5 грудня 2025, 12:47

Президент мовчить, або перебуває на темній стороні

Сьогодні дізнався, за якою статтею мене збираються судити – стаття 426-1 Кримінального кодексу України – "перевищення військовослужбовцем влади або службових повноважень в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці". Передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 9 років.

Нагадаю, що глава Держприкордонслужби України (ДПСУ) генерал Дейнеко ліквідував наш підрозділ ДК-8 далеких безпілотних атак 2 жовтня через кілька годин після моїх свідчень у НАБУ. Наказ дав Єрмак, тому що своїми свідченнями я розкривав схеми топ-корупції Fire Point.

Ручна служба Внутрішньої безпеки ДПСУ пана Дейнеки всупереч презумпції невинуватості – тобто, не маючи жодних фактів, жодного підґрунтя – за наказом голови ДПСУ розпочала "внутрішню перевірку" і методом тиску на військовослужбовців під час багатогодинних допитів накопала "факти" моїх "злочинів".

15 жовтня на мене відкрили кримінальну справу. Готується також кримінальна справа за статтею "незаконне збагачення".

У соціальних мережах, насамперед у ТГ-каналах Офісу президента, розгорнулася кампанія цькування мене, мого сина, товаришів по службі – свідків у справі, які не прогнулися під тиском служби внутрішньої безпеки, моєї родини.

20 листопада, виступаючи перед депутатами парламенту, генерал Дейнеко заявив, що Касьянов – "несправжній офіцер", і що я, нібито, маю білоруський паспорт, і мене "ніщо не пов'язує з Україною". Таким чином, він прямо вказав на можливу депортацію мене до ворога.

Кримінальне переслідування за надуманими звинуваченнями, цькування в соціальних мережах, публічні необґрунтовані звинувачення у зв'язках з ворогом, постійний тиск на мене як на підлеглого – адже я офіцер ДПСУ – збройова мафія, яка заробляє сотні мільйонів доларів на війні, готова йти на все, що завгодно, щоб заткнути рота свідку.

У мене є незаперечні докази того, що глава ДПСУ генерал-лейтенант Дейнеко вчинив тяжкі посадові злочини, які можуть бути кваліфіковані за статтею "державна зрада", а також організував корупційну схему з привласнення бюджетних грошей в рамках ДПСУ.

Відповідні заяви мною подані до ДБР, СБУ, Прокуратури, НАБУ, САП, НАЗК.

Докази посадових злочинів генерала Дейнека я частково оприлюднив і розмістив на каналі YouTube (посилання дам у коментарях).

Я публічно звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням втрутитися в ситуацію. Зокрема, я написав президенту:

Володимире Олександровичу!

Якщо я винен у якихось кримінальних злочинах – посадіть мене.

Якщо я раптом став "неповноцінним громадянином" – ухваліть рішення.

Якщо я не справжній офіцер – позбавте мене звань і державних нагород.

Якщо ви згодні з ліквідацією ефективного підрозділу під час війни – скажіть це.

Якщо ви вважаєте, що рекрутинг в бойові підрозділи нічого не вартий – скажіть це.

Якщо ви закриваєте очі на злочини пана Дейнека – скажіть це.

Якщо справедливості немає – скажіть це.

Пора поставити крапку в цій справі. Якщо підрозділ був ефективним – треба це визнати, і дати нам можливість воювати.

Чекаю на ваше рішення. Два місяці минуло – ніхто не бомбить Москву.

Президент мовчить, або перебуває на темній стороні.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ніщо не може виправдати знищення людяності

Якщо дійсно те, що говорять про наші так звані "штурмові полки", правда, про ставлення до людей, про вартість людського життя, то це суцільна катастрофа, бо виникає питання, за що ми тоді воюємо...

Про реальну ефективність ППО москви

Майже у всіх ракетних зенітних комплексів є така "мертва" зона, в якій ракета набирає швидкість і не може ще збивати цілі. Для перекриття цієї зони на старий "Панцир" і ставили гармати, але на новому від них відмовились, зменшив "мертву зону" нових зенітних ракет...

Ігор Луценко – совість і честь нашої епохи

Ігор Луценко завжди був моїм героєм. Ми познайомилися на Майдані, він про це не памʼятає, бо це для нього була дрібниця, ввечері першого грудня 2013 року, коли величезний натовп вже розійшовся, бійки закінчились, людей було мало, було трохи ніяково, але на бетонній огорожі виходу з метро стояв Ігор Луценко в лижному костюмі і мотоциклетному шлемі...

В нас з поляками один ворог і спільне майбутнє

В славетному місті Дубно, де я народився, в хаті моїх бабусі і дідуся, на горищі, поруч з запасами борошна і цукру, – бо переживши радянське вторгнення, репресії, страшну війну, вони завжди готувалися до найгіршого, – на тому самому горищі старої хати дбайливо зберігався скарб – старі фотографії тридцятих років, на яких моя люба бабуся в хутряному пальті і поважний дідусь в шикардосовському костюмі в компанії українських мешканців, польських офіцерів, українських і польських митців і бізнесменів...

Ми платимо за все кровʼю

Вчорашню атаку на москву називають рекордною навіть вороги. Такої кількості дронів на болота ніколи не летіло одночасно. В грошах це щонайменше 100 млн доларів за одну добу! Шалені гроші...

Сьогодні в Україні свято – палає московський НПЗ

Сьогодні в Україні свято – картинками палаючого московського НПЗ насолоджується вся країна. Наші українські безпілотники зробили цей день. Я дуже шкодую, що не можу долучитися – мене "вимкнули" з цієї роботи, але як людина, яка розробляла дрони і запускала їх по москві, можу надати свій скромний аналіз...