Хоружівка висуває Ющенка у президенти
Сьогодні прес-служба президента розіслала феєричну дурницю – повідомлення із заголовком "Громада Хоружівки попросила Віктора Ющенка залишитися якнайдовше лідером нації".
"У рамках робочої поїздки до Сумської області президент України Віктор Ющенко разом з родиною: дружиною Катериною, дітьми Христинкою, Софійкою та Тарасом відвідали рідне село глави держави Хоружівку.
(...)
Громада Хоружівки попросила Віктора Ющенка залишитися якнайдовше лідером нації, який єдиний захищає національні інтереси.
За старими українськими традиціями, Президентові України разом із благословенням односельчан вручили як символ сили хліб з печі та пригоршню землі з рідного села.
У робочій поїздці Президента України супроводжують представники інтелігенції, у тому числі Євген Сверстюк та Дмитро Павличко".
Саме по собі це звучить смішно: "громада Хоружівки попросила Віктора Ющенка залишитися якнайдовше лідером нації".
Очевидно, карикатурність цього зрозуміли і в прес-службі президента – і на сайті Ющенка вони виправили і написали, що "громада Сумщини попросила Віктора Ющенка залишитися якнайдовше лідером нації".
Так вправним редакторським жестом громада села перетворилася на громаду цілої області.
Але мене цікавить інше – от ця так звана "робоча поїздка президента до Сумської області" за благословенням у Хоружівку – вона ж здійснена Ющенком за кошти державного бюджету? Тобто за гроші платників податків?
І чим він тоді відрізняється від Тимошенко, яка останній місяць з псевдо-"робочими поїздками" побувала у більшості обласних центрів, де взяла участь у концертах "поющіх трусов" в рамках агітаційного туру на власну користь?
P.S.
Ще не можу обійти увагою сьогоднішнє інтерв'ю глави секретаріату президента Віри Іванівни газеті "Комерсант", яке має всі риси кричущої некомпетентності.
Отже, кореспондент Сергій Сидоренко запитує Ульянченко: "Какие масштабные проекты Виктор Ющенко намерен завершить до конца нынешнего президентского срока?"
"Прежде всего это соглашение об ассоциации с ЕС, 90% которого может быть подписано", – відповідає Ульянченко.
Це само по собі абсурдно. Річ у тім, що 90% угоди про асоціацію підписано бути не може ніяк. Документ або підписується у повному вигляді – політична частина, секторальна співпраця та угода про зону вільної торгівлі – або взагалі не підписується.
Свого часу Україна зрозуміла, що переговори про зону вільної торгівлі не вкладаються у графік, і це гальмує весь процес. Тоді Київ запропонував окремо підписати політичну частину угоди про асоціацію. Однак Європа сказала "ні".
Це знають всі дипломати. Але Ульянченко розповідає, що "для нас выгодно, чтобы был подписан полный документ об ассоциации, поэтому мы предложили ЕС подписать этот договор именно в таком формате".
Менше з тим. Угода про асоціацію Україна-ЄС не має жодних шансів бути підписаною до кінця року.
І зараз найкращі уми української дипломатії думають, який вигадати сурогат, щоб на своєму останньому самміті Україна-ЄС в якості президента Віктор Ющенко міг поставити підпис під документом та пред'явити суспільству як свою заслугу.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.