Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

МЗС знову допомагатиме руйнівникам?

31 січня 2008, 19:21

Сьогодні зранку був на зустрічі голови МЗС України Володимира Огризка з іноземними бізнесменами – представниками Європейської бізнес-асоціації.

Зустріч, я вам скажу, вийшла веселю, як ніколи!

Хоча спочатку всі налаштувалися на нудоту. Публіка за столами в залі – мільярдери, менеджери-кар'єристи, звабливі та прагматичні асистентки. Повітря заповнив дух фальшивої доброзичливості та відвертої закоханості у гроші.

Перед такою аудиторією пан Огризко, почав свою промову, переповнену розмитими формулюваннями та красивим обіцянками. Але трапилось дещо несподіване.

Не встиг міністр, що сидів на сцені у компанії дівчини-модератора, промовити й п'яти слів, як до нього з глибини залу впритул підійшли троє молодих людей, які несли в руках іграшкові кубики. Один з хлопців діловито заходився споруджувати на міністровому столику з принесених щось на зразок багатоповерхових будиночків.Огризка зацікавила ця раптова будівельна лихоманка. "Вот даз іт мін?" (що це значить – англ.) – спитав Огризко з жахливим акцентом. Чи то міністр через несподіванку тимчасово перестав володіти державною мовою, чи то він подумав, що хлопці – іноземні інвестори, що занадто буквально зрозуміли заклики інвестувати в українську нерухомість.

Тим часом другий хлопець розвернув плакат за надписом "MFA destroys UNESCO site", що перекладається приблизно як "МЗС руйнує зону ЮНЕСКО". Третій хлопець, попросивши вибачення у публіки, став пояснювати англійською, що вони виступають проти планів МЗС побудувати житловий будинок у охоронній зоні ЮНЕСКО.

В цей час отямилась дівчина-модератор, і стала благати хлопців зупинити будівництво, і прибрати будматеріали. Не знала вона, що точно повторює формулювання вимог самих "будівників". Адже саме прибрати будматеріали і зупинити незаконне будівництво на Пейзажній алеї вимагають від МЗС активісти руху "Збережемо старий Київ".

На обличчях бізнесменів та послів з'явилися посмішки полегшення. Поважне панство усвідомило, що перед ними люди мирні, які пояси шахідів не носять. Хтось захоплено крикнув "Йето одиозни пиар!". Огризко почав щось говорити про демократію.

Оратор, завершивши свій короткий спіч, ще раз вибачився перед публікою. Хлопці прибрали кубики з огризкового столу (за даними Економічної Правди, матеріали для забудови надала якась Марія, особа приблизно півторарічного віку), згорнули плакат і пішли пити каву в найближче кафе.

"Ми розглянемо усі обставини цієї справи" – запевнив потім Огризко, відповідаючи на питання, коли ж нарешті МЗС відмовиться від планів побудувати будинок в охоронній зоні. При цьому міністр не забув нагадати, що проблема дісталася йому у спадок.

"Ми з'ясуємо, ким це робилося, хто за це відповідав, наскільки це будівництво відповідає чи не відповідає тим зобов'язанням, які ми взяли перед собою в контексті ЮНЕСКО".

Огризко нагадав, що він є головою нацкомісії у питаннях ЮНЕСКО. "Я дуже чітко і ясно усвідомлюю, що значить будувати в охоронній зоні, яка підпадає під дію наших угод з ЮНЕСКО", – несподівано зізнався міністр.

"Сьогодні ми з нашими колегами з ЮНЕСКО і з'ясовуємо, наскільки таке будівництво може нашкодити нашим зобов'язанням" – вів далі Огризко. Схоже, міністра не бентежить те, що міністерство тут є зацікавленю стороною, і, за його словами, має вирішувати, чи має воно право будувати свій будинок в історичній зоні, чи ні. На щастя, така трактовка є юридично хибною – остаточне слово має бути за парламентом.

"Як тільки ми це все з'ясуємо, я вийду перед камерами, і все публічно вам повідомлю", – запевнив посадовець.

"Іде нормальний процес з'ясування того, що відбувається", – поділився своїм баченням Огризко. Щодо "нормальності" цього процесу у киян великі сумніви – забудовники, яких кришує МЗС, наймають бандитів, і ті б'ють активістів руху "Збережи старий Київ". Територію намагаються огородити бетонним парканом товщиною в 30 сантиметрів – мабуть, у такій фортеці горе-строїтєлям легше буде "з'ясовувати".

Але найголовніше – влада, схоже, знову хоче ошукати киян. Арсеній Яценюк, залишаючи свій пост в МЗС, стверджував, що доручив міністерству розірвати договір із забудовником. Тепер Володимир Огризко каже, що вони ще вирішують, що робити з будівництвом – припинити чи ні!

З ким ви, пане Огризко? З шахраями-забудовниками, чи з киянами?

Приходьте у суботу прибирати сміття з Пейзажної алеї!

powered by lun.ua
Коментарі — 24
provulokGordiyenka _ 02.02.2008 18:20
IP: 77.122.210.---
http://narodna.pravda.com.ua/economics/47a330c36ae3d/

про Кременя
provulokGordiyenka _ 02.02.2008 18:17
IP: 77.122.210.---
Сьогодні зранку все продовжується по новій
правда без мордобою бо зранку стоїть міліція – але чомусь "спортсменів" не виганяє. Приїздив Кирило Куликов, поставили намети КУПР і "Я-киянин"

"Спортсмени" явно чекали на підкріплення, проте там весь день було забагато різного народу з Віталієм Яремою включно. Можливо, до МВС дійшло що і воно поїде. До Кременя багато разів намагалися попасти на на особистий прийом, він категорично не приймає. Всі листи передаються забудовнику. Жодної відповіді від Кременя нема. До його заступника Мадзигона (який власне все підписує) попадали – він плаче що він стара людина, йому нічого не треба але його примушують. Забудовника шукав сам Кремень особисто, нормальні забудовники які відмовились про небезпеку будівництва йому пояснювали.
Ігор Луценко _ 02.02.2008 10:53
IP: 77.122.35.---
02.02.2008 00:06___ provulokGordiyenka
до речі, я всеодно впевнений, що Кременем прикриваються
чи спілкувався хтось з ним?
Ігор Луценко _ 02.02.2008 10:52
IP: 77.122.35.---
02.02.2008 00:06___ provulokGordiyenka
дуже шкодую що не був!! (((((
наступного разу, коли назріває подібна ситуація, будь ласка, постіть в комьюніті saveoldkyiv.livejournal.com, а також надсилайте на редакційний емейл ecopravda@gmail.com
якшо потрібно, за цим мейлом скажу свій телефон
проситимемо знайомих журналістів приїздити
provulokGordiyenka _ 02.02.2008 00:06
IP: 77.122.210.---
та тут нижче автор блогу назвав Кременя вменяємим і порекомендував до нього звернутись

у нас сьогодні була чергова серія дурдому з побиттями і намаганнями почати будівництво. Нові елементи програми – здоровенні лби "кавказької національності" повністю без гальм. Правда, побили людей і втекли, на міліцію чомусь чекати не схотіли. Наступна серія побиття була вже в присутності міліції та телебачення, але це був телеканал Київ який нормально нічого не покаже.

Це мабуть дуже педагогічно і академічно з боку Кременя.
Chapeye _ 01.02.2008 14:35
IP: 195.230.132.---
слобідка і провулок гордієнка, ріспекти вам що теж не здаєтеся.
slobidka _ 01.02.2008 13:36
IP: 77.121.79.---
ProvulokGordienka,где это вы вКиеве видели вменяемого застройщика? У нас на Никольской Слободке мультимиллионер Вагиф Алиев,в лице своего вассала ООО Майк,приступает к строительству в прибрежной рекреационной зоне трех 180-метровых мостров.Близлежащие дома разрушаться-ведь вода в эом месте находиться уже на глубине 3-х метров.Проект Этого злодейства разработал не просто невменяемый,а божевильный,требующий постоянного врачебного присмотра,некий Бабушкин.И последнее.Риторический вопрос к Виктору Андреевичу: о чем Вы договорились с Главным Невменяемым Киева-черноветским,в начале декабря 2007г?
provulokGordiyenka _ 01.02.2008 12:57
IP: 77.122.210.---
Якщо хочете подивитись як за дорученням від від світил української педагогіки б'ють людей – приходьте до провулку Гордієнка 6 (з тильної сторони будівлі МВС). Пацани які вже били – вже на місці, чекають на машини з технікою.
Ігор Луценко _ 01.02.2008 11:51
IP: 77.122.35.---
01.02.2008 00:32___ vpn
так скиньте принтскрин на редакционное мыло Экон. Правды

а Притула тут ни при чем, блог редактируется автором.
provulokGordiyenka _ 01.02.2008 00:51
IP: 77.122.210.---
Кремень – людина невменяєма, коли справа стосується його кишені
Там можна було б надбудувати мансарду над колишнім 2-поверховим будинком Інституту педагогіки, але ж Кременю цього було мало, хочеться грошей. Він довго шукав "інвесторів" – нам говорили більш розумні забудовники до яких він звертався, які бачили ділянку і говорили що там будувати не можна. Але Кремень шукав і знайшов діяча з кримінальним минулим який взявся за справу. На жодне звернення до нього Кремень не відповів – листи передаються забудовнику який і пише черговий брєд (дивіться на сайті). Тобто внаслідок особистого жлобства та жадібності Кременя десь 500 людей ризикують втратити житло, а у декількох особливо загрожуваних будинках – і життя. Схил може реально поїхати, тобто вже їде в результаті іншого будівництва. Забудовники демонструють довіреність від педагогів і б'ють людей які намагаються захистити своє житло. Міліція вже передала забудовнику імена та адреси протестуючих, і тепер від імені вменяємого Кременя на нас подаватимуть в суд за те, що ми не хочемо втратити житло. На побиття людей дивляться з вікон працівники МВС. Луценко який міністр та Черновецький діють однаково – тобто допомагають забудовнику у звільненні території від нас. Я розумію що це здається абсурдом але на жаль це так.
vpn _ 01.02.2008 00:34
IP: 195.80.231.---
ПОВТОРЯЮ:
Уважаемые, в блогах Мустафы Наема
http://blogs.pravda.com.ua/authors/nayem/
исчезло его последнее послание.

Это касалось газа.

Why?

PS1Реужели происки Степуры?

PS2 Скорее всего UP просто облажалась.

PS3 То ли еще будет,ой-ой-ой!
vpn _ 01.02.2008 00:32
IP: 195.80.231.---
___ Ігор Луценко

Об этом лучше спросить у Олены Притулы.
Впрочем,если Вам нужен short-screen, я готов похлопотать о Вашей просьбе.
Ігор Луценко _ 01.02.2008 00:23
IP: 77.122.35.---
31.01.2008 20:11___ provulokGordiyenka
Кремень – людина цілком вменяєма, не виходили на нього?
Ігор Луценко _ 01.02.2008 00:20
IP: 77.122.35.---
31.01.2008 23:56___ vpn
о чем там было?
есть ли сохраненная копия?
vpn _ 31.01.2008 23:56
IP: 195.80.231.---
_UP

Уважаемые, в блогах Мустафы Наема исчело его последнее послание. Это касалось газа.

Why?

PS Происки Степуры?
vpn _ 31.01.2008 23:52
IP: 195.80.231.---
OhGryzock Oblajal sya
nepatriot _ 31.01.2008 23:48
IP: 194.105.136.---
Браво!!!

Нарешті Україна стає європейським СУСПіЛЬСТВОМ. Про політиків не йдеться.
Vova_Ukraine _ 31.01.2008 20:14
IP: 77.122.240.---
FUTURIST! А ти не забув випадково хто тут у нас в країні Головнокомандуючий, а? Бажаєте будинок? – Візьміть в два рази більше землі але на околиці Києва, однак алею не чіпайте. Я, ось почитав, що й із чиїм майном ви тут виробляєте: http://www.gpu.ua/index.php?&id=132425 Дивіться но, бо так й можна кадрового Указу від преза дочекатись... ну до прикладу за таке http://www.unian.net/ukr/news/news-227822.html Й не думайте, що вам допоможе ваш шантаж розвалити чи то не голосувати у більшості. Знаєте є ще один варіант: "ПРОТІВ ЛОМА НЄТ ДРУГОГО ПРІЙОМА, КРОМЄ КАК ДРУГОГО ЛОМА":)
provulokGordiyenka _ 31.01.2008 20:11
IP: 77.122.210.---
Супер!!!!!!!

Будемо запозичувати досвід
Тільки мабуть такі конференції тепер охоронятимуть з собаками

у нас своя проблема – http://www.klov.org.ua
великий педагог Кремень так хоче квартиру на Липках, що аж на руйнування 4 будинків з 200 квартирами йому наплювати
PILANJA _ 31.01.2008 20:09
IP: 79.145.112.---
ой, як забавн...
FUTURIST _ 31.01.2008 20:09
IP: 92.113.93.---
А как нам быть с – "Стариком Липпманом и медиа-Олимпом"?
FUTURIST _ 31.01.2008 20:05
IP: 92.113.93.---
Таки да...насмешили, видимо эта тема точно the X-Files.
Ігор Луценко _ 31.01.2008 19:59
IP: 91.142.161.---
31.01.2008 19:26___ FUTURIST
таки всегда пожалуйста – помогите матерьялом, и мы да!
FUTURIST _ 31.01.2008 19:26
IP: 92.113.93.---
Пан Луценко не съезжайте с темы...
СОЦИАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ.
Пан Луценко имею к Вам как к журналисту пишущему на экономические темы СОЦИАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ. Напишите, что ни будь на тему: "ОЩАДБАНК" государственная установа или вотчина семьи Ющенко и группы Пышного Морозова?
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter