Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Як Кличку вийти з вулиці Серафимовича?

29 липня 2013, 16:30

Припустимо, це правда, що бізнесмени, котрі зараз стали політиками у "УДАРі", повʼязані з будівництвом по вулиці Серфимовича в Києві, де вже було декілька зіткнень місцевих жителів зі спортивним воїнством, найнятим забудовником.

Тоді для Кличка – це прекрасний шанс продемонструвати омріяну нову якість політики. Якщо дійсно бізнесмен, котрий контролює цю ділянку, хоче своєму політичному вождю добра, і не бажає спорудити на своїй ділянці гробницю для репутації Віталія Кличка, то йому слід іти по стопам Ахметова. А саме, на цій території влаштувати повноцінний громадський простір, який був би не просто зеленою зоною, чи просто місцем дозвілля жителів Русанівки та Березняків, а чимось справді креативним.

Нехай Кличко покаже, як він бачить майбутню Україну. У цій країні більше половини населення котрої живе у таких от (а частіше – набагато більш занедбаних) багатоповерхових кварталах, як Березняки. Мистецтво, спорт, приязне сусідське спілкування – цього не вистачає українцям, котрі живуть у одноманітних кварталах.

Науковий факт – монотонність середовища міст породжує депресії та проблеми зі здоровʼям, плодить злочинність та різного роду нездорові залежності. Тому проблема радянських та пострадянських мікрорайонів – проблема національна. На відміну від багатьох інших, дати красивий почин її вирішенню можна було б уже зараз.

Це був би сильний крок, який би у кінцевому результаті підкреслив добру волю майбутнього кандидата у президенти. Це була б політична реклама, повна змісту.

Скільки цікавих публічних місць зʼявилося у Києві за останнє десятиріччя, за часи будівельного буму? Чим може похвалитися столиця перед гостями? Авжеж не потворними висотками на схилах Дніпра. Ці висотки обійшлись ледь не у мільярди, і скоро історія зітре їх, як брудну пляму, з обличчя міста.

Натомість навіть локальний проект Пейзажної алеї, з порівняно мікроскопічним бюджетом – місце, куди з задоволенням приходять туристи і кияни. І, мабуть, вона увійде в історію як сухий залишок від недавньої епохи.

Тому навіть невеличкий проект, направлений на потреби киян, а не на заробляння грошей за рахунок їх міста, буде помічений і прославлений. Просто через дефіцит таких проектів у місті і в Україні.

З самого процесу мирного врегулювання конфлікту можна зробити відмінне шоу з рекламою місцевого самоврядування, самоорганізації громадян та просування низової демократії. Утім, поки ми слухаємо лише чутки і сором'язливе мовчання.

Приміром, щойно зʼявилися чутки про продаж ділянки на Серафимовича якимось третім особам – я не вірю, що це зараз можливо. Купити може лише той, кому байдужі політичні ризики – а оскільки найближчі роки обіцяють бути запеклими, то влада зможе лишитися невинуватою лише тоді, коли власником будівництва буде опозиціонер.

У будь-якому іншому випадку правляче угруповання буде винне у всьому, що відбувається на тих – поки що зелених – гектарах Києва. (Ну і не кажучи про те, що продаж іншому, а тим більш – підкреслено провладному забудовнику буде трактуватися як зрада). І це владне угруповання з задоволенням випʼє з можливого забудовника всю кров.

powered by lun.ua
Коментарі — 10
ALL IN _ 13.08.2013 12:55
IP: 188.163.234.---
Игорь, Обращаюсь к Вам, Лещенко и Щербине!!! Проведите журналистское расследование по этим фактам! Людям год не платят зарплат! То же самое происходит и у конкурентов "Планета Мост" – ПАТ "Мостобуд" – там та же ситуация. Компания пренадлижит нардепу от ПР!!! Прокуратура не реагирует, дела по невыплате з/п не возбуждабться против руководителя Мостобуда. Введите в реестре судебных решений слова "Мостобуд" и "Планета-Мост" и увидите сколько там решений в пользу работников, но решения не исполняться, в то время как директор Мостобуда ездит в отпуск по заграницам!!!! Где вы, честные журналисты!!! это скандал и произвол, а вы молчите... напишите свои контакты- ОЧЕНЬ нужна ваша помощь.
Борис Панфилов _ 30.07.2013 12:26
IP: 95.133.103.---
Чем больше я узнаю о наших оппо-кандидатах в президенты, тем большим омерзением к ним я проникаюсь. И омерзение это по своей интенсивности превосходит отвращение к власти. Потому как и властный кандидат и оппозиционное трио демонстрируют все признаки паразитизма, но последние демонстрируют свою паразитическую сущность феноменально гротескно – как паразит биологический, что будучи отделен от хозяина, корчится в муках голода и холода, демонстрируя свою уродливость и неприспособленность к внешнему миру, так и они, будучи отделены от властного корыта, корчатся в судорогах властной и финансовой абстиненции демонстрируя миру свою идеологическую и умственную несостоятельность в совокупности с тяжким моральным уродством.
Карата _ 30.07.2013 09:36
IP: 109.86.144.---
Ударавцям буде важко приховати той факт, що вони активно займаються забудовою столиці, на теперішній час активно куються гроші на президентські вибори 2015 року. В команді Кличка є група бізнесменів-забудовників, вони і є основним джерелом фінансування партії. Тільки киянам від такої опозиції в столиці дихати важко. За панування команди Черновецького дериб-ли весь Київ. Під удар попадали зелені зони, пам'ятки архітектури, прибудинкові території. То, питання до партії "Удар", скільки вони отримали "по тихому" Київської землі!?
Карата _ 30.07.2013 09:34
IP: 109.86.144.---
Так, наприклад, нардеп Артур Палатний, який має пряме відношення до мережі торговельних центрів "НОВУС" у розпал конфлікту на Серафимовича, 6а і публікації статті "Удар по зелених зонах" в міській газеті "Вечірній Київ", висвітлює інформацію про будівництво нового інфраструктурного об'єкта поряд із вертолітним майданчиком Президента на Парковій дорозі, 3/5 у Печерському районі столиці, де вимагає від столичних чиновників пояснення. Але чомусь Артур Палатний не згадує про загрозу знищення зеленого скверу на Серафимовича, 6а, де повинен будуватися ТЦ "НОВУС", і мешканців, що чергують в палатках цілодобово.
Карата _ 30.07.2013 09:34
IP: 109.86.144.---
Дійсно в даній ситуації по вул. Серафимовича, 6а у Дніпровському районі м. Києва партія "Удар" показала своє справжнє обличчя.
Договір оренди на земельну ділянку був укладений між Київрадою та ТОВ "Тельбін ІВА", в особі генерального директора – Іщенко Валерія Олександровича (мешкає за адресою: м. Київ. вул. Бучми, 2, кв. 85).
Станом на сьогодні мешканці Березняків проводять безстрокову акцію протесту. У зв'язку з тим, що вказане будівництво набуло розголосу та активно висвітлюється в ЗМІ та соціальних мережах, причетні нардепи "ударавці" намагаються приховати своє обличчя.
Nikoman _ 30.07.2013 08:48
IP: 94.244.37.---
Кличко був і є політиком-вивіскою. За нього завжди хтось має думати, інакше чому досі на Березняках світиться Чумак, що нічого путнього запропонувати нікому не може? Не можу нічого говорити за всіх ударівців, але ті, що в київський команді ані за моральними якостями, ані за ментальними не можуть претендувати на владу тому, що нічим не відрізняються від тієїж влади.
Ma Ma _ 29.07.2013 21:18
IP: 37.55.204.---
Головне обійти тему:
9 квітня 2012 року було видано наказ Мінкульту N320, підписаний міністром Кулиняком особисто, про створення Музею історії Десятинної церкви.
Без усякого належного конкурсу директором музею було призначено Дорошенка, відомого як ієродиякон Ярослав.
Це людина без відповідної музейної освіти і адекватного досвіду, а один з найактивніших членів рейдерського загону УПЦ МП, що захопив історичний фундамент Десятинної церкви, справжня загроза для національної спадщини. Дорошенко – один з очільників нелегального "монастиря", котрий представники УПЦ МП 03.07.2007 року, вночі, без жодних дозвільних документів, шляхом самозахоплення встановили на території пам'ятки національного значення, впритул до фундаменту Десятинної церкви.
Ієродиякон Ярослав цим будівельним свавіллям займався особисто.
Скоєне захоплення унікальне, бо має риси національного приниження українців.
На чолі громади агресорів стоїть архімандрит Гедеон (Харон) УПЦ МП котрий не є громадянином України
kren _ 29.07.2013 19:40
IP: 194.0.206.---
У будь-якому іншому випадку правляче угруповання буде винне у всьому...
Така-близькокваліфікована- дурня від журналістів, (проплачених,непроплачених-неважливо),а як ще,
як не з дозволу офіційного,чи мовчазної згоди правлячого угрупування,може перейти у приватну влас
ність,власність державна?Краще б панове журналісти повідали механізми такого перетворення,і оголо
сили імена "механіків" таких метеморфоз,тих,що узгоджують,підписують і ставлять печатки на дозвіль
них паперах.Замість того,щоб-пєрєводіть стрєлкі- іховати за ширкою спиною Кличка-настоящіх народних
гєроєв-.
Gektor _ 29.07.2013 19:21
IP: 195.177.72.---
Кстати, удареный пиарщик Черников уже топит других вырубщиков зеленых зон тут же на УП, чтобы забанить топик Луценко – оперативно
Gektor _ 29.07.2013 17:28
IP: 195.177.72.---
Задача кличковцев сейчас – утопить тему в чужих застройках: бютовцев-свободовцев-пээровцев
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter