19 лютого 2013, 19:02

Наперсточники Льовочкіна

Віктор Янукович видає укази, які не виходять на сайті президента. Інколи їх туди завішують заднім числом, майже через два місяці після підписання – щоб не привертати до них увагу.

Минулого місяця я надіслав запит до адміністрації з проханням надати мені актуальний список радників президента.

Список мені надали, але серед радників я не помітив одну знакову особу – В'ячеслава Заневського, російського охоронця Януковича, який відповідав за весь комплекс небачених заходів безпеки гаранта.

Дивно, адже указу про звільнення Заневського, оформленого як радник президента, не було.

Тому я надіслав новий запит до адміністрації президента – з проханням надати мені скановану копію указу про відставку Заневського.

Копію мені надали – указ про звільнення головного охоронця вийшов 29 грудня 2012 року під номером 774. Запам'ятайте цю цифру – 774 – вона у нас ще спливатиме далі.



Перевірив на сайті президента – справді, такий указ є.

Але як він залишився досі непоміченим?

Пошукайте новину про звільнення Заневського в Google! Станом на 19 лютого 2013 інформації немає на жодному сайті, окрім президентського.

Забийте комбінацію – "янукович звільнив заневського" – Google нічого про це не знає.

Забийте в Google лінк цього загадкового указу – http://www.president.gov.ua/documents/15435.html

Його не знаходить Google – це значить, що веб-сторінка зовсім нова і не була "закешована".

Далі. Цього указу президента N774 від 29 грудня 2012 року немає в базах законодавства ні на сайті Верховної Ради, ні на сайті "Ліги".

Останній указ президента N774 в базі законодавства парламенту датований позаминулим 2011 роком, і жодного Заневського там не згадують.



Перевіряємо далі. Веб-сторінка указу про звільнення російського охоронця, який було видано начебто у грудні, в своїй адресі має цифри "15435".

А указ з цифрами на дві менше, "15433" датований 15 лютого! Указ з цифрами "15438" вийшов 18 лютого.







Тобто веб-сторінку з указом про звільнення Заневського створили на президентському сайті між 15 та 18 лютого, через півтора місяці після виходу самого указу!

Очевидно, що указ на сайті президента підвісили заднім числом, коли отримали мій запит з проханням надати скановану копію указу про звільнення Заневського. Сказати, що Заневського вони не звільняли, теж було не можна – адже в списку радників, надісланому раніше, його прізвища було відсутнє.

Непублікування указу на сайті президента при тому, що існує паперова версія – це скандал. Але в адміністрації вирішили бути хитрими – і розмістили указ онлайн тільки зараз. Так само заднім числом було додано на сайт президента укази про звільнення з посад радників Валерія Коновалюка і Леоніда Кожари.

Цікаво, скільки ще указів Януковича не оприлюднено – в сподіванні непомітно причепити їх заднім числом? Можливо, син Януковича уже призначений якимсь міністром – а ми про це ще просто не знаємо?

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...