15 грудня 2025, 19:38

Україною керує мафіозне угрупування, і Україна знаходиться під зовнішнім управлінням

Є дві неприємні речі: Україною керує мафіозне угрупування, і Україна знаходиться під зовнішнім управлінням. Не кидайтеся капцями, зараз поясню.

З одного боку в нас побудована класична мафіозно-кланова управлінська структура, яка паразитує на державному апараті, і розкрадає будь-які фінансові ресурси, до яких дотягнеться.

Приклади: розкрадання на дорогах, бруківці, фортифікаціях, на енергетиці, на дронах, на постачаннях харчів, яєць по 17 грн, палива, одягу для військових; на весільних дронах, на снарядах, ракетах, РЕБах – на чому завгодно.

Це мафіозне угрупування розкрадає бюджетні гроші і допомогу західних партнерів в класичний спосіб – на відкатах, процентах, шлагбаумах, на ренті; а також створює величезні структури, типу Fare Point для масштабного і системного заволодіння західною фінансовою допомогою і легалізаціі вкраденого.

Вся ця злодійська діяльність маскується військовою необхідністю, виправдовується примарної ефективністю, забалакується телемарафоном, і кожен день фарбується в патріотичні кольори затертими патріотичними гаслами.

Так працює державно-мафіозна система під час війни. Не всі державники – мафіозі, і не всі мафіозі – державники, але загальна картина ось така як є.

З іншого боку, з західного кордону, наші давні друзі і вимушені партнери, які, звичайно, не дурні, використовують безмірну жадібність правлячого режиму для зовнішнього тиску і керування Україною.

І це, погодьтеся, цілком логічно: якби ви давали свої гроші на добрі справи не завжди добрим людям, то в будь якій спосіб намагалися б впливати на кінцевий кошторис вашої доброти.

Однак, ступень розкрадання бюджетних коштів і західної допомоги настільки велика, що Україні ледве-ледве вистачає мінімальних грошових залишків для підтримання стабільності фінансової системи і економіки, і мінімального рівня забезпечення війська. В таких умовах припинення зовнішнього фінансування навіть на місяць приведе країну до краху.

Ще раз: крадуть стільки, що Україна не може навіть місяця протриматися без західної фінансової допомоги. Зрозуміло, що за таких умов західна допомога становиться найефективнішим інструментом тиску.

На що і кого тиснуть, для чого? – Ну, по-перше, банально, щоб не розікрали хоча б мінімально необхідну частину бюджету. По-друге, щоб були більш гнучкі на перемовинах про "мир". Бо скільки б не був "патріотичним" мафіозний режим, якщо він заробляє на війні, то її припинення йому невигідно.

Подивіться на Fire Point – що вони будуть робити в разі припинення вогню? Виробляти, як і зараз, по сто безпілотників на добу? По сім ракет, яких ніхто не бачив?... Авжеж, ні, бо ці безпілотники ніде буде зберігати в такій кількості, вони швидко застаріють, а головне – легко буде встановити їх реальну вартість і масштаби афери. Де ж вони будуть харчуватися, якщо буде перемирʼя?...

Історія знає інші приклади, коли мафія, а саме Сіцілійська мафія, дійсно сприяла союзникам в боротьбі з загарбниками під час війни. Проте, мафія є мафія – вона це робила тому, що за нацистів її становище погіршилось, а після війни, завдяки цієї допомозі союзникам, вони (мафіозі) отримали значні політичні дивіденди, які конвертували в прибутки. Тому тут знову не про патріотизм, бо будь який великий кримінал по своїй суті інтернаціональний.

Мафії головне гроші, тому ми бачимо, як легко уходить "двушечка на москву", а хрещений батько енергетичної мафії зрадник Деркач отримає звання "героя росії".

До речі, "енергетична мафія" – це дуже умовне поняття, бо це і збройова мафія теж, просто поки не оприлюднили докази (плівкі).

Мафії взагалі немає різниці де "заробляти", на чому "заробляти" і під яким прапором. Вона може одночасно заробляти і на поразці, і на перемозі, по обидві сторони фронту, виробляти зброю з двох боків і нищити все вщент, за виключенням договірних зон і обʼєктів, де ця мафія тимчасово фізично існує. Причому що таке нищення вдвічі вигідно, бо після закінчення війни мафія планує заробити на відновленні.

Але є певні "зони безпеки", всі про них знають. Тому не всюди прилітає в Києві і під Києвом, і зовсім не прилітає по москві. Не тому що путін сам мафіозі – він скоріше "ідейний" старий садист, а тому що московські або пітерські мафіозі тісно повʼязані з нашими українськими гнидами.

Тому, напевно, і шукає Трамп мир через "угоду" – бо якщо запропонувати мафії вигідні умови післявоєнного миру – вона його підтримає. Залишаться, правда, ще так звані "радикали" з обох боків, залишиться путін зі своєю мрією про відбудову СРСР, залишиться ще суспільна думка, з якою треба попрацювати, але дійсно, готується угода, яка б, в першу чергу, задовольнила мафіозні еліти з обох боків, бо грошовий дощ під час війни може замінити тільки фінансовий океан після війни.

Це не теорія змов. Це обʼєктивна реальність. Що вони робили чотири роки тому? – Будували дороги, а не готувалися до війни. Чому не евакуйовували населення, а навпаки заспокоювали – тому що не хотіли втрачати 8 млрд доларів на місяць.

Змінили своє ставлення до війни, коли обсяги західної допомоги стали більшими за те, що можна було заробити в мирний час. Одразу з'явилися і зникли величезні збройові контракти, про які зараз майже ніхто не згадує. Яйця стали по 17 грн, а дрони, які вчора ще ніхто не закуповував тисячами, раптом почали рахувати мільйонами.

Мафія адаптується під умови війни. Заробляє на снарядах, дронах, оборонних спорудах, на захисту енергообʼєктів і навіть на ядерних реакторах.

Памʼятаєте історію з закупівлею російських реакторів в Болгарії?... Ця історія яскраво показує, чим відрізняється мафія від звичайної банди – мафія використовує уряд, парламент, демократичні інститути і інструменти демократії для прийняття рішень, які працюють на її збагачення.

Мафія проникає скрізь – в правоохоронні органи, суди, політичні партії, в міністерства, і навіть в Генеральний штаб, який відпрацьовує на маркетингових заходах мафії, покликаних виправдати розкрадання західної фінансової допомоги (презентація Fire Point).

А ви помітили як тісно повʼязані герої Мідаса з найближчим оточенням президента, а також з Fire Point? Це вже мафіозне угрупування, подібне італійської мафії або японської якудза.

Я би навіть не називав їх зрадниками – це типові мафіозі. У них немає нічого святого, крім грошей. Їм все одно, де їх заробляти, на війні чи на мирі. Як то кажуть – "нічого особистого".

Розуміючи це, цивілізований Захід використовує наші антикорупційні структури як інструмент тиску на мафію і примусу її до прийняття потрібних рішень.

Ми бачимо, як ефективно можуть працювати НАБУ і САП, і як дозовано вони видають інформацію, саме в той час, коли американцям треба посилити тиск на нашу владу.

А коли не треба – мовчать))

Тому вся ця історія з НАБУ і САП – вона теж не тільки про закон, а ще й про політику, тому що на Заході більше бояться не мафії, а неконтрольованого народного гніву. Вони бояться, що народ вийде на вулицю, армія піде з позицій, і нікому буде їх захищати.

Мабуть, вони мають рацію.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ніщо не може виправдати знищення людяності

Якщо дійсно те, що говорять про наші так звані "штурмові полки", правда, про ставлення до людей, про вартість людського життя, то це суцільна катастрофа, бо виникає питання, за що ми тоді воюємо...

Про реальну ефективність ППО москви

Майже у всіх ракетних зенітних комплексів є така "мертва" зона, в якій ракета набирає швидкість і не може ще збивати цілі. Для перекриття цієї зони на старий "Панцир" і ставили гармати, але на новому від них відмовились, зменшив "мертву зону" нових зенітних ракет...

Ігор Луценко – совість і честь нашої епохи

Ігор Луценко завжди був моїм героєм. Ми познайомилися на Майдані, він про це не памʼятає, бо це для нього була дрібниця, ввечері першого грудня 2013 року, коли величезний натовп вже розійшовся, бійки закінчились, людей було мало, було трохи ніяково, але на бетонній огорожі виходу з метро стояв Ігор Луценко в лижному костюмі і мотоциклетному шлемі...

В нас з поляками один ворог і спільне майбутнє

В славетному місті Дубно, де я народився, в хаті моїх бабусі і дідуся, на горищі, поруч з запасами борошна і цукру, – бо переживши радянське вторгнення, репресії, страшну війну, вони завжди готувалися до найгіршого, – на тому самому горищі старої хати дбайливо зберігався скарб – старі фотографії тридцятих років, на яких моя люба бабуся в хутряному пальті і поважний дідусь в шикардосовському костюмі в компанії українських мешканців, польських офіцерів, українських і польських митців і бізнесменів...

Ми платимо за все кровʼю

Вчорашню атаку на москву називають рекордною навіть вороги. Такої кількості дронів на болота ніколи не летіло одночасно. В грошах це щонайменше 100 млн доларів за одну добу! Шалені гроші...

Сьогодні в Україні свято – палає московський НПЗ

Сьогодні в Україні свято – картинками палаючого московського НПЗ насолоджується вся країна. Наші українські безпілотники зробили цей день. Я дуже шкодую, що не можу долучитися – мене "вимкнули" з цієї роботи, але як людина, яка розробляла дрони і запускала їх по москві, можу надати свій скромний аналіз...