Руслан Кухарчук Журналіст, медіа-менеджер, голова Асоціації "Новомедіа"

Зимівля на вулиці у 79 років

14 жовтня 2008, 14:05

Очетна Надія Михайлівна, киянка. 79 років. Прописана у Святошинському районі. П'ять років тому її син вигнав з квартири (цю інформацію підтверджують й інші люди). Увесь цей час вона жила, де доведеться. А останні сім місяців – взагалі просто неба, у купі сміття, яке хоч трохи зігріває.

Кілька разів намагалася повернутись у власну квартиру, але син її жорстоко бив. Він має кілька ходок за ґрати і погрожує вбити матір, якщо та ще раз з'явиться на порозі власної оселі.

Неодноразово старенька намагалась налагодити контакт із соціальними службами міста, аби отримати бодай тимчасовий притулок. Проте їй скрізь відмовляють... Бо ж вона має прописку та живого сина. У зв'язку із сезонним похолоданням є ризик, що жінка просто не переживе зиму на вулиці, або й навіть осінь.

Редакція новин телеканалу СІТІ вже написала листи до мерії та соціальних служб міста, аби ті звернули увагу на Надію Михайлівну. В інформаційних випусках ми регулярно висвітлюватимемо хід подій.

Ми тримаємо постійний контакт (наскільки це можливо) зі старенькою. Якщо хтось може допомогти з тимчасовим поселенням Надії Михайлівни, пишіть: kukharchuk@gravis.tv

Дивіться відео тут!Надія Михайлівна показує знімальній групі СІТІ свою оселю, до якої її не пускають син та величезний собакаА тут – її нинішня ночівля (й те – якщо дозволять).

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Marusia911 _ 14.10.2008 17:36
IP: 77.122.6.---
Жах, не бояться люди гріха. Мабуть, справді,треба просто викликати міліцію. Ну не може ж бути, щоб не можна було б на нього вплинути...
Barri _ 14.10.2008 14:54
IP: 193.28.92.---
До міліції треба заяву писати – хай особа, що не пускає її у власну квартиру, ще одну ходку отримає. А селити десь, якщо є власна квартира – нонсенс
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter