До уваги Азарова і Тимошенко: політики, що брешуть, погано закінчують
Брехати, казати не всю правду, перекручувати – це головне, що знищує політиків незалежно від того, при владі вони чи в опозиції.
У четвер в пресі було опубліковано листа глави Нацбанку Арбузова до прем'єр-міністра Азарова щодо провальної політики уряду.
Через кілька годин на публіку виходить речник Азарова Віталій Лук'яненко, який без благословення шефа і кроку не зробить.
"Я б узагалі не хотів коментувати те, про що йдеться в листі, оскільки в мене немає ніяких гарантій у його справжності", – каже Лук'яненко. Тобто робить все, щоб посіяти недовіру до написаного в доповідній.
Але через декілька годин справжність убивчого для Азарова листа підтверджує сам Арбузов.
Я маю безпосередній досвід спілкування з паном Лук'яненком, тому його поведінка для мене не дивна.
Річ у тім, що протягом року я надіслав до Кабміну близько десяти запитів на одну і ту ж тему – щодо умов проживання пана Азарова в державній резиденції "Конча-Заспа" – та, відповідно, умов його утримання коштом платників податків.
Кожен запит до пана Азарова складався з п'яти запитань:
"1. Коли і на підставі якого нормативного акту Вам було надано будинок для проживання у "Конча-Заспі"?
2. Чи було Вам надано будинок у пожиттєве користування?
3.Чи було Вами укладено інвестиційну угоду на покращення житлових умов з зарахуванням суми покращення в орендну плату за користування будинком?
4. Якою є площа будинку, наданого Вам для проживання в "Конча-Заспі"?
5. Чи надано Вам пільги на сплату комунальних послуг при проживанні у "Конча-Заспі"?"
Спочатку пан Лук'яненко розповідав мені, що запит не отримували.
Потім почав казати, що запит отримали, але не вказано адресу, на яку надсилати відповідь.
Далі прес-секретар Азарова розповів, що відповідь ось-ось буде готова...
Це триває вже рік. Але відповіді на п'ять елементарних питань досі не надано.
Але Юлія Тимошенко має таку саме звичку перекручувати очевидні речі на свою користь.
У четвер Тимошенко вийшла в ефір каналу ТВі, де заявила, що безпідставність порушених проти неї справ визнала одна з авторитетних міжнародних інституцій – Парламентська асамблея Ради Європи.
"Сьогодні була оприлюднена дуже цікава аналітична довідка, вірніше, навіть висновок моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи", – розповіла вона.
"ПАРЄ приділила увагу політичним справам в Україні і зробила виключення, вона проаналізувала кожну справу, яка проти мене порушена. І після того пунктом 27 цих висновків просто написали, що в проаналізованих справах немає корупції", – заявила Тимошенко.
Спробу Тимошенко видати бажане за дійсне довести елементарно.
Документ, на який вона посилається, можна знайти на сайті ПАРЄ.
А, знайшовши, переконатися, що це ніякий не "висновок моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи" – за нього не голосував ні сам моніторинговий комітет, ні Парламентська асамблея.
Це – думка лише двох доповідачок, але аж ніяк не моніторингового комітету ПАРЄ і тим більше не думка Парламентської асамблеї.
Точніше навіть, це лише інформаційна записка за підсумками візиту в Україну однієї з двох доповідачок.
І Тимошенко дуже добре знає різницю, бо в неї радниках уже не один рік працює Ханне Северінсен, екс-доповідач ПАРЄ по Україні.
А те, що вона робить – це називається свідомою маніпуляцією, яка ні трохи не краща за маніпуляції Азарова навколо листа Нацбанку.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.