8 січня 2022, 11:48

Диспозиція 2022

Цього року якось не міг відповідати на різдвяні привітання традиційним "Веселих свят". Вважав це неадекватним тому, що нам належить пройти у 2022-му. Прошу вибачення за негативну картину, яку викладаю. Але вчасно поставлений діагноз – головна умова перемоги над хворобою.

1. Посадка лідера опозиції та знищення свободи слова в Україні – головна передумова побудови авторитарного Зе-режиму.

Арешт майна Порошенка і його колишніх телеканалів – лише перша ластівка зачистки опонентів Зеленського.

Уже в найближчі дні підприємствам Ахметова нарахують 50 млрд недоімки з рентних платежів (яку вже "виявили" у Арселор-Мітала та Феррекспо-Полтава після зміни заднім числом методики нарахування).

Це неминуче призведе до арешту всіх активів та рахунків ДТЕК. Ціль – телеканали олігарха, які дозволили собі транслювати неприємні Зеленському ток-шоу.

Такий авторитаризм – дуже поганий відкат у часи Януковича. Але не смертельний. Пережили дніпропетровську і донецьку мафію, переживемо і естрадно-циркову.2. Але проблема в тому, що сам новоявлений диктатор насправді є лише інструментом Кремля.

Російська кротоферма в Офісі Президента України використовує комплекси, примхи та некомпетентність Зеленського для розвалу української Держави.

Найвідоміший приклад – злив спецоперації проти "вагнерівців".

Те саме – рукотворна енергетична криза, в результаті якої зупиняються цілі галузі, а країна стала заручником російського вугля і білоруської електроенергії.

Те саме – з будівництвом доріг, яке забрало у Армії можливість розвиватися.

Аналогічні результати будуть і з штучним донарахуваннями ренти ДТЕКу, Арселору та Феррекспо-Полтава. Буде відос гаранта про боротьбу з олігархами, а в результаті зупиниться ключова для наповнення бюджету гірнича галузь економіки. Країна стане ще слабшою.

Всі лінії напруги – від мітингів на захист Порошенка до енергетичної та фінансової кризи – зійдуться в лютому.

Десь на цей час влада планує ізолювати лідера опозиції П. Порошенка, зачистити телепростір і поїхати на поклон до Путіна. Далі легко спрогнозувати повернення Зеленського із сумновідомим по Мюнхену-38 "я привіз вам мир".

Насправді, нам спробують привезти легалізацію терористичних республік через референдум або й прямо через контрольовану Верховну Раду.

3. Недопущення легалізації цієї ракової пухлини підконтрольних РФ терористичних утворень в український державний організм – головне завдання проукраїнських сил.

Майдан – дуже ризикований спосіб. Кремль вже готовий і до провокацій в стилі Алмати, і до введення "миротворців"-окупантів.

Мовчазне сприйняття лнр/днр – прямий шлях до виникнення нових і нових антиукраїнських "народних республік", яким допоможуть ті ж російські зелені чоловічки.

З моєї точки зору, єдиним способом зупинити цю смертельну загрозу можна лише через ліквідацію зеленої монобільшості. В цьому чи в наступному парламенті.

Президент без більшості, з усією його кротофермою, - перестане бути провайдером плану Кремля.

Як це зробити – питання серйозної розмови в проукраїнському середовищі. І чим швидше вона почнеться, тим краще. Досить про скумбрію.

******************

"Нація – це невсипуща внутрішня "боротьба" сил формотворчих і ідеотворчих з інертною масою ("більшістю") етносу".

Євген Маланюк – український поет та письменник, сотник Армії УНР.

Янукович і силовики постійно були на звʼязку з Кремлем. Хронологія

Відразу після перших, ще січневих смертей на Майдані, мене запросили до розмови по супутниковому звʼязку із віце-Президентом США Джо Байденом...

Не варто випробовувати терпіння суспільства

Справа Мазепи. • У ЧОМУ СУТЬ СПРАВИ? Справі 10 років. Ніяких доказів вини вона всі ці роки не містила. Але у 2020 році до справи додали епізод про купівлю Мазепою у ряду громадян 2...

Не буває віри в ЗСУ без розуміння її жертовності

Масовані ракетні удари – це психічна атака Кремля. Чому саме зараз? Бо Путін побачив, що наш тил за останні два тижні розхитався у своїй дезінтеграції, у своїй зневірі, розʼєднаності, небажанні прийняти той факт, що ми у смертельно небезпечній фазі війни...

Українцям відкрилися дві перспективи: Добро і Зло

В один день, 14 грудня, українцям відкрилися дві перспективи. Добро і Зло. Минуле і майбутнє. Путін вчергове проголосив свій план вбивств і руйнувань...

Не чіпайте Армію. Полікуйте безумних

На жаль, це знову сталося. Знову є дві України. Одна воює, волонтерить, лікує, рятує. Інша краде і бреше. Ця, друга, Україна – невелика...

Час вимагає змін!

Час вимагає змін! Останнім часом західні союзники все частіше подають сигнали Зеленському, що однієї героїчної риторики вже не досить. В умовах розширення війни варто перейти до менш яскравої, але більш системної роботи...