14 липня 2023, 14:48

Про корупцію та НАТО

Нас не запросили в НАТО через корупцію? – Ні!

Чи є в нас проблеми з корупцією, і чи треба над ними щодня працювати, незважаючи на війну? – Так!

Чи допоможе нам суттєвий прогрес в протидії корупції в ключових державних органах, зокрема в секторах безпеки, оборони, правосуддя та енергетики, на шляху до вступу в НАТО? – Однозначно так!

Що тепер робити?

Всім державникам та патріотам у владі та поза владою, котрі не косять окупантів на полі бою, працювати злагоджено та скоординовано. Одночасно на внутрішньому та зовнішньому фронтах.

Зовнішній фронт – дипломатія та тиск.

1. Основна причина, чому нас не запросили в НАТО – Росія. Кремлю вдалося зманіпулювати страхами Білого дому про а) велику загрозу "третьої світової ядерної війни", б) розпад Росії, що викличе неконтрольоване розпорошення ядерної зброї та повний перехід частин РФ під контроль Китаю. Ці страхи підживлюються критичним нерозумінням Росії адміністрацією США, зокрема Байденом та Саліваном.

Держава-посміховисько, захоплена організованою злочинною групою в Кремлі, ВВП котрої менше за ВВП Італії, і армія котрої перетворилася з карети на гарбуз, вдало шантажує найпотужніший військовий альянс світу загрозою застосувати свою ядерну зброю. Причому, свідомі військові аналітики добре знають – не факт, що та ядерна зброя взагалі в робочому стані.

Ніхто у Вашингтоні не запитує, чому б кремлівські еліти, чиї награбовані гроші, коханки та діти перебувають в країнах НАТО, раптом вирішили би зірвати світ ядерною бомбою.

2. Членство України в НАТО – єдиний можливий дієвий інструмент, як нашим дітям не успадкувати війну з Росією. В нас є рік для цього. І кожен день критично важливий.

Завданням кожного українця в Україні та за кордоном – зробити свій внесок, аби наступного року на саміті НАТО у Вашингтоні в політиків з країн НАТО, а особливо лідерів Німеччини та США, не було іншого вибору, ніж запросити Україну в НАТО.

Разом з партнерами ми розпочинаємо глобальну кампанію за вступ України в НАТО. Невдовзі опублікуємо варіанти дій для кожного, хто не хоче передати у спадок наступному поколінню українців війну з тероРашею.

3. Поки йде кампанія щодо вступу України в НАТО, красно дякуємо всім наших союзникам за надану зброю і просимо ще. Нам потрібні сучасні винищувачі, аби перемогти у цій війні. Військові повітряних сил США та НАТО це дуже добре знають, тому жодні повідомлення про недоцільність зараз для війни в Україні Ф-16 Україні є окозамилюванням та небажанням наших партнерів, зокрема США, допомогти Україні розгромно перемогти РФ. Крим і досі є червоною лінією для Білого Дому, бо звільнення Криму "провокуватиме" Росію.

Знову наші друзі в США наступають на ті ж граблі страху перед країною-посміховиськом.

Наше завдання – розвіяти цей страх.

Про фронт внутрішній антикорупційних реформ та кадрової політики в галузі безпеки та оборони ми в ЦПК маємо багато що сказати, але про це в деталях згодом напишемо окремим текстом.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

"Буратіно" Дубінський та його державна зрада. Привіт Татарову

Дубінський отримав сьогодні підозру у держзраді. За версією слідства, він був агентом ГРУ рф з позивним "Буратіно" і здійснював інформаційно-підривну діяльність на користь росії...

Без істерик про ПЕПів

Без істерик про публічних діячів (ПЕПів), які виникли після прийняття Верховною Радою законопроєкту N9269-д. Виключно сухі юридичні норми та факти...

Співвласник компанії, що отримує мільйони від Міноборони, має доньку з підозрілими прибутками та дружину, яка ймовірно має паспорт рф

Донька одного із власників компанії "ЕДʼЮГЕТ", що виграла тендер від Міністерства оборони України, придбала елітну нерухомість у центрі Києва на суму 300 тис...

Про корупцію та НАТО

Нас не запросили в НАТО через корупцію? – Ні! Чи є в нас проблеми з корупцією, і чи треба над ними щодня працювати, незважаючи на війну? – Так! Чи допоможе нам суттєвий прогрес в протидії корупції в ключових державних органах, зокрема в секторах безпеки, оборони, правосуддя та енергетики, на шляху до вступу в НАТО? – Однозначно так! Що тепер робити? Всім державникам та патріотам у владі та поза владою, котрі не косять окупантів на полі бою, працювати злагоджено та скоординовано...

Скандал із закупівлями в Міноборони. Від обіцянок міністра до фактів

Тільки факти. Ось чим варто відповісти, зважаючи на останні заяви міністра оборони. Міністра, який, на жаль, дозволяє собі брехати та звинувачувати інші державні структури та людей у невиконанні своїх же обіцянок...

100 днів широкомасштабної війни. Як Центр протидії корупції переналаштував роботу організації

Починаючи із січня цього року, ЦПК ретельно готувалося до війни: ми розуміли, що ризик бойових дій на всій території України є високим, тож намагалися прорахувати сценарії та логіку дій членів організації...