Олександр Лємєнов Головний експерт Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ

Як поліція розслідує ''злочини'' громадськості?

21 жовтня 2019, 16:59

Черговий виток намагання дискредитувати мене на марші. Близько 2 тижнів тому нардеп Сашко Дубінський опублікував в коментарях інформацію, які нібито мала мене збентежити – стосовно мене відкрили провадження за ознаками злочину по ст.366-1 Кримінального кодексу.

Але Сашко не знав, що я в курсі і для мене це просто сміхота. Мова йде про відкрите кримінальне провадження Голосіївським РУ Нацполіції за заявою ексмитника Володимира Орлова. Пам'ятаю, Сергій Іванов називав його якось "Володя Транзіт". Останній очолював Сумську та Луганську митниці, працював в Генпрокуратурі. Уявіть, це такий персонаж, що його Шокін попер з посади за "очевидні" речі.

Між тим повернемось до заяви, цей клоун в панталонах заявив, що я недостовірно задекларувався і подав заяву в НАБУ на початку березня 2019 року. Тоді ще був обов'язок декларуватись і я справно виконував Закон, як представник організації Statewatch. Детективи Бюро йому популярно пояснили, що це не їхня підслідність, і перенаправили в Нацполіцію, звідкіля мені і зателефонували (Святошинське РУ НПУ). Я сходив на розмову до опера. Він погодився, що заява – сміття. Я додав, що який заявник, така і заява. Написав про "інтелектуального імпотента" пояснення. А усно додав, що Орлов намагається помститись, що ми його не пропустили в ДБР. Опер зазначив, що реєструвати в ЄРДР не буде. Крапка. Але не зовсім...

Проходить кілька місяців.

6 червня 2019 року Конституційний Суд скасовує обов'язок е-декларування для громадських діячів, що працюють в сфері антикорупції. І тут за 2 місяці мені телефонують з бізнес-школи і кажуть – прийшов запит по мені з Нацполіції, що відкрите провадження і вимагають документи. Звісно, мене це більше насмішило, ніж розізлило. Те, що клоун в панталонах продовжує "скакати" стосовно мене – показово. Але чому поліція змінила свою позицію? Пишу запит, заношу особисто. Близько місяця немає відповіді. І вуаля, приходить на електронну пошту відповідь від Голосіївського РУ Нацполіції та повністю співпадає з даними, які опублікував Дубінський.Слідча Голосіївського Управління поліції Махінахон Раджабова веде розслідування більше півроку. Я б пожартував "вітаю, злочин розкрито", якби не одне але. Безтолковий Орлов не допер, що з червня я навіть за умови внесення недостовірних даних (чого апріорі не було, бо я переносив дані з офіційних документів податкової) в деклараціях за 2017-2018 років не несу жодної відповідальності. Бо... Конституційний суд скасував обов'язок, як наслідок – і кримінальну відповідальність. А Раджабова вже півроку з колегами розсилає запити в інституції, намагаючись назбирати докази. По кейсу, який вже лежить поза межами законодавства, адже такого обов'язку не існує і до кримінальної відповідальності притягнути неможливо.

Нехай Орлов є клоуном в панталонах, зашкварністю якого тхне за кілометр, але ж молоді кадри Нацполіції мали хоча б зателефонувати і отримати пояснення. Цікаво, чому зі Святошинського РУ набрали, а з Голосіївського – ні? Я б підказав, що кримінальне провадження має бути закрите за вищезгаданими обставинами.

Пророкую, що дуже скоро провадження таки закриють. А ось клоуна в панталонах Орлова ще довго "доганяти" буду, щоб цей жульєн не потрапив на державну службу.

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Олександр Гальченко _ 21.10.2019 22:47
IP: 35.235.227.---
Игорь Усенко:
Молодець Сашко- дотисни цього ублюдка прокурора-митника.
+100500!
Игорь Усенко _ 21.10.2019 18:37
IP: 35.235.227.---
Молодець Сашко- дотисни цього ублюдка прокурора-митника.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter