18 грудня 2025, 17:25

Якщо НАБУ домовилося з топ-корупціонерами

Справа Міндіча – це тільки маленький фрагмент величезної корупції, в першу чергу в оборонній сфері. Про це сказав детектив НАБУ Магамедрасулов.

Я скажу те, що не скаже НАБУ: це махінації на дронах, це масштабне розкрадання західної допомоги, це мільярди доларів, поцуплених можновладцями.

Зібрано достатньо доказів, тому і пішов Єрмак – це була частина угоди. Тому від Зеленського вимагають вибори – це теж частина угоди. Тому Україну примушують до миру – бо якщо ти на гачку, з тобою можуть робити що завгодно.

Шкода буде, якщо все так і закінчиться угодами. Не буде нових плівок НАБУ, не буде підозр, не буде затримань топ-корупціонерів.

Жадібне зло не буде покарано, і країна вкотре не отримає щеплення від божевільної ідіократії, яка продукує безжальну мафію.

Для нас, для моїх товаришів по "підрозділу Касьянова", для мене особисто, для моєї родини це буде означати подальше знищення.

Країна на вимогу західних партнерів отримає "стабільність", якою так дорожать німецькі бюргери і французькі винороби, на задньому дворі якої непомітно стратять свідків і викривачів злочинів мафії.

Пройшло вже 78 днів з моменту ліквідації "підрозділу Касьянова". Жоден безпілотник з тих пір не турбував москву. Влада виконала вимогу путіна.

Fire Point продовжує свою рекламну кампанію, і хоча "фламінго" не літають, проте справно заполонять сторінки ведучих ЗМІ.

Голова Держприкордонслужби генерал Дейнеко продовжує займатися своїм особистим збагаченням, посилює терор проти свідків, готує кримінальні справи і не зупиниться перед фізичною ліквідацією – на війні це зробити легко.

Десятки моїх заяв, звернень в ДБР, СБУ, Генпрокуратуру, МВС, МО, НАЗК, Верховну Раду, РНБО і навіть до самого президента так і остались без відповіді.

Або я отримаю стандартні відписки з МВС, куди потрапляють деякі з моїх звернень, що, мов, МВС керується законом, а за законом вони такі запити не розглядають. І відправляють далі... до Дейнекі.

Це кругова порука. Я не можу змусити їх відкрити кримінальну справу, маючи всі докази злодіянь Дейнеки на руках.

Це – треш. Ми знаходимося в руках садиста, котрий використовує владу для приниження, терору, використовує свою службу Внутрішньої безпеки, свої звʼязки з ДБР і Генпрокуратурою для фабрикування справ.

Нагадаю, що навіть на засідання ТСК Верховної Ради він заступника генпрокурора з собою привів.

В нас немає таких звʼязків, ми не члени мафії, нас вони не чують, і не хочуть чути. Ми прокурорів за собою не водимо.

Суспільство спить.

Журналісти і активісти чекають на інформаційний привід – затримання, підозра, або вбивство. І ось тоді вони щось скажуть, і, можливо, навіть напишуть чудовий некролог.

Проте, дорогі мої, мене така перспектива не влаштовує. Нам треба працювати. Адже москву вже давно ніхто не бомбить. А Дейнека повинен сидіти у в'язниці.

Куди б ще написати?...))

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ніщо не може виправдати знищення людяності

Якщо дійсно те, що говорять про наші так звані "штурмові полки", правда, про ставлення до людей, про вартість людського життя, то це суцільна катастрофа, бо виникає питання, за що ми тоді воюємо...

Про реальну ефективність ППО москви

Майже у всіх ракетних зенітних комплексів є така "мертва" зона, в якій ракета набирає швидкість і не може ще збивати цілі. Для перекриття цієї зони на старий "Панцир" і ставили гармати, але на новому від них відмовились, зменшив "мертву зону" нових зенітних ракет...

Ігор Луценко – совість і честь нашої епохи

Ігор Луценко завжди був моїм героєм. Ми познайомилися на Майдані, він про це не памʼятає, бо це для нього була дрібниця, ввечері першого грудня 2013 року, коли величезний натовп вже розійшовся, бійки закінчились, людей було мало, було трохи ніяково, але на бетонній огорожі виходу з метро стояв Ігор Луценко в лижному костюмі і мотоциклетному шлемі...

В нас з поляками один ворог і спільне майбутнє

В славетному місті Дубно, де я народився, в хаті моїх бабусі і дідуся, на горищі, поруч з запасами борошна і цукру, – бо переживши радянське вторгнення, репресії, страшну війну, вони завжди готувалися до найгіршого, – на тому самому горищі старої хати дбайливо зберігався скарб – старі фотографії тридцятих років, на яких моя люба бабуся в хутряному пальті і поважний дідусь в шикардосовському костюмі в компанії українських мешканців, польських офіцерів, українських і польських митців і бізнесменів...

Ми платимо за все кровʼю

Вчорашню атаку на москву називають рекордною навіть вороги. Такої кількості дронів на болота ніколи не летіло одночасно. В грошах це щонайменше 100 млн доларів за одну добу! Шалені гроші...

Сьогодні в Україні свято – палає московський НПЗ

Сьогодні в Україні свято – картинками палаючого московського НПЗ насолоджується вся країна. Наші українські безпілотники зробили цей день. Я дуже шкодую, що не можу долучитися – мене "вимкнули" з цієї роботи, але як людина, яка розробляла дрони і запускала їх по москві, можу надати свій скромний аналіз...