Подвійне життя автономерів
Кілька днів тому реальність проблеми, на яку звертали увагу "Агенти впливу", відчув на собі народний депутат Василь Грицак.
Він з подивом з'ясував, що номери його авто їздять іще й на зовсім іншій машині.
Про те, що в Україні можна легко виготовити "ліві" номерні знаки, наша програма на каналі НТН говорила ще 10 жовтня. Ось цей матеріал мого колеги Ігоря Колтунова:
Після прем'єри, до моїх колег звернулися представники об'єднання підприємців, які виготовляють знаки. Їх сюжет стривожив, адже підозра у махінаціях підриває весь бізнес. Підприємці запевняли, що більшість із них працює чесно (і це, в принципі, підтверджує наш сюжет).
А от з боку ДАІ, або інших працівників міліції, жодної реакції досі не було.
Можливо після звернення депутат Грицака, міліція побачить, що проблема таки існує.
Я би ще раз хотів наголосити в чому її сутність: порядок обміну номерних знаків в Україні працює погано.
Адже номери для автомобілістів треба замінювати недорого, швидко і у відповідності до закону. При цьому байдуже, чи будуть це робити державні, або недержавні, органи чи фірми.
Якщо у приватній фірмі знаки роблять швидко, але зовсім не власнику авто – це скандал.
Але якщо у МРЕВ вам виготовляють номери з дотриманням усіх правил, але черепашими темпами – це знов-таки підкреслює, що система не працює так, як треба.
Коли ж порядок заміни удосконалити до найменших дрібниць, але це буде коштувати значно дорожче – то це прямий шлях до звинувачень у корупції.
Ситуацію треба виправляти, і головне при вирішенні проблеми фальшивих номерів – налагодити нормальну щоденну роботу ДАІ з видачі, обліку і заміни знаків.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.