Криївка "Криївка" – заклад розташований в підвалах навпроти Ратуші у місті Львові.

Я маю право мати право навіть без Karpachovoyi.

20 лютого 2008, 10:32

Пам'ятаю, коли 9 березня в Києві, ще тоді, за "кучмівського" демократичного режиму, заарештовували студентів лише за те, що вони сідали на потяг до Львова з державною символікою після опозиційних демонстрацій. І тоді, лише двоє депутатів Стецьків і Чорновіл їздили по всіх райвідділах Києва та витягали побитих дітей. З того часу я запам'ятав Карпачову, з якою говорив по телефону і це була найдостовірніша інформація про те, що насправді відбувається із рештою заарештованих. Насправді така посада, як уповноважена з прав людини, це такий собі індикатор. Це завжди непідкупна істина, яка не має політичного забарвлення і незалежно від політичної ситуації ця людина стає на захист прав та свобод громадянина. Такий інститут є необхідним. І єдине, що самостверджує цю людину – це неперевершений особистий авторитет, перед котрим не може встояти жоден високопосадовець цієї держави.Чому саме зараз я про це пишу? Тому що, на мою думку, вельмишановна пані Карпачова втратила цей авторитет і нашим громадянам терміново потрібна людина, яка зможе безапеляційно захищати їх права перед свавіллям будь-якої влади і не тільки. Переконав мене у цьому сюжет, де пані Карпачова захищала бідного та хворого пана Рудьковського від переслідувань влади. Такого фарсу вже давно не було. Видно що всі програші регіоналів не пройшли даремно і організовувати піар підтримку фахово вони навчились добре. Посадити чоловіка, який нещодавно доводив, що наші, не гірші їхніх "джеймс бондів", гонорово роз'їжджав на Астон Мартін та літав за державний кошт в Монте Карло, в інвалідний візок в залі судових засідань. Може й гріх на душу беру, але так це все нагадує сюжет відомого фільму "Хвіст махає собакою", де режисери вміло монтували сюжет про маленьку дівчинку з кошеням за пазухою, яка ховається від ворожих перестрілок, у одному із ангарів телестудії, щоб викликати жалість до вигаданої війни в Боснії у фанатичних телеглядачів. Ну що ж тут поганого, що нарешті хоч когось, хто запідозрений у розкраданні державного майна приволокли до суду? Чого ж боятись, якщо ти ні в чому не винен? Навіщо це рекламувати на всю державу? І до чого викликати жалість? До поїздки в Монте Карло чи до Астон Мартін? Треба хоч трохи знати міру. І в тому всьому фарсі бере участь Карпачова і, насправді, не відомо чиї інтереси вона захищає: Рудьковського чи громадян України, які позбавлені можливості їздити до Монте Карло з Сашою Ніколаєнко. Ми ж також маємо право на це.

Найбільш показово це в час, коли у Львові, як завжди, з нікому не відомих причин вибухнув будинок в центрі міста, і вже на цей час двоє людей втратили право на життя, а решта поневіряється по дешевих готелях. Не чути голосу захисника на захист постраждалих, які, підозрюю, роками будуть добиватись справедливості. Ніколи ж Львівгаз чи подібна структура не може бути в чомусь звинувачена. Ми вже звикли, що з такими структурами судитись як із Microsoft, тобто хіба заради задоволення від процесу.

Пройшло декілька днів і на славнозвісному курорті Славське, на горі Тростян загинув чоловік, який приїхав на відпочинок з Києва, від переохолодження лише тому, що рятував свою доньку, яка топилася посеред лижної траси. Напевно це єдиний курорт в світі, де розташовані відкриті водяні резервуари посеред лижної траси! І що ви думаєте, спортивний комплекс "Динамо", який заробляє на цій горі, заперечує свою причетність до цієї трагедії. А на всі перевірки, які попередньо здійснюються перед запуском сезону, "динамівці" нікого не допускають через те, що ця база належить МВС. Можливо настане час коли знайдеться в тій державі сила, якою б все ж мала бути влада, і забере один із найкращих в державі лижних спусків від недолугого господарювання "мєнтів", котрі лише хамовито на цьому заробляють. Тобто чергова пастка, немає винних у смерті гостя із Києва, що приїхав відпочити на Львівщину, родичі ще довго оббиватимуть пороги. Такі ситуації для звичайних людей стають безвихідними і потребують допомоги від незалежних інституцій, якою і має бути уповноважений з прав людини. А в цій країні випадків безліч: гірники, які гинуть щороку у несправних шахтах, притулки, в яких помирають маленькі діти від неймовірно поганих умов, чиновники, які вимагають хабарі за свій підпис, громадяни, які страждають від недолугих політиків, що існують за державний кошт і не здатні навіть зібратись на сесійне засідання, що є чи не єдиним їх обов'язком, зрештою вояки УПА, які отримують замість пільг відповідь від СБУ про те, що з них не зняті звинувачення у вбивстві громадян СРСР і це вже за другий десяток років існування незалежної України, за яку вони і боролись.

Ми так потребуємо справжніх авторитетів, котрі зможуть вміло захищати наші права, та не займатись примітивним політиканством. Вірю, що такі люди є...

yurko

powered by lun.ua
Коментарі — 13
Федорів _ 27.02.2008 11:50
IP: 194.44.253.---
26.02.2008 18:41___ SoRoS

І як Вам вдалося "розкопати" таку цінну інформацію...
:-)

Чому цінна інформація, прочитайте першу публікацію "Криївки" і там зрозуміло написано, що блог відкритий для розкриття "істинного призначення" цього закладу:-)
SoRoS _ 26.02.2008 18:41
IP: 194.44.22.---
21.02.2008 17:34___ Федорів
...
Можна Вам питання: чому ви піднімаєте такі теми, якщо блог був зареєстрований виключно для захисту свого закладу від неадекватних "нападів"...?
А що, УП для відкриття БЛОГУ вимагає заповняти реєстраційну форму, де "КРИЇВКА" записала: "Блог створюється виключно для захисту свого закладу від неадекватних "нападів"
І як Вам вдалося "розкопати" таку цінну інформацію...
:-)
imk _ 26.02.2008 16:58
IP: 194.242.118.---
"якщо звЬОзди хтось запалює, то це комусь потрібно",
а дамою за викликом Карпачова працює вже давно і люба людина, що пристойно заробляє може скористатися її послугами
Федорів _ 25.02.2008 12:06
IP: 194.44.253.---
Автор відповідати читачам "не з руки"...?:-)
Deutsch _ 22.02.2008 14:44
IP: 84.191.225.---
Во всём согласен с Автором. Только маленький вопрос: еть ли сегодня в Украине такие Люди? Которые своими жизненными принципами, своими взглядами на ценность человеческой жизни соответствуют критериям автора статьи: " Це завжди непідкупна істина, яка не має політичного забарвлення і незалежно від політичної ситуації ця людина стає на захист прав та свобод громадянина."
Мне такие люди неизвестны. А если и есть кто-то достойный, то этого явно недостаточно, т.к. Украине необходимо иметь сразу миллион подобных уполномоченных. Наши права Человека нарушаются в масштабах страны тысячи раз в день. И поэтому один с этой работой никогда не справится.
Федорів _ 21.02.2008 17:34
IP: 194.44.253.---
Не "до вигаданої війни в Боснії ", а в Абанії...
Можна Вам питання: чому ви піднімаєте такі теми, якщо блог був зареєстрований виключно для захисту свого закладу від неадекватних "нападів"...?
NacykDONBASA _ 20.02.2008 19:36
IP: 195.189.142.---
Soglasen s tochkoj zrenija awtora. A KARPACHOWA wedet kak prodazhnaja prostitutka!
зеро _ 20.02.2008 18:45
IP: 77.109.12.---
Корпачову на палю,автору-респект.
Северянин _ 20.02.2008 18:04
IP: 193.138.246.---
Поддерживаю Автора.
VadKo _ 20.02.2008 14:32
IP: 195.138.193.---
Організацію, якою керує Карпачова давно треба перейменуувати в бордель.
Тому що, Карпачова і є баришнею по виклику. Мене це не дивує. Всі хто трохи знає роботу комсомолу, знають,що більшість комсомольських номенклатурних баришень робили свою кар'єру виключно "передком". А. кваліфікацію, як кажуть не проп'єш
Карлик _ 20.02.2008 11:22
IP: 194.29.62.---
Нет пророка...А Карпачева просто отрабатывает бабло.Кто ей запретит?Это как в Конституции написано "бесплатная медицина,жилье,образование",а у государства не хватает денег на "бесплатное".У Карпачевой не хватает времени,что защищать других,кроме Колесникова и Рудьковского.Много у нас в стране чиновников,но никто не знает зачем они нужны.Те же 450 депутатов...
Май _ 20.02.2008 11:18
IP: 195.114.130.---
В Украiнi право на захист маэ лише той,у кого э грошi,або звязки.А з поведiнки Карпачовоi випливаэ,що людьми в нашiй краiнi рахуються тiльки чиновники i депутати,всi iншi не знамо хто.
gjaur _ 20.02.2008 11:11
IP: 77.121.79.---
Авторитета у Карпаевой никогда и не было.Всем нормальным,здравомыслящим людям изначально было понятно,что выходец из комсомольско-компартийной номенклатуры таких же как сама и будет защищать.А если защищать кого-то из нас,то только ради пиара,Поэтому в 2006 мы -народ были за Захарова,а они -депутаты за регионалку Карпачеву,причем в данном случае значения не имеет цвет ее партийного знамени.Она защищает только сегодняшнюю номенклатуру,т.е.класс угнетателей народа,который называет себя элитой.Честно говоря,на месте простых людей я вообще не обращался бы к ней.Представляете год прошел и ни одного обращения,кроме одного дела -Рудьковского.
Корупція1434 Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter