Олександр Лємєнов Головний експерт Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ

Бурштинові мрії на Житомирщині

22 травня 2017, 15:00

25 травня Житомирська облрада розгляне можливість надання спеціального дозволу на користування надрами для ТОВ "Екологічні технології та будівництво". Підставою для цього стало звернення Держгеонадр від 31 березня 2017 року N7426/13/12-17. Якщо депутати облради підтримають це рішення, вищезгадана компанія отримає три ділянки розміром 430 га на розробку і видобуток бурштину в Коростенському районі Житомирської області.

Між тим, лише нещодавно Житомирська облрада проголосувала за скасування спецдозволів на видобуток бурштину, які були видані Держгеонадрами трьом компаніям з офшорним корінням – ТОВ "Амбер Холдинг", ТОВ "Компанія "Надра Галичини" і ТОВ "Райт Солюшн". Тоді за цими підприємствами вспливли не тільки бенефіціари з Гонконгу, Белізу, Кіпру, але й представники політичної партії ВО "Свобода", що балотувались на виборах 2012 року до Верховної Ради. Кажуть, за однією з компаній були приховані інтереси бютівців. Але наразі то вже справа минулих днів.

Наразі нас цікавить інше. Чим компанія "Екологічні технології та будівництво" заслужила таку "честь" отримати 430 гектарів Житомирщина на розробку та видобуток бурштину? Поки це питання залишається без відповіді, розповімо її про засновників. Можливо це дасть відповідь.

У державному реєстрі засновниками ТОВ "Екоголічні технології та будівництво" зазначені:

Амосов Олег Євгенович – засвітився, як засновник кількох підприємств.

Капустюк Анатолій Анатолійович – помічник лідера Радикальної партії Олега Ляшка на громадських засадах.

Іванова Марина Євгенівна – не ідентифікував навіть Google-пошук.

Хомин Ігор Ярославович – відомий лише тим, що був співзасновником чи директором окремих юридичних осіб.

Варто додати одну невелику, але важливу, деталь. В Житомирській облраді існує певна "коаліція" – Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Ляшка, ВО Свобода та Самопоміч. Представник БПП Володимир Ширма очолює облраду, "ляшківець" Сергій Крамаренко є його першим заступником. При цьому, Крамаренко зазначений є помічником "радикального" нардепа Василя Амельченка.

Як наслідок, окрім явно виражених інтересів "ляшківців", наші джерела стверджують про неабияку зацікавленість до згаданих 430 га в оточенні нардепа від БПП Борислава Розенблата. Тому рішення можуть ухвалити вже цього тижня, як "узгоджене" на найвищому рівні.

Окремо хотілось би дізнатись, чому підлеглі голови Держгеонадр Миколи Бояркіна видали спецдозвіл на видобуток бурштину спочатку трьом "мутним" компаніям з офшорним корінням, а потім компанії, яка претендує відразу на три земельні ділянки площею 430 гектарів?

Прикметно, що і статус самого Бояркіна [тимчасово виконуючий обов'язки] наразі під питанням. Нещодавно Кабмін призначив нове керівництво Держгеонадр, паралельно проводячи конкурс на заміщення посад. Проте це призначення Уряду було зупинено судом.

Наостанок, нагадаємо в що саме перетворюються ліси, коли їх віддають на розробку бурштину.Фотографія 4vlada

Сподіваюсь, депутати Житоримської облради не зроблять помилки, а правоохоронці нарешті займуться співробітниками Держгеонадр, що роздають дозволи в хаотичному порядку.

P.S. Сьогодні, 22 травня, депутати облради підтримали ідею створення комунального підприємства "Надра Житомирщини", що може стати черговою корупційною "годівничкою" для нечистих на руку чиновників. Далі буде...

powered by lun.ua
Коментарі — 5
LYCIV_OLGA _ 24.05.2017 12:33
IP: 35.189.200.---
А щодо теми блогу, то тут (на УП) вже неодноразово казалося про те, що ЗАГАЛЬНОЮ причиною "ситуації, що склалася" є:
а) практична відсутність роботи для населення в регіонах видобутку бурштину;
б) СВІДОМИЙ САБОТАЖ (САМОУСУНЕННЯ) БІЛЬШОСТІ ВР ПРИ ПРИЙНЯТТІ ЗАКОНІВ ПРО ВПОРЯДКУВАННЯ/"ЛЕГАЛІЗАЦІЮ" ВИДОБУТКУ БУРШТИНУ, що є тільки ще одним підтвердженням того, що нинішня влада України – антиукраїнська і антинародна, яка прагне тримати українців в злиднях /стійлі, тобто – в колишньому феодально-совковому рабському стані.
LYCIV_OLGA _ 24.05.2017 12:31
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
...складається не враження, а переконання (!!!), що редакція УП витончено знущаєтеся з усіх українських користувачів та "плекає таємну мрію" – залишитися з такими "милими її серцю" рашистськими тролями та українофобами наодинці...Тож таке одного дня може і трапитись!...

ОСЬ САМЕ ТОМУ І З΄ЯВИВСЯ ТУТ ЦЕЙ ДОПИС ВІД LOGIC2009 22.05.2017 17:03.
ЦЕ – ЯК БИ – СВОЄРІДНА "ГРА НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ"!

І Ви, – "наступного разу", – "сто разів подумайте" – чи варто, чи ні розміщувати свій блог на УП! (Принаймні – замислюватися про це – варто до тої пори, доки на УП не буде наведено порядок)
LYCIV_OLGA _ 24.05.2017 12:28
IP: 35.187.187.---
(продовження)
...А найбільш сумне те, що, – внаслідок цього, – редакція УП не тільки порушує нею ж встановлені "правила", – дозволяючи рашистським пропаганд*донам ображати не тільки окремих користувачів, а й усіх українців, але ще й – практично надає "трибуну" для антиукраїнської пропаганди, тобто стаєте співучасниками ворогів України!

Та й взагалі – з УП (чи – від УП) "уходять" більшість користувачів – у розділі "новини" колись було до кількох десятків дописувачів, а зараз більшість новин "уходять" без жодного допису; кількість "блогерів" невпинно скорочується, і все більше з΄являється "блогів", де автори вимикають можливість коментування, не бажаючи мати брудний "срач" у своїх блогах (хоча – тіж самі автори, на інших ресурсах – такого не роб*лять); вже в багатьох складається не враження, а переконання (!!!), що...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 24.05.2017 12:25
IP: 35.187.105.---
Змушена попросити вибачення у автора блогу від імені всіх "користувачів" УП і самої редакції!
Ви з цією темою свого блогу, – як то кажуть, – "з'явилися не в той час і не в тому місці"...

Тільки один "коментар", що невідомо з якої причини з'явився у Вашому блозі – "важка спадщина" ситуації, що склалася на УП.
На протязі вже значного часу РЕДАКЦІЯ УП СТАРАННО РОБИТЬ ВИГЛЯД, ЩО В НЕЇ НЕМА ГРОШЕЙ НА ПОСТІЙНУ МОДЕРАЦІЮ! В результаті цього всі "мають справу" з відвертим "шабашем" рашистських тролів на УП. Завдяки такий "позиції" редакції УП – основне місце в "коментарях" до тем блогів на УП – зайнято не обговоренням авторських тем, а переважно ворожою/рашистською пропагандою або перетворюється у "собачу бійку"/нескінченний "срач" /особисте листування дописувачів з рашистами, з – обов'язково "супутніми" цьому – нескінченними та пустопорожніми балаканиною, флудом та флеймом...
(див.продовження)
Logic2009 _ 22.05.2017 17:03
IP: 91.196.177.---
СЕМИЖОПОВ (ник Дмитрий Зоренко) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Ты не "вроде", а настоящее безмозлое пресмыкающееся.
Ползаешь тут, админы тебя прибивают, а амёба вылазит.
Сгигь скотина, Чуркин заждался.

==================================================
Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Україна та Європа1016 Корупція1243 Aтака Путіна1158 Уряд реформ368 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter