23 лютого 2022, 22:10

Немає нічого важливішого за Армію і єдність народу

За останні роки незалежна Україна стала головною параноєю Путіна.

Хвороба загострювалася на очах:

• 2020 – Україна є суверенною державою, Росія готова співпрацювати з її урядом, але спершу Україна має досягти порозуміння з Росією.

• 2021 – Україна має сумнівну історію заснування, українці та росіяни – один народ, Росія поважає вибір українського народу, але Український суверенітет можна зберегти лише змінивши курс на проросійський.

• 2022 – України не існує, це помилка Леніна і Горбачова, її Уряд нелегітимний, вона не здатна бути державою.

Остання шизофренічна промова біснуватого росфюрера на Совбезі була написана явно з розмахом на ліквідацію нашої Держави і народу.

Визнання терористичних республік було лише першим актом геополітичного шизофреніка.

Вже через день Путін висунув ультиматум: визнати Крим російським, ОРДЛО незалежними, скасувати курс на НАТО і роззброїтися.

Історія свідчить, що в ході російсько-української війни Росія витискала поступки через котли на фронті. Рашистські війська націлені саме на це. Все може початися в будь-який день.

Тому зараз ми маємо усвідомити, що немає нічого важливішого за Армію і єдність народу.

Всі ці виступи, заяви, закони – важливі.

Але найважливіше доукомплектувати наші війська, привести в готовність тероборону, забезпечити резерв пального та боєприпасів.

Не менш важливим є спокій. Той спокій, який виникає у людини перед важким і неминучим випробуванням.

Важливо підготуватися до шоку ймовірних ракетних ударів та психологічних провокацій ворога.

Тому пам'ятаймо:

1. Таких спроб ми немало памятаємо з історії. І за тисячу років нікому нас похоронити не вдалося. Не вдасться і цього разу.

2. У нас 200-тисячна Армія, ще 500 тисяч – ветерани бойових дій. Керівництво ЗСУ – професійне і патріотичне. Західна зброя вже у військах. Вірю, що ми здатні нанести окупантам втрати, неприйнятні навіть для задавленого російського суспільства.

3. На нашій стороні увесь світ. Росія може дозволити собі лише бліцкриг. Розгромити і окупувати 40 млн країну неможливо. Не вдалося це Чінгісхану, не вдасться це і Путіну.

4. Армія, тероборона, кожен українець – мотивований. Бо йдеться не про політику, закони чи навіть територію. На кону – життя і майбутнє кожної родини.

5. У нас є досвід 2004 та 2014 років. Він навчив нас, що ми можемо вистояти і перемогти в 2022.

Слава Україні!

Людям потрібна правда про ціну і цілі війни, про героїв ЗСУ та їх думки

У перші тижні війни арестовицькі байки про Чорнобаївку та інші легкі перемоги були корисними та мотиваційними. Але продовження цього потоку ура-пропаганди та нарцисизму стає неприйнятним для все більшої кількості українців...

Попри "недержаніє ракет" для Московщини "Послєдній парад наступаєт"

Історичних аналогій у цій війні з російськими окупантами дуже багато. Найбільше впадає в око майже буквальне співпадіння планів, методів та риторики фашистів Другої світової війни і рашистів сьогодення...

Путін і його "спецоперація" померли, некролог вже написаний. Питання лише в даті

Зібрання міністрів оборони 40 країн для координації військової допомоги Україні остаточно довело аксіому: росія програє цю війну. Це буде коштувати нам ще багато крові та страждань, але: - неможливо перемогти Генштаб ЗСУ, який користується всіма можливостями Пентагону; - неможливо перемогти Міноборони України, якому поставляє озброєння НАТО; - неможливо зламати економіку України, яка посилена прямими фінансовими вливаннями ЄС...

Бункерна гнида не розуміє, що Україна – не Росія

Бункерна гнида не розуміє, що Україна – не Росія. Тут не коряться силі. Тут від кожного ворожого ракетного нальоту гнів додає сили. Причина – як і завжди – в історії...

Історія карає тих, хто не вивчив її уроки

Усі звірства російської історії московити творили під гаслом "Москва – третій Рим". Навіть придворний історик В. Ключевський писав "Русская история до Петра Великого сплошная панихида, а после Петра Великого – одно уголовное дело"...

Ще раз про "нейтральність"

1. Нейтральність у 20 столітті не врятувала жодну країну. І Гітлер, і Сталін легко проковтнули цих замріяних дурників. 2. Україна і в 2014, і в 2022 була по суті без'ядерною і позаблоковою...