по п'яти, образно кажучи...

Це не політична конкуренція, медійні скандали чи закулісні інтриги, це справжня трагедія, причиною якої є політичний злочин кремлівської верхівки, злочин проти самої людяності.

Тому, коли наступного разу у контексті російської війни ви почуєте від когось, що він "поза політикою", так і знайте – перед вами лицемір.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Orest Pecharskyy _ 13.07.2018 09:40
IP: 35.235.227.---
Все навколо є лицемірство, крім абсолютно реальних – злиднів і почуття, що тебе обманюють, проте це є "нормальний" шлях цивілізаційного процесу в Україні. Зафіксований у віках страхом і тими ж злиднями на "аби не гірше", менталітет сучасного українського обивателя досі не оцінив дійсний стан речей в середовищі, що називається Україна, яке керуючі лицеміри довели до рівня, описаного у пісні Кузьми-Скрябіна "Руїна"...
Olexa Chiba _ 10.07.2018 19:12
IP: 37.57.20.---
Дивно, що горбань забув закрити коменти в уколовському стилі) Та з другої сторони кому потрібна ця заїзжена стара порохщботівська шавка.
Сергей Папков _ 10.07.2018 16:55
IP: 35.235.227.---
"Так от, це лицемірство шляхом елементарної підміни понять. Те, що відбувається зараз між Україною і РФ – це не "політика", це війна!" – і цим взагалі можна закінчити! Дивує інше: те, що Україна за 4 роки не зробила так, щоб для всьго світу це твердження стало аксіомою. Тоді б більшість проблем, породжених "гібридністю" війни, зникли б; напевно з'явилися б інші, але не такі вже критичні порівняно з тими, що маємо зараз (адже війна не перестає бути війною лише через те, що вона триває де-факто і не визнана де-юре).
Уряд реформ366 Україна та Європа1001 Aтака Путіна1153 Корупція1227 Свобода слова561
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter