13 серпня 2011, 12:46

Одне слово на захист Тимошенко

У четвер заступник голови Партії регіонів Вадим Колесниченко у притаманній менторській манері прокоментував заяву доповідачок Парламентської Асамблеї Ради Європи по Україні.

Доповідачки, як відомо, подали голос на захист Тимошенко.

Після чого європейські депутати отримали гнівну одповідь від Колесніченка:

"...А чому доповідачі Ради Європи не турбуються про долю іншого прем'єра України – Павла Лазаренка, який знаходиться у в'язниці в США? Він же теж проходив з питань, які пов'язані з компанією ЄЕСУ...", – обурився депутат.

Насправді можна по-різному ставитися до Тимошенко, але аргумент Колесніченка не витримує критики.

Оскільки Америка – це вільна держава, там будь-хто може прийти в суд і без пояснення причин ознайомитися з матеріалами судової справи.

Отже, епізоди стосовно ЄЕСУ входили до тексту Обвинувачення Лазаренка, яке було подано прокуратурою до Окружного суду Північного округу Каліфорнії 19 липня 2001 року.

Але 7 травня 2004 року вже під час слухань по-суті головуючий суддя Мартін Дженкінс виніс ухвалу, якою зняв з обвинувачення Павла Лазаренка всі епізоди, які стосуються "Єдиних Енергетичних Систем України".

Ми зараз не обговорюємо, корисною чи шкідливою для України була діяльність ЄЕСУ – ми обговорюємо факт: це звинувачення в Каліфорнії було знято.

Тобто, з 7 травня 2004 року питання ЄЕСУ не розглядалося судом в Сан-Франциско.

Відповідно, воно не ставилося на голосування журі присяжних, і, відповідно, по цьому питанню не виносився вирок у справі Лазаренка.

І, відповідно, наведена на початку цього блогу заява депутата Колесніченка є неправдою.

Ось цей документ за підписом судді Дженкінса. Я публікую скорочену копію. Цим рішенням суддя зняв з Лазаренка деякі інші обвинувачення – я наводжу уривки, які стосуються ЄЕСУ:

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...