"Євромайдан онлайн": обговорюємо новини з тими, хто має що сказати
Коли після годин щоденного пожирання прямоефірної інформації щодо подій довкола Євромайдану з'являється пауза, її хочеться заповнити аналізом подій – щоби дефрагментувати в голові почуте і побачене.
Від 1 грудня "Громадське радіо" щодня пропонує кілька годин подкастів, де фактично ми намагаємося зробити перший варіант осмислення усього, що відбувається в країні.
Під час цих студійних розмов зі свідками подій, аналітиками і митцями ми намагаємося перетворити побачене і почуте – від руйнування пам'ятника Леніну і сутичок з "Беркутом" в Києві до пікетів під вікнами шикарної квартири Ахметова у Лондоні – у щось більш загальне, що згодом стане картиною нашого часу.
Ще від 1 грудня ми мовимо у прямому ефірі на хвилі 107 FM у Києві та онлайн на Europa.fm/audio. Ми отримали цю унікальну можливість завдяки радіостанції "Європа Плюс" і наш спільний продукт називається "Євромайдан онлайн". Цей аналітично-інформаційний марафон, як правило, виходить від 2 до 4 години дня і від 6-30 до 10-30 вечора. Крім наших включень в ефірі також музика, яка подобається слухачам "Європи Плюс".
Ну, а за кілька годин після прямих ефірів, або на ранок, ми викладаємо, уже без музики і реклами, найцікавіші розмови на SoundCloud (на наш сайт наразі не викладаємо, бо не вистачає рук). Так прямі ефіри стають подкастами, які можна слухати тоді, коли вам зручніше.
Останніми днями серед наших гостей були: екс-генконсул у Стамбулі Богдан Яременко, політолог Віталій Кулик, Володимир В'ятрович, В'ячеслав Піховшек, гарвардський історик Сергій Плохій, і багато інших дійсно цікавих людей.
Одним словом – прокрутіть https://soundcloud.com/hromadske-radio і знайдіть те, що цікаво особисто вам.
За нашими оновленнями і оголошеннями гостей і свіжих програм можна стежити на
https://www.facebook.com/hromadske.radio
Або на http://vk.com/hromadske.radio
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.