Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Жодного дня без судді;) Ігор Погрібниченко

11 вересня 2013, 18:53Продовжуємо знайомство з суддівським корпусом України.

Це – мій тезка, Ігор Миколайович Погрібніченко. Фото, ймовірно, 2000 року.

Як написано, селф-мейд мен – син медсестри і водія з луганської глибинки, вчився в Харкові на юриста, потрапив одразу у київську прокуратуру. Ось зараз суддя окружного адмінсуду в Києві. Прекрасна кар'єра.

Чудова, як на мене, суддівська посада – не треба судити кримінал, не треба постійно приймати важкі рішення, котрі, загалом, нічого не змінять. Адмінсуд придумали, за великим рахунком, щоб захищати громадян від держави. От сиди і захищай собі, в міру компетентності громадян і головотяпства чиновників. Якщо першого буває малувато, то принаймні другого – завжди вдосталь, щоб понаприймати рішень, за які не буде соромно, щоб виправдати факт носіння суддівської мантії на планеті Земля.

У багатьох суддів виникає професійна деформація. Втома від безкінечного спілкування з некомпетентними людьми у них часто помітна, ведуть вони засідання, жорстко обриваючи учасників і погано приховуючи зневагу. Погрібніченко не такий. Він ввічливий, допомагає розгубленим сторонам збирати докупи свої думки.

Але, тим не менш, себе він перекреслив сьогоднішнім рішенням по справі щодо скасування дозволу на перебудову Гостиного Двору у торгівельний центр. Попри те, що проект будівництва ледь не лускав від порушень, Погрібніченко відмовився призначити його незалежну експертизу.

Власне, не визнавши проект незаконним, не можна вимагати скасування дозволу на реконструкцію. Тому з фінальним формальним рішенням я б погодився, але з ігноруванням очевидного – ні.

P.S. Біда не ходить одна. Не тільки Гостиний двір упав кармічним горем на плечі Погрібніченка. Ще, виявляється, Ігор Миколайович вляпався у протиправну заборону мирних зібрань під Генпрокуратурою. Це коли прокурори попросили Попова, а Попов звернувся до суду – щоб прокуратурі не заважали працювати усілякими пікетами і мітингами. Ясно, що з такими гріхами проти людських свобод Погрібніченку дороги назад вже нема.

А ще був дитячий садок на Позняках (Ревуцького 7в), над яким вертів своєю стрілою баштовий кран – це теж справа Погрібніченка. А ще був позов УДАРу до Рибака, і т.п.

P. P.S. Чорт забирай, він мій ровесник, 1978-го року! А виглядає набагато старше. Не раджу нікому заздрити його кар'єрі: є щось тяжке і старе у його обличчі, у його фігурі.

P.P.P.S. Звісно, коли ми прийдемо до влади, ми проведемо люстрацію суддівського корпусу. В хід підуть і детектори брехні, і професійні тести, і рішення Євросуду, котрі скасовують ухвали та постанови українських судів. Буде запроваджено суди присяжних, принаймні так званих мирових судів громадяни обиратимуть прямим голосуванням – так, ніби тут неозора Арканзащина чи сонячна Техащина, і жодних суддів з чорною душею навкруги;)

powered by lun.ua
Коментарі — 10
ya-ya79 _ 12.09.2013 18:16
IP: 91.193.166.---
ого! яке здорове дитя нашої нації...

а от як ви прийдете до влади, я теж як і братва – не розумію. Не верю!!!
Навіть в кабінеті, сам на сам, у Вас з ним мало шансів на перемогу, хоч він і ваш ровесник...
треба мязи качати, а не постити...
Bars11 _ 12.09.2013 10:48
IP: 93.127.125.---
Не дивно, що такі виродки на одну морду. Щоб здорові жінки бачили – хто вирождається
DoctorUkraine _ 12.09.2013 01:41
IP: 93.75.183.---
Если человек прошел через украинскую проКурватуру...это уже все- комуно-рыговский фарш.Из него человека с достоинством,защитника своего и чужого достоинства, а тем более судью уже больше НИКОГДА не слепишь.Конечно-старый добрый европейский,английский и староукраинский институт "мирового" ВЫБОРНОГО судьи-только так и не иначе.Причем выборность на всех уровнях подведомственности и предназначения судов. Плюс каждые 5 лет -независимые анонимные квалификационные тесты с открытым доступным гласным опубликованным результатом- добровольные для уровня мировых судей.И обязательные для судей высшего уровня и специализации. Назначение по итогам выборов и тестов.И никаких кадровых вопросов у Выщих рад простиЦИИ (навсегда упразднить), колегий суддей, лишь кроме как совещательной, рекомендательной фукций у коллегий при разрешении особо важных и трудных безпрецендентных дел.Введение Патентных технических судов и Судов интелектуальной собственности.Присяжные само собой-даже не обсуждается.
Jaroslav Kolomiychenko _ 12.09.2013 01:41
IP: 81.95.189.---
таваріщі з партії районів, прочитавши (вже дивує!) про люстрацію (ще більш дивує, що розуміють таке важке слово) не на жарт тепер хвилюються і пишуть гнівні "коменти". Таваріщі, влада добрих людей прийде куди раніше, ніж ви збираєтесь тут протриматись)
IMS _ 11.09.2013 23:33
IP: 78.111.216.---
P.P.S.
У вас есть хоть один человек, трезво оценивающий ситуацию? Если есть, вы его слушаете? Мне кажется, что братва мыслит адекватнее вас. В таком случае, как можно рассчитывать на успех?
IMS _ 11.09.2013 23:30
IP: 78.111.216.---
И еще: вам до власти – пока еще как до Луны. А вы уже пугаете: вот мы... Это глупо. Или в 2015-м будем побеждать? Хочу видеть. Попробуйте хотя бы выдвинуть единого кандидата. А потом – см. мой предыдущий пост. Куда ни кинь – хреново.
IMS _ 11.09.2013 23:25
IP: 78.111.216.---
P.P.P.S. Звісно, коли ми прийдемо до влади
=====
Мы – это кто? Кролик и боксер? Они, что ли, применят детекторы лжи? На кролике детектор сломается, а боксер – юще либерал, он братву не тронет. Остается Тягнибок, но непонятно, что лучше: братва или он. Если бы Сталину еще и детектор лжи...

Потому и говорю: нужна новая сила.
Perlina1972 _ 11.09.2013 22:47
IP: 46.149.94.---
+1
rsylhfn _ 11.09.2013 22:25
IP: 95.132.55.---
Ви, автор, мрійник. Який прихід до влади? Які детектори? Яка люстрація? Ви хочете щоб судді були революціонерами? Щоб вони виконували функцію, яку має виконувати суспільство? Вони не ідіоти. Вони не революціонери. Останній був Замковенко, і чого він добився? Вам би трошки більше мати уявлення як працюють суди, як там люди думають! А ви мрієте про прихід до влади.
Леа _ 11.09.2013 19:49
IP: 178.137.208.---
Р...лю, с о-хо-хо, и снова здравствуйте с "луганской глубинки" будет жалко Гостинный двор!!?? Да не смешите сквозь слезы! Из памятников, среди которых он выросло был, наверное, только памятник Ленину и, может быть, погибшим в ВОВ. Это же, надо разбираться в "благолетии"! А кто ему это мог ПРивить? как его, чуть не вырвалось "сокамерникам":) А когда вырос, сам не "ПРивиля", наверное IQ не хватило...
Корупція1399 Україна та Європа1117 Донбас26 Уряд реформ419 Зеленський56
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter