Криївка "Криївка" – заклад розташований в підвалах навпроти Ратуші у місті Львові.

Думки про Зеника

02 серпня 2009, 13:41

Зеник давніший за трипілля і хозарів. Він не образ і не міф. Він сіль землі нашої. Зрештою, саме Зеник створив чорнозем та Карпати. Прикрутив на наше небо найбільшого у світі місяця. Точив пера Шевченку, Франкові й Гоголю. Як Зеник створив українців, певно знає кожна українка.

Він перший зварив пиво й випив перші 33 гальби. Зеник винайшов футбол і смажену бульбу, тризуб і люльку, збудував Львів і Рим. Зеник був повсякчас. І буде, допоки є бодай один українець. А як не стане нас, то Зеник наробе інших. Він знає як. "Чого нам бракує, скільки то потриває, а що буде завтра?". Питань безліч. Але правдива відповідь одна, – всьйо буде файно! Бо з нами Зеник!

Як у нас почав жити Зеник! Ми дуже давно цього хотіли, бо знали, що Ви – наші друзі, які приходять до нас, або навіть просто з нами, теж цього не менше хотіли б... Ми дуже хочемо пропонувати все, що є краще не лише у нас самих, а й у місті, гордитись тим, що заберуть з собою гості, які приїжджають до Львова, і що, як не крути, носитиме свою навіть географічну ознаку "львівське". ОТОЖ УВАГА! Хочемо запрезентувати Вам нашого побратима – Зеника! Зеник – це абсолютно правдива життя – що неабияка рідкість в час глобалізації та могутніх здоровенних корпорацій, хоч і дарма, бо особливо помічне. Зеник зроблений в більшості із власних інгредієнтів в Галичині та руками галичан, без жодної насильницької, рабської чи китайської сили. Ми поважаємо усіх наших партнерів та друзів, що займаються різними темами та в різний спосіб ведуть з нами справи. Проте, ми не могли не впустити Зеника до нашої домівки, бо він зовсім інший, він думає по-іншому. Ба Він навіть сміється з того, як чує подібні дискусії. Регоче, як дурний, як уявляє себе надовго закоркованим в фляшку... Ми вже навіть знаємо: як він регоче, то його порівнюють. Зрештою Львів вже давно чекав на Зеника, а громаді не відмовиш. Насправді, ми з Зеником ну вже дуже подібні. Кожна людина складається з понад 95 відсотків води, навіть мізки теж. Друга найнеобхідніша складова – це душа та емоції, без них ми все ж залишаємось біомасою. Решта все – це інші інгредієнти, які необхідні та не є настільки визначальними. Зеник аналогічно – стільки ж води, душа та емоції, які він годен дарувати безперестанку та інші частки. Зеник є близьким до людини за абсолютно незаперечними ознаками. В тій біологічній градації, де ми стоїмо в лінійці із слимаками та іншими колєгами, між людиною та мавпою сьогодні впевнено вмостився Зеник і вже мимоволі виникають запитання чи насправді людина то не він? Як би там не повелись антропологічні дискусії, а Зеник вже з нами і Ви одні з тих, хто першими подивились йому в очі. Більше того, саме до Вас Зеник найбільше прислухатиметься як то буває з новими друзями, і власне під вас він годен змінитись. Бо ті решта дрібних інгредієнтів, хоча й не доленосні, але можуть мінятись задля досягнення цілковитої гармонії смаку, а душа та емоції все ж залишаться назавжди... Це завжди різнитиме Зеника поміж всіма на світі. Тому знайомтесь на здоров'я! Пам'ятайте, же надовго сам на сам з Зеником можуть лишатися тілько жінки і то бажано повнолітні, а чоловіки хіба так, щоб ніхто не знав...

ЗА ЗЕНИКА!

02.09.09 A.K. Lion & Co.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Beznazvy _ 03.08.2009 20:53
IP: 95.134.125.---
З погляду свого лемківськог походження можу запропонувати спекулятивно-гіпотетичний, проте історично не підтверджений, варіант. Етимологія аналогічна поясненню появи назви "Лемківщина" і "лемки". Причиною послужива власне часта "ЛЕМ", яка використовувалась цією крайньо західною етнічною групою українців при розмові як універсальне. Воно виступала як вигук, як сполучна частка, як емоційний транслятор, на зразок, "йо" чи "бой". Таким чином можна констатувати, що Лемберг – це гори, заселені лемками. Гарна істрія, проте змушений констатувати її історичну не підтвердженість. Хоча лемків у Львові доволі багато, проте переважно після переселення.
Историчка _ 02.08.2009 14:21
IP: 91.124.210.---
Львів-Львов-Lwów-Lemberg-Leopolis-Lviv

Если berg – гора, то кто такой Lem?
gulya _ 02.08.2009 13:56
IP: 212.1.104.---
Я мастив груди кнедлями!
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter