Сергій Лещенко Колишній журналіст "Української Правди", колишній депутат від Блоку Петра Порошенка.

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

11 травня 2019, 15:57

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам. Тому мене мало цікавлять політичні ігрища, але нинішня ситуація потребує пояснень.

Приватний адвокат президента Трампа Руді Джуліані поза своєю волею був втягнутий в сценарій генпрокурора Юрія Луценка з порятунку власної долі.

Отже, Луценко не хоче йти з посади генпрокурора, хоча його відставку вже анонсував Володимир Зеленський.

Все банально – Луценко немає куди йти. Він думав, що Порошенко переобереться на другий термін, а Луценко очолить партію на виборах і стане потім прем'єр-міністром. Тому він анонсував свою відставку ще восени 2018 року. Про це знають усі в політиці, а про претензії бути головою уряду я особисто чув від Луценка три роки тому, коли зняли Кабмін Яценюка і нинішній генпрокурор включився у конкурентну боротьбу з Гройсманом.

Але настав 2019 рік. Порошенко програв і наполеонівський план Луценка провалився. Партія Порошенка не набере достатньо голосів, щоб Луценко міг претендувати на прем'єр-міністра. До Вакарчука чи Кличка нинішнього генпрокурора не візьмуть. Ось він і вирішив залишитися, зачепитися за нинішню посаду, але вже через американців.

І, щоб вони його захистили від відставки, Луценко придумав історію про те, що екс-віце-президента США Байден в інтересах свого сина тиснув на Генпрокуратуру України з метою закрити справу проти екс-міністра екології Миколи Злочевського та його газової компанії "Бурізма".

БРЕХНЯ 1

На жаль, адвокат президента Трампа став мішенню для маніпуляцій та брехні з боку генпрокурора Юрія Луценка. Джуліані як американський політик навряд може уявити, що генпрокурор може бути настільки брехливим. Може, якщо це генпрокурор без вищої освіти та моральних рамок – Юрій Луценко.

Отже, Луценко не хоче втрачати посаду генпрокурора і вигадав легенду, яку зараз "продає" американцям. Начебто Байден захищав інтереси свого сина в компанії "Бурізма" та домагався звільнення генпрокурора через справу проти "Бурізми" та Злочевського.

Але правда полягає в тому, що саме Луценко закрив цю справу! І після цього сірий кардинал Кононенко літав на зустріч зі Злочевським у Відні, що була сфотографована журналістами. А компанія Злочевського почала постачання газу на завод Порошенка-Кононенка. І саме чинний президент називав Злочевського "нормальний парєнь" на записах у своєму кабінеті.

Щоб вирватися з цього периметру кругової поруки Луценко-Порошенко-Кононенко-Злочевького, і була вигадана вся ця історія.

БРЕХНЯ 2

Луценко систематично дезінформує Джуліані з метою збереження своєї посади генпрокурора. Наприклад, Луценко бреше в своїх твердженнях, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів є сфальшована. Навпаки, експертиза та допити фігурантів цього документу підтвердили його правдивість.

А в Америці правдивість чорної бухгалтерії була доведена вироком по справі Манафорта, адже транзакції в бухгалтерії по Манафорту було підтверджено документально, що зрештою і довело ухилення Манафорта від сплати податків та його засудження у США.

БРЕХНЯ 3

Крім того, Луценко дезінформував, що когось було засуджено в Україні за втручання в американські вибори. А насправді було зрежисоване Банковою рішення Окружного адміністративного (не кримінального!) суду Києва за позовом корупціонера Розенблата. І це рішення не вступило в законну силу. До речі, на понеділок призначена апеляція за цим позовом.

БРЕХНЯ 4

Так само брехнею є постійні твердження оточення Луценка про якусь кримінальну справу, яку розпочали в Америці щодо його викриттів про "чорну бухгалтерію Партії регіонів" та "змову Байдена", про допити, які вже проводять у зв'язку з цим, про "ворогів Америки".

Цього тижня я повернувся із США, де перебував на травневі свята, офіцером на кордоні мені на найближчі шість місяців дозволено перебування в Америці. А під час подорожі навіть записав відеоблог напроти нерухомості Пола Манафорта в Нью-Йорку, яка була конфіскована в результаті його шахрайських дій, виявлених ФБР та підтверджених вироком американського суду.Думаю, Джуліані зрозумів, що Луценко систематично вводив його в оману та скасував свою поїздку.

Тепер нам як українцям треба дати моральну та політичну оцінку діям Луценка, який заради збереження посади втягнув Україну в конфлікт між двома політичними партіями в Америці, при чому систематично вдаючись до брехні та маніпуляцій у спілкуванні з Джуліані.

Мене хвилює те, що в результаті меркантильних дій генпрокурора вчергове буде кинуто тінь на репутацію України, яку в американській пресі будуть обговорювати у негативному контексті, і це черговий аргумент на користь звільнення Луценка з посади.

____

Детальніше – тут:

Підписуйтеся на мій ютюб-канал https://www.youtube.com/channel

Підписуйтеся на мій телеграм-канал https://t.me/LeshchenkoS

powered by lun.ua
Коментарі — 82
Андрій Мотревич _ 19.11.2019 09:28
IP: 35.235.226.---
читаю коменты и поражаюсь какой тупой у нас народец... жесть. вы заслуживаете себе таких начальников как янукович, трамп, путин и все корейские кимы догромады...
lohik _ 14.05.2019 07:58
IP: 35.235.226.---
Обоє рябоє...Луценко і Лещенко – обоє офіційно особи із оточення Порошенка...Один Генпрокурор, інший депутат ВР із фракції БПП...Оточення Зеленського умовне та буде зформоване та оголошене після інавгурації та офіційного вступу до виконання ним президентських обов'язків.
Log Log _ 13.05.2019 20:15
IP: 35.235.226.---
Татьяна Баранова:
Адвокат завжди захищає свого клієнта навіть коли клієнт-злочинець. Мені видається історія з Луценком правдивою та логічною. Джуліані пішов на поводу у прокурора та зробив заяву. З точки зору адвоката правильну. Але ж Луценку це не допоможе. Він вже так вляпався в історію, що ніколи не зможе відмитися.
Може Ви більш освідомленні ніж я, але нагадаю, що Джуліані – не Лещенко, не Зеленський, і навіть не Трамп. Він двічі був мером Нью-Йорку.
Log Log _ 13.05.2019 18:34
IP: 35.235.227.---
Евгений Тихонов:
Вот что случается при злоупотреблении алкоголем...
Ви про Лещенка?
Татьяна Баранова _ 13.05.2019 17:55
IP: 35.235.227.---
Адвокат завжди захищає свого клієнта навіть коли клієнт-злочинець. Мені видається історія з Луценком правдивою та логічною. Джуліані пішов на поводу у прокурора та зробив заяву. З точки зору адвоката правильну. Але ж Луценку це не допоможе. Він вже так вляпався в історію, що ніколи не зможе відмитися.
slebed _ 13.05.2019 13:33
IP: 35.235.227.---
Брехня N5 – це весь цей блог. Бо Джуліані чітко сказав, чому він не приїде. Не через "втягування" Луценком його кудись і в щось. А через осіб в оточенні нового Президента, а пізніше геть і прізвище автора цього блогу назвав.
Евгений Тихонов _ 13.05.2019 12:16
IP: 35.235.227.---
Вот что случается при злоупотреблении алкоголем...
lohik _ 13.05.2019 11:50
IP: 35.235.226.---
Лєщенко ніколи не робив ніяких власних розслідувань...Він завжди тиражує чужі...Щоб не нести ніякої відповідальності...
Александр Надинов _ 13.05.2019 10:19
IP: 35.235.227.---
Dercu: Смешно, когда читаешь: "це всим видомо". Откуда известно? Ссылку дайте-ка, все быть может и узнают, но пока вы только туман напускаете. Лещенко свои обвинения против Луценко обосновывает и подает для всех, а здесь одно догадки и предположения
Oleh Lychak _ 13.05.2019 01:59
IP: 35.235.227.---
Два маланці на танкодромі...
Dercu _ 13.05.2019 00:53
IP: 35.235.226.---
Я вважаю, що Лещенко піарить для демократів США, щоб зробити собі ім'я для більш успішного проходження в оточення Зеленського, щоб залишитись хоч депутатом, хоч при прокуратурі, хоч де-небудь при владі. Але він може нашкрябати і гарненьку свиню і на Зеленського, щоб знову "зрубити" свої компроматні або з Зеленського чи когось з його оточення. Можливо хтось ще платить Лещенку за його компроматні зусилля. Насправді, Лещенко є досить брудним журналістом оскільки охоче розтиражує будь-який матеріал, який ззовні виглядає наче компромат. Лещенко фактично працює, як Остап Бендер. Якщо йому не заплатять гарненько, то матеріал "відомостей" "піде, куди треба. Матеріал може піти все рівно "куди треба" оскільки Лещенку може замовляти хтось іще. Адже у Лещенка є рахунок чи рахунки в російському банку чи банках з росийським впливом... Це всім відомо. Здавалось би ось де СБУ мігла Ось такий простий спосіб "відйому" грошей. Фактично компромати – це Лещенкова спеціалізація і його найбільш улюблений жан
Halyna Shpak _ 12.05.2019 18:29
IP: 35.235.226.---
Україна підтримує баланс сил у світі. Доки буде стояти незалежна держава Україна, доти буде процвітати і Об'єднана Європа, і Ізраїль. – Навіть не дивлячись на те, що Україна обміняла свій третій по силі ядерний потенціал на Будапештський меморандум.
Нам головне сьогодні зберегти свій статус стратегічного партнера США у Східній Європі. Кажуть що Джуліані скасував візит в Україну через "корумповане оточення" Зеленського? Так чи інакше, але народ України всіх національностей чекають нові важкі випробування гібридної війни про-московського міра рабства.
Про роботу Генерального Прокурора України.
7 травня 2019 повернено кошти банди Януковича з кіпрських офшорів в сумі 55 342 762, 37 грн і 1 010 072, 39 дол. на користь держави Україна при виконанні вироку суду про застосування спецконфіскаціі з примусовим вилученням у власність держави грошових коштів компаній Erozaria Ltd і Aldoza Investments Limited
Молодці! Таку антикорупційну роботу прокуратури оцінили б у всіх державах світу.
Dercu _ 12.05.2019 18:02
IP: 35.235.227.---
Я не захищатиму Джуліані як посланця Трампа, коли скажу, що Джуліані звинуватив Лещенка у тому, що Лещенко показав чорну бухгалтерію Партії регіонів представникам спецпрокурора США Роберта Мюллера. І питання зовсім не в тому, чи правдива бухгалтерія Партії регіонів, чи ні, а у тому, що Лещенко зіграв наруку демократам США, хотів Лещенко того, чи ні. В будь-якому випадку Лещенко став ворогом для Трампа. Не відомо також чи заборонять Лещенку приїзд до США чи ні. Це ще велике питання. По Байдену у Джуліані для Лещенка питань здається нема взагалі. Джуліані хотів залучити Прокуратуру України у Трампівську піар-кампанію проти Американських демократів. Але він відчув, що йому це не вдасться, і подорож до Києва буде марною. Тому скасував її. Луценко навряд чи буде щось робити проти Байдена, який нібито захищає інтереси свого сина в український компанії Злочевського. Луценку нема чого більше робити. Йому дійсно треба зберегти свою посаду. Зеленський швидше за все відмовився тиснути на Луценка
Віталій Цибуляк _ 12.05.2019 14:43
IP: 35.235.227.---
Хто такий Michael Tolstoy – щоб зрозуміти:

Michael Tolstoy
1 тиждень тому
I am American, and I love America. But I also love Russia and think Ukraine only has a great future as part of Russian south-western okrug. Only great Russia with Ukraine part of it can compete with American Imperialism.
lohik _ 12.05.2019 14:23
IP: 35.235.226.---
Руслан Оробець:
Догрався Сергій Лещенко до того, що йому візу закриють. І не буде тепер до Штатів їздити
В Лєщенка одна із найдавніших професій.І без Штатів проживе...Він при любій владі тут свій...
.
Руслан Оробець _ 12.05.2019 13:07
IP: 35.235.226.---
Догрався Сергій Лещенко до того, що йому візу закриють. І не буде тепер до Штатів їздити
Смагло Олена _ 12.05.2019 12:38
IP: 35.235.226.---
Яне симпатизирую Лещенко, но если включить мозги, то адвокат Трампа иначе и не мог отреагировать на человека, который участвовал в компрометации Манафорта, поскольку Джулиани адвокат Трампа, а Манафорт-человек из команды Трампа. Вот и вся конспирология.
Александр Горбатовский _ 12.05.2019 12:25
IP: 35.235.227.---
А компанія Злочевського почала постачання газу на завод Порошенка-Кононенка.
Не чапайте хлопцев Порошенко!
Газ – это бизнес президента! Зачем тебе Юля этот вонючий газ.
Максим Чарушниковв _ 12.05.2019 12:16
IP: 35.235.227.---
Кількість англомовних і лєвих коментарів, ця стаття попала в 10 по протидії мародерському режиму ПОПа і ко))))
Александр 1 _ 12.05.2019 12:12
IP: 35.235.226.---
Не треба було переводити стрілки на Луценка. Достатньо було просто сказати, що робив те, що повинен робити журналіст, який викриває корупційні схеми, незважаючи на особи – чи то українські, чи то американські.

У Луценко своя гра політична, а у журналіста не повинно бути ні гри, ні маніпуляцій з інформацією, тоді і претензій, і звинувачень ніхто висувати не посміє.
Сергей Горбачевский _ 12.05.2019 11:20
IP: 35.235.227.---
Для американцев есть перевод?
Андрей Николаевич Горобчак _ 12.05.2019 11:09
IP: 35.235.226.---
Валерий Чайкин:
беги сирожа! беги
Тут важно понимать, что Сергей не сам это все замутил. Ему в сливе Манафорта помог ШАбунин и госпожа посол Йованович
lohik _ 12.05.2019 11:08
IP: 35.235.226.---
Лещенко, що служив всім Президентам, викриває який Луценко брехун...Бо цей журналіст сам такий самий голослівний маніпулятор по визову...Інакше не став би мільйонером...При всіх режимах спеціалізувався по компроментації Юлії Тимошенко...Але в представленій ним книзі з "чорною бухгалтерією" нема кількох аркушів...Не тому, що сам там фігурує?.Зараз Сергій вже треться біля Зєльонки та пропонує йому свої послуги?...
Андрей Николаевич Горобчак _ 12.05.2019 11:06
IP: 35.235.226.---
Валерий Чайкин:
беги сирожа! беги
Тут важно понимать, что Сергей не сам это все замутил. Ему в сливе Манафорта помог ШАбунин и госпожа посол Йованович
Андрей Николаевич Горобчак _ 12.05.2019 11:04
IP: 35.235.226.---
Сергей, конечно хорошо подготовился, но это не отменяет того факта,что Джулиани дал четко понять, что пока Лещенко бужет в команде, с Зеленским никто разговаривать не станет. Это очевидные вещи
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter