Юрій Луценко Генеральний прокурор України

Ціна зради має бути відома для всіх, хто думає голосувати за свій інтерес, відкинувши інтерес національний

30 січня 2019, 18:18

Я люблю свою Україну. Я ніколи не ухилявся від бою за неї: ні в часи акції "Україна без Кучми", ні в Помаранчеву революцію, ні 2,5 роки, будучи політичним в'язнем, ні в найважчі моменти Революції Гідності. Я ніколи не боявся взяти відповідальність за себе і за свою країну.

І сьогодні, коли Путін публічно оголосив свої вимоги до майбутніх результатів виборів для інтересів Кремля, я вважаю, що я не маю право – ні як Генпрокурор, ні як громадянин своєї країни – ухилитися від чергового бою за Україну.

Я дуже люблю історію, ту історію, яка мало кого навчить, але карає тих, хто не знає її уроків. І тому пам'ятаю: все, що ми сьогодні проживаємо – вже було. Не один, не два і навіть не десять разів. І найближчий, найзрозуміліший приклад був рівно сто років тому. В 1918 році ми стояли перед тим самим вибором, перед тою самою вимогою з Кремля. Українська влада, якщо вона хоче не жити в концтаборі, казали тоді, має бути промосковською.

Як людина, що ініціювала кримінальне впровадження проти Віктора Януковича і довела це звинувачення в суді, отримавши вирок за державну зраду і пособництво в агресії на території України проти екс-президента, я маю право попередити всіх легковірних українців про ціну зради. Ця ціна зради – не лише 13 років для Януковича і не тільки ті майбутні вироки півтора десяткам його поплічників, які зараз знаходяться в судах або тікають і пересиджують у Москві. Ціна зради має бути відома для всіх, хто думає голосувати лише за себе, за свій інтерес, відкинувши інтерес національний.

100 років тому хвороба "мілкогетьманщини", використання українськими політиками популістично-більшовицьких гасел, зневага до армії привели до падіння української держави і мільйони українців, які не захотіли підтримати свою владу, а купилися на обіцянки миру і дешевого хлібу – уже скоро дізналися цю ціну зради своєї держави.

Вони дізналися це мільйонами померлих від голоду в 1930-ті роки; мільйонами убитих на фронтах Другої Світової війни; вони запам'ятали це сірим життям у довгих чергах за ковбасою у глухонімій, сліпій хохляндії, яку будували в ті часи.

Тим, хто зараз хоче газ наполовину дешевше, м'ясо в три рази дешевше, автомобілі дешеві взагалі без мита, я повинен нагадати – у своїй державі буде добробут. Без держави дешева ковбаса і дешевий газ – шлях до чергового Сибіру.

Знаю точно, що найкращий інструмент диявола – легковірні українці, які дивляться його (диявола) телевізор. Але навіть диявол бере розписку за продану душу, підписану кров'ю того, хто продає душу. Наші достойники, кандидати в президенти, багато з них хочуть продати свою душу, але підписатися кров'ю, яку сьогодні ллють хлопці і дівчата на фронтах. Тою кров'ю, яка вже лежить в Сандармоху, в якій за один день було розстріляно 1111 українських діячів відродження. Ми маємо пам'ятати цю ціну, коли підійдемо до виборів.

Кожен українець сам обере, за кого голосувати. Я прошу тільки про одне: пам'ятаючи про ціну зради, голосувати за того, хто збереже Українську державу, її Збройні сили та її курс до Європи.

powered by lun.ua
Корупція1288 Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

4
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

20
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter