Борис Кушнірук Економіст. Член Центрального проводу Народного Руху України

Чи дозрів комуніст Грач до кримінальної відповідальності?

11 серпня 2008, 14:00

Коли я сьомого серпня писав для УНІАН коментар щодо заяв комуніста Грача, я не знав, що вже починаючи з наступного дня весь світ стане свідком жахливої трагедії, яка розгортається зараз в Грузії. Але для мене є очевидним, що у найкращому для Україні випадку, не пізніше 2014 року ми будемо мати окупацію та анексію території Криму з боку Росії. Усе, що зараз там відбувається, свідчить про один і той же сценарій, який розігрується в кабінетах в Кремлі та на Луб'янці. Ось, чому мовчання основних українських політичних лідерів на події в Грузії, свідчить про те, що нам ще на власній шкірі прийдеться відчути бомбування українських міст, які будуть здійснюватись російською армією, з метою захисту "кримського народу".Чи дозрів комуніст Грач до кримінальної відповідальності?

Учора ЗМІ розповсюдили заяву народного депутата Грача, згідно з якою "народ Криму дозрів до того, щоби покинути склад України". На думку пана Грача "кримчани ніколи не погодяться залишитися у складі України, якщо вона буде втягнута в НАТО".

Мені вже доводилось писати, що схожі заяви, наприклад, української громадянки Наталії Вітренко мають усі ознаки злочину, пов'язаного з посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України (стаття 110 Кримінального кодексу України) і тому у жодному разі не можуть залишатись без негайної реакції з боку Служби безпеки України.

На жаль сьогоднішнє керівництво СБУ, опікуючись розкриттям злочинів комуністичних негідників у двадцяті-вісімдесяті роки двадцятого століття, нічого не робить (принаймні на офіційному рівні) для недопущення злочинів з боку сьогоднішніх послідовників тих ідей, дії яких можуть призвести до надзвичайно трагічних наслідків. Сьогоднішні діячі, на кшталт, пана Грача чи пані Вітренко, не можуть не розуміти, що розмахування погрозами щодо територіальної цілісності України, тим більше спроби їх реалізації, неминуче призведуть до загибелі сотень та навіть тисяч людей, а ще сотні тисяч постраждають під час цієї трагедії. Але ті, хто починають розігрувати подібні карти, переконані, що безпосередньо їх ця трагедія не зачепить. Не вони будуть сидіти в окопах, і не на них самих та не на їх дітей будуть падати снаряди та бомби. Більш того вони готові підштовхувати до подібного сценарію, бо "кому війна, а кому рідна мати". І проблема тут не тільки у сьогоднішніх спадкоємцях комуністичних виродків. Що для тих, що для цих, загроза загибелі тисяч, сотень тисяч чи навіть мільйонів людей, ніколи не були аргументом для припинення кроків, які можуть призвести до цього. Проблема у українському суспільстві та державних інституціях, які зобов'язані створити атмосферу загального не сприйняття та громадського осуду заяв та кроків, що ставлять під сумнів територіальну цілісність України. Більш того, прямим конституційним обов'язком відповідних правоохоронних органів є здійснення заходів, спрямованих на негайне притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, що своїми заявами та діями зазіхають на недоторканість державних кордонів України. Відсутність подібної жорсткої реакції з боку суспільства та спецслужб лише породжує відчуття безкарності та безвідповідальності з боку осіб, що фінансуються та підтримується з боку нашого північного сусіда.

Борис Кушнірук

постiйна адреса статтi:

http://www.unian.net/ukr/news/news-266042.html

До речі, те, що уся ця антидержавницька, антиукраїнська діяльність, дуже не погано оплачується, свідчать поїздки "захисника трудящих" Грача у Монако. Не виключно, що десь там недалеко, можна пошукати і "відому в Росії захисницю православ'я і прав російськомовного населення" пані Вітренко.

powered by lun.ua
Коментарі — 17
димко _ 12.08.2008 19:40
IP: 92.112.49.---
Соображения:
а) ИМХО ключ к конфликту – паспорта граждан РФ. Российские паспорта и российское финансирование... Новообращенные граждане РФ в сопредельных странах сильно притягивают российские бомбардировки...

б) Флот...
есть справедливое возмущение, что в договорах о базирование не прописан порядок согласовывания Россией использования ее ЧФ РФ в военных компаниях (фактически – втягивания Украины в боевые действия с другими странами)... Но, лично мне, еще более интересно, прописано ли в договорах обязательство наших друзей из России, что ЧФ РФ не может использоваться для боевых действий против, собственно, Украины?

Что скажете?
Игрек-минус _ 11.08.2008 22:45
IP: 85.90.202.---
Vlad_iz_Kharkova (11.08.2008 21:18)
1. "Игрек-минус Не читайте БЮТовские источники, все станет серьезно...Пр-во серьезно пообещало Путино не допустить разработки гназа на шельфе..."
2. "...Условия аверса – "качай или плати". Т.е. "оффшорная фирма" обязалась платить независимо от наличия нефти...Вы понимаете, что Вы вообще написали? Кто-то возьмет трубу в аренду, будет платить деньги и нефть не транспортировать?..."

1.Vlad_iz_Kharkova, не читайте ЕЦевские источники – Вы серьёзно верите в то, что написали? Вы были на переговорах Тимошенко и Путина?

2. Вы понимаете, что Вы вообще написали? – договоров на поставку нефти на аверс нет, а трубу арендуют!

Vlad_iz_Kharkova, среди плутократов есть разные люди – дураков только нет.
Ну конечно же "бессребренники" из "офшорки", взяв трубу в аренду, планировали качать нефть...на реверс...пока нет нефти на "аверс". Труба же их – что хотят, то и делают.
Vlad_iz_Kharkova _ 11.08.2008 21:18
IP: 195.26.93.---
11.08.2008 16:06_ Игрек-минус Не читайте БЮТовские источники, все станет серьезно.
Я серьезно про инвестора. Были условия договора, Пр-во д.б. согласовать план работ и стало бы ясно выполнит Векно их – значит инвестор. Почему не согласовали? Я серьезно, и Пр-во серьезно пообещало Путино не допустить разработки гназа на шельфе.
Услвоия аверса – "качай или плати". Т.е. "оффшорная фирма" обязалась платить независимо от наличия нефти. А то, что она оффшорная, так ТНК сейчас реверс тоже через оффшорную фирму ведет, почему Пр-во российский реверс черезоффшор не волнует, а в обход России оффшор так сильно взволновал?
Вы понимаете, что Вы вообще написали? Кто-то возьмет трубу в аренду, будет платить деньги и нефть не транспортировать? Ой, в такое поверит – надо очень долгослушать ЮВТ.
Историчка _ 11.08.2008 20:09
IP: 91.124.210.---
11.08.2008 14:00___Борис Кушнірук -------До речі, те, що уся ця антидержавницька, антиукраїнська діяльність, дуже не погано оплачується, свідчать поїздки "захисника трудящих" Грача у Монако.

Уважаемый Борис Кушнірук, нехорошо так о чужих откатах, Вы тоже живете на віддачі- откатах. Или может на проценты от 3.5 миллионов?
igorsich80 _ 11.08.2008 17:14
IP: 89.162.209.---
Витренко уже все забыли, забудут и Грача
1958 _ 11.08.2008 16:09
IP: 89.223.216.---
Продовження.
Так як в ті часи вар"яги не мали великої значимості, то Константинопіль не надіслав для хрещення свого св"ятителя, а запросив Ольгу до Візантії. Ольга звернулася до гунів за допомогою і вони дали військовий супровід Ользі, памятаючи родинні звязки. А московіти появилися з часів, коли діти правителів Київської Русі самі хотіли володіти землями, той получали їх, але для багатьох з їх послідовників з"їдали ревнощі на силу та звістність Києва, тому робили все щоб підняти значимість окраїн Київської Русі. В цьому допомогли татаро-монголи, які до речі йшли в сучасну Европу, щоб наказати германців з Римом за зазіхання на мад"ярів, та щоб розширити відновити Союз гунів, поширивши його до Атлантичного океану. Зрада короля мад"ярів Бели 4-го відвернула від Європи монголів, натоміць були покарані свої мад"яри, що ослабило і Київ. Цим зразу скористалися і відщепенці на "московських болотах", що зтворили окреме князівство. А до гунів московіти не мають ніяке відношення. Їх гуни самі називали словом "о-рос ембер", що в перекладі з угорської "погана людина"...Так київські руси стали московськими росами...
Игрек-минус _ 11.08.2008 16:06
IP: 85.90.202.---
Vlad_iz_Kharkova (11.08.2008 15:05) "Вот как раз поэтому за газ надо платить, надо свои источники на шельфе разрабатывать, а не выгонять инвестора, способнгоо это сделать, если он не твой, надо Одесса-Броды в аверсном направлении запускать, а не блокировать..."

Vlad_iz_Kharkova!
Вы это серьёзно – про "инвестора" на шельфе?!

Какой "аверс" Одесса-Броды? – Всем же уже очевидно, что это была "офшорная" схема взятия нефтепровода в аренду у государства под видом "аверса".
А где договора о поставке нефти для аверса?! Где нефть?!
Игрек-минус _ 11.08.2008 15:52
IP: 85.90.202.---
Пане Борисе!
По сути Вами написанного нет никаких возражений – всё верно.

Но что говорить про "товарища" Грача в ситуации, когда организаторы в 2005 году Северодонецкого съезда и ПиСУАРа сегодня, спустя три года, получают ордена, грамоты и высшие посты в государстве.
Разве это не поощрение Грача, Витренко и им подобных на раскол Украины?

А ситуация с ЧФ? – Ведь если заявление о недопущении в Севастополь кораблей, принимающих участие в конфликте, так и останется на бумаге, то также останется на бумаге и вывод ЧФ до 2017 г.

Кстати, а была ли бумага?
Если верить российским СМИ, то официальной ноты МЗС Украины по поводу кораблей ЧФ не было – только сотрясение воздуха.
1958 _ 11.08.2008 15:47
IP: 89.223.216.---
Навуходоносорові.

Маю Вас застережити: підказана Вами стаття про московитів набагато більше біди несе в собі, чим діяльність пана Грача. Чому? Насамперед тому, що не вірно трактує історію. Єю автор приховує історію самої Київської Русі. Бо приховує північні коріння саме українського народу, з якого відокремився московський люд. Насамперед треба бути правдивим перед історією своєї країни. А правда в тім, що Київ, як і вся сьогодні земля укрїнська відносилась до гунских земель.Братський Союз гунів був створений аж в 4040 році до н.е.і до нього входило в різні часи до 30 народностей. Вони мали свою релігію, устрій, мову, письменність (руни) і землі, що починались на березі Тихого океану і до західних кордонів сучасної Австрії. А Київ (Кєвєвар – камінний замок) будувався, як нова столиця мад"ярських племін. І коли вони розбили в 860 році хозарське військо на річці Донець, то з Ассупорог (Запоріжжя) перебралися в Київ, де готувались до переселення на постійно в Карпатську долину.До Києва часто навідувалися з півночі воїни-вар"яги. Одного з їх воєвод Олега спасла від смерті одна з доньок мад"ярського воєводи. Звали її Імлерка. Вона мала стати жінкою Правителя мад"ярів Арпада, але у неї народився син від Олега Ігор і вона не пішла з усіма за Карпати, зі своїм плем"ям та з чоловіком Олегом лишилася в Києві. Тому гуни ніколи не чіпали їх, а тільки підтримували, що дало змогу вікінгам закріпитися в Києві, а трохи пізніше Ольга вибрала свому народові візантійску православну віру...
Историчка _ 11.08.2008 15:35
IP: 193.239.180.---
11.08.2008 14:00___Борис Кушнірук -------Мені вже доводилось писати, що схожі заяви, наприклад, української громадянки Наталії Вітренко мають усі ознаки злочину, пов'язаного з посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України

Уважаемый Борис Кушнірук, так Вы не по адресу обратились. Вам нужно свой opus magnum посылать в СБУ, а не в блоги.
Vlad_iz_Kharkova _ 11.08.2008 15:05
IP: 195.26.93.---
Вот как раз поэтому за газ надо платить, надо свои источники на шельфе разрабатывать, а не выгонять инвестора, способнгоо это сделать, если он не твой, надо Обесса-Броды в аверсном направлении запускать, а не блокировать, тогда можно будет с Россией разговаривать на равных. Вот этим и занимается, как я понимаю, несмотря на все помехи.
А Вы предлагаете воевать с Россией? Вы видите, что Запад боится нефть и газ утратить и не идет на кофликт. Один на один? И Вы в бой пойдете или только на форуме еще одну гадость напишите?
Вы сделайте, чтобы вследующий парламент Грач не прошел, вот и будет дело. Тогда его заявленяи и читать никто не станет.
bananan _ 11.08.2008 15:04
IP: 193.43.223.---
наивно полагаться на право в отношениях с северным соседом. кремль не обращал и не будет обращать внимание на право и какие-либо договорённости, если они расходятся с его интересами
1958 _ 11.08.2008 15:01
IP: 89.223.216.---
Що ви ділите? Точка зору обидвох відповідає інтересам нашої країни, тож не треба над цим сперечатись...Натоміць спільно вирішувати проблеми. Автор правий в тому, що не має вже часу на балачки, а "українець" – що починати треба з Президента, як гаранта Основного закону. А то пан Президент піклується більше про законність оперативних рішень кабміну, але не бачить жахливих тенденцій, що дуже скоро приведуть цю країну до війни. Як раз ці питання мають бути пріорітетними для Голови держави. Не тим у нього голова занята...Ось це жахливо.
Навуходоносор _ 11.08.2008 14:52
IP: 195.200.91.---
Бажаючих більше дізнатись про те хто такі москалі, заходьте сюди http://odin.prohosting.com/~moskovst/
уграїнець _ 11.08.2008 14:51
IP: 194.88.152.---
Ну, так і я про що. Безумовно, і Грач, і Вітренко, і 90 % депутатського списку партії регіонів (не кажучи про комуністів) мали б або сидіти, або бути депортованими до країни-замовника. Але ХТО це зробить? СБУ в нас похваляється лише дослідженнями історії УПА (дякуємо, звісно, але для цього є історики і інститут Юхновського), а Гарантелло об"явився на горизонті, озабочєнний проблемою сміття в Україні. Проблема гостра (як, і, скажімо, проблема якості сала – воно ж, зараза, все більше польське, з генетично модифікованих свиней, вирощених на гормонах та антибіотиках). Але чи наразі така актуальна?
MonAmi _ 11.08.2008 14:45
IP: 92.112.98.---
11.08.2008 14:30___ уграїнець

Полностью поддерживаю, но Грач и есть составляющая той самой "пятой колонны". Нашему пастуху гусей и телят не до Крыма (ну разве что отдохнуть и покупаться). Успеет ли Украина до 17-года сделать хоть что- то для Крыма и крымчан? Да уже осенью этого года Большой договор Россия-Украина заканчивает свое действие, о пролонгации ничего не слышно ни от одной из сторон. Боюсь, "веселуха" у нас уже на носу.
уграїнець _ 11.08.2008 14:30
IP: 194.88.152.---
Ех, пане Кушнірук... Не з того боку питання задаєте. Треба питати – "Чи дозрів президент Ющенко до кримінальної відповідальності за свою повну безвідповідальність?"
Ну хто посадить Грача? Наш Гарантелло не здатен впоратись з десантом "в"язаних беретів", які дозволяють собі зривати навчання НАТО в Криму (виходить, що багатовєкторний Кучмо зробив для співпраці з альянсом більше, аніж наш "гамериканський шпійон"). В Севастополі десятки тисяч людей мають російське громадянство (тобто маємо таку ж п"яту колонну "фолькс-руссіше", як і в південній Осетії, яку Грузія сьогодні фактично втратила). Чим в цей час займається СБУ? Яка боєздатність армії? Як Україна планує не впустити назад кораблі ЧФ, які порушили договір? Як Україна зможе переконати ЧФ покинути Севастопіль у 2017, коли РФ заявить, що нікуди й не збирається (натомість пред"явить черговий рахунок за газ, не сплачений "Росукренерго" тощо)? А Ви Грачем переймаєтесь...
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter