19 січня 2009, 21:40

Схоже пані Тимошенко в черговий раз вважає всіх громадян України ідіотами

Умови підписаних газових контрактів ще невідомі, тому утримаюсь від коментарів з цього приводу. Не ризикну також аналізувати наскільки ціна на газ для України є дійсно "пільговою".

Але от щодо сьогоднішньої заяви пані Тимошенко про те, що "пільгова" ціна на російський газ для України в 2009 році дозволить заощадити біля $5 млрд. дол. США, дозволю собі висловитись.Україна споживає десь 70 млрд. куб. м. газу, з них купує 50 млрд. куб. купує у Росії.

Якщо пані Тимошенко заявляє, що 20% знижка дає економію приблизно 5 млрд. дол. США, то без знижки загальна сума купленого газу має складати 25 млрд. дол. США. У свою чергу це означає, що тисяча кубів газу у цьому році без знижки мала б коштувати 500 дол. США. І де, вибачте, Юлія Володимирівна побачила подібні ціни на газ у 2009 році.

Пані Тимошенко або рахувати не вміє, або, як завжди, вважає громадян України повними ідіотами, що повірять будь-якій ахінеї, яку вона буде нести, навіть не зробивши елементарних розрахунків освітнього рівня початкової школи.

Пані Тимошенко, ідіотів, які Вам вірять на слово, в країні дійсно багато, але все ж таких не 46 мільйонів.