Віктор Коваленко Журналіст, PR менеджер

Канали різні – кіно однакове

07 серпня 2008, 11:27

Останніми роками таке трапляється дедалі частіше – на різних телеканалах в той самий час показують одне і те ж. От і минулої п'ятниці здалося, що зіпсувався пульт телевізора.

"НТН": х\ф "Впасти вгору" з 21:20

"11 канал": х\ф "Впасти вгору" з 21:40

Різниця була тільки в тому, що по "НТН" на всю країну російський фільм з елементами еротики йшов із позначкою "зелене коло" (без обмежень аудиторії) з українськими субтитрами, а "11 канал" на Дніпропетровську область показував цей же фільм із "жовтим трикутником" (обмеження дітям до 16 років) і без субтитрів.

Не наполягаю, що треба дублювати українською все кіно з цицьками! Я, наприклад, таке не дивлюся.

Не звинувачую програмні служби "НТН" і "11 каналу". Вони не повинні звіряти програми передач.

Просто цікаво, як Держкомтелерадіо видає каналам прокатні посвідчення на фільми, що умови показу одного і того ж кіно такі несхожі?

Чи в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення начолі з шановним Віталієм Федоровичем Шевченком встановлені диверсифіковані підходи до українського дубляжу для всієї країни і окремих областей?

Інші питання, які постають щодо однаковості кіно на ТБ.

Невже на НТН, який входить до медіа-групи Валерія Хорошковського, рівень кінопоказу впав до рівня місцевого ТБ?

Чи слід розуміти ситуацію навпаки – це дніпропетровські телевізійники, яких пов'язують із мільярдером Віктором Пінчуком, так "наростили м'язи", що почали крутити фільми не гірші за столичні канали?

Отже канали можна впіймати на показі однакового кіно. І не тільки.

Раніше "Інтер" з ICTV впіймалися на показі в той же час однакових політичних ток-шоу з голосуваннями з однаковим словом "Свобода" в назвах і з однаковими "мордами отих політиків". Щоправда, країні це було представлено, як вибір, різноманітність і конкуренція думок...

Невже попереду в телеменджерів така висота для досягнення, як передачі з однаковими ведучими? Компьютерна графіка, кажуть, це дозволяє...

А якщо ще замислитися й над випусками новин, то там теж можна з упевненістю говорити, що показують одне і те ж. І в домівках вечорами можна чути:

- Будем дивитися ТСН по "1+1"?

- Ще "барбосів"? Тобі мало "Репортера" по "Новому"?!


або:

- Може подивимся "Новини" по "Першому національному"?

- Тю... Та там та ж політика, що й в інтерівських "Подробицях"!

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Херсонець _ 07.08.2008 13:54
IP: 70.54.19.---
Справедливе нарікання на адресу "дуже високоморального" чиновника пана Шевченка. Працювати йому потрібно наполегливо і щоденно, а не хизуватися своєю посадою. Комусь потрібно його добре поганяти. Але кому?
Карлик _ 07.08.2008 11:44
IP: 194.29.62.---
Таксамо колись Матрицю показували по черзі.На новий рік З легким паром чи на 9 травня хто першим покаже про війну фільм.
Aтака Путіна1257 Корупція1375 Свобода слова572 Зеленський44 Україна та Європа1105
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter