Янукович – головний борець з корупцією в Європі
Чим мені подобається Віктор Янукович, так це своєю прямолінійністю в пошуку відповідей на питання свого буття.
От останнім часом стала лунати критика з Заходу щодо згортання демократії в Україна, а Богдану Данилишину Чехія надала політичний притулок. І ось в п'ятницю Янукович, виступаючи у Польщі, розгадав конспіративну природу цих подій.
"Брешуть без совісті, перекручують факти, за накрадені гроші винаймають наймитів в Європі, США та в середині країни... та дезорієнтують весь світ та українське суспільство", – зазначив Янукович.
Очевидно, поборовши корупцію всередині України, Янукович вирішив допомогти це зробити Чехії, яка надала притулок Данилишину.
Аргументи Януковича збігаються один в один з аргументами іншого видного діяча Партії регіонів Вадима Колесніченко. "Корупційний ланцюжок дій уряду Тимошенко розкинув свої руки і на Європу. А відтак таким рішенням намагаються європейських корупціонерів позбавити відповідальності".
Коли я читаю про Чехію, то розумію, що Віктору Федоровичу є що вдосконалити в цій країні.
Наприклад, Чехія посідає 53 місце за рівнем корупції згідно з дослідженням Transparency International за 2010 рік, Україна – 134 місце.
У 2004 році міністру закордонних справ Чехії Цирилу Свободі довелося, прикутому до інвалідного візка після операції на хребті, їхати в парламент. Бо треба було особисто проголосувати і дати вирішальний голос за потрібне коаліції рішення – хоча міг би попросити голоснути якогось свого дружбана.
От в Україні син президента дозволяє собі публічно порушувати Конституцію, голосуючи за трьох. Є над чим працювати Януковичу в Чехії? Звичайно, є!
У 2010-му прем'єр-міністр Чехії Петр Нечас одним з перших рішень відмовився від поліцейського супроводу та пересів з "Ауді" на "Шкоду".
Прихід до влади президента Янукович ознаменувався небаченим залученням охорони, тотальним перекриттям вулиць у Києві та рішенням літати на роботу на вертольоті. Звичайно, Чехії не вистачає такого досвіду.
У 2005 прем'єр-міністр Чехії Станіслав Гросс пішов у відставку через скандал з квартирою, яку він придбав за 140 тисяч євро, походження яких він не зміг нормально пояснити.
В 2010 Україна обрала президентом людину, яка вивела з державної власності 140 гектарів урядової резиденції та будує там палац, де 140 тисяч євро складає лише вартість кількох міжкімнатних дверей.
Ну що ж, наступним гідним кроком Януковича по викоріненню корупції в Європі було би закриття там підприємств, утворених для членів його родини корумпованими європейськими юристами.
Ну й їздити відпочивати члени родини Януковича мають виключно в Бердянськ.
Шановні пані та панове Януковичі, не підтримуймо європейську корупцію своїми чесно заробленими грошима!
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.