Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Звернення київських активістів до опозиції

22 жовтня 2013, 16:32

Ми констатуємо, що спроби опозиції зупинити узурпацію влади у столиці не досягають успіху. Нелегітимні засідання так званої Київської міської ради, термін повноважень котрої сплив, продовжуються. Це відбувається попри те, що цьому складу Київради кияни повністю не довіряють, а трьом опозиційним партіям – навпаки, довіряють максимально.

Ми наголошуємо, що зупинення узурпації влади у Києві є не предметом абстрактної юридичної казуїстики, а питанням повсякденного виживання. Соціально-економічна криза у Києві поглиблюється.

Щотижнево з'являються нові або активізуються старі "гарячі точки" незаконних забудов: Десятинний провулок, Жилянська 120Б, Саксаганського 111, Червоноармійська 114. Цієї осені ми стали свідками "теплового дефолту київської влади (аналогічно "сніжному коллапсу" весною), коли нинішні столичні начальники не змогли забезпечити киян теплом відповідно до регламенту. Ми чуємо про підвищення цін на послуги комунальних підприємств, у котрих процвітає корупція.

Київ руйнують щохвилини, і політичні сили, котрим кияни віддали свої голоси, зобов'язані не складати руки через тимчасові невдачі. Влада демонструє некомпетентність, кияни демонструють підтримку опозиції.

Ми переконані, що єдиний шанс зупинити руйнування Києва – це відмовитися від політичного егоїзму та об'єднати зусилля, бодай на рівні Києва.

Досить показових та безплідних штурмів Київради, коли кожна політична сила демонструє спроби прорватися в окремий час і у окремому місці від своїх колег по опозиційному табору. Якщо робити штурми, то лише разом, і зі ставкою на результат!

Потрібна спланована та результативна робота по блокуванню спроб організувати нелегітимні землевідводи та відчуження комунального майна. Якщо блокувати дії узурпаторів, то не після початку засідання, а зазделегідь!

Необхідно інформувати киян про те, які саме крадіжки готує або вже здійснила узурпаторська Київрада, щоб боротьба проти нелегітимних депутатів мала в очах виборців реальне наповнення.

Врешті, необхідно виступити з відповідними законодавчими ініціативами, котрі дали б змогу киянам переобрати свої органи місцевого самоврядування.

Ми закликаємо опозиціонерів об'єднатися у єдиний Штаб порятунку Києва, оскільки тут починаються антиконституційні порушення. І цей штаб має перерости у Штаб порятунку України. Без змін у Києві будь-які сподівання на якісні зміни загальнодержавного масштабу неможливі.

Об'єднання "Звільнимо Київ разом!"

powered by lun.ua
Коментарі — 9
Экология Голосеево _ 23.10.2013 19:58
IP: 94.158.71.---
К сожалению, это обращение к националистической оппозиции от националистического объединения!
Нам нужна демократическая оппозиция, в которой националисты являлись бы только частью общества, равноправновной с другими, а не "единственно правильной" руководящей силой!

Хотите быть статистами в националистическом театре, вперед! Только киевлянам сначала надо вспомнить 2004 год и выборы Ющенко с их результатами в расцвете национал-олигархии!
Петр Склеев _ 23.10.2013 11:13
IP: 195.144.25.---
"...а трьом опозиційним партіям – навпаки, довіряють максимально"
Вау, неужели?! Это вы сами придумали или кто-то подсказал? То-то так много киевлян на клоунских "штурмах" собирается.
Особенно много киевлян собралось на последней акции "Настоящий Киевсовет". Ну, собственно, как и некиевлян.
Совсем вы, Игорь, в неадекват валитесь.
antey19691 _ 22.10.2013 21:14
IP: 109.86.128.---
Juan Carlos:
Ims Sim:
їх більшість.
нормальних людей серед киян дуже мало. критично мало.
одні кієвафлянє.

.
Так что же ты у нас в Киеве делаешь, болтушка? Сидишь где-нибудь на теплом очке и тихо гадишь на форумах?... Оце воістину борєц унитазний...)))
Ims Sim _ 22.10.2013 20:08
IP: 78.111.216.---
Олег Курилов:
Бред. Собралась кучка клоунов, и от имени всех киевлян что-то там вещают. А кто им давал право вам, Игорь, говорить от имени киевлян. Рада -легитимна и выбиралась киевлянами, а вы Луценко – НИКТО, и на ваши визги не стоит обращать внимания, вот выберут вас – вещайте, устраивайте клоунады как прошлый раз перед Киеврадой.
Еще раньше легитимным был Леня Космос. Из-за клоунов-киевлян и таких ботов, как вы. Значит, так и должно быть?
Rex Rexus _ 22.10.2013 19:11
IP: 185.26.182.---
створіть інтернет-майданчики, де люди побачать що їх чують. напишіть проєкт закону, який автоматом скасує всі рішення нелегітимної київради коли зміниться влада. створіть єдину плятформу без партійних прапорів для єднання тих, хто проти узурпаторів. все инше – робити легальне тло донецько-фашистським загарбникам.
Ims Sim _ 22.10.2013 18:51
IP: 78.111.216.---
P.S. Я очень сомневаюсь, что киевляне ДОВЕРЯЮТ реестровым. Собственно, за какие дела? Можете назвать? Против Янука – другое дело.

Надо показать нормальную альтернативу реестровым, и ее рейтинг может улететь в небеса за год. Как это сделать под прессом рыгов, которые будут охранять свою подушку безопасности – другой вопрос.
Ims Sim _ 22.10.2013 18:47
IP: 78.111.216.---
Не связывайтесь с этими чудаками. Единственный выход – самим создать что-то серьезное и воевать ПРЕЖДЕ ВСЕГО с реестровыми помощниками рыгов. Пусть вопят, но чем они смогут ответить ПО ДЕЛУ?

Перехитрить хитро-опых болтунов всё равно не удастся. Сидеть с ними в одном штабе – значит угробить этот штаб. Можно им предложить сотрудничество, пусть покажут себя. Если там есть нормальные люди, тоже пусть себя покажут. Но не скрывать мусор!

Обратите внимание: в том мухосранске даже нормальные люди не могут себя проявить – душно. Надо предложить им нормальное дело, но для этого ВЫ должны заниматься не только набегами на заборы. А если у реестровых остались одни казлы – ну что ж.
antey19691 _ 22.10.2013 18:00
IP: 109.86.128.---
Juan Carlos:
виродкам-кієфлянам ніякі партії не допоможуть окрім партії сирої землі та опаришів
Привет бело-ГОЛУБЫМ подвывалам!))) Видать хорошо вас там в Донецке воспитывает жена ПРавильного гаранта... В ПРавильном ключе... А почему на украинском, пустолаечка? Забыл "великий-могучий"? Ааааа... Это такая типа инструкция... Вы же теперь взяли курс на Европу... Ну ладно... "Работай" дальше... а мы тут в Киеве посмеемся...
thomas111 _ 22.10.2013 17:31
IP: 95.133.97.---
"Якщо робити штурми, то лише разом, і зі ставкою на результат!" Розумні люди в партійних штабах знали, що робили. Так і було заплановано: результат штурму – це картинка в новинах ТБ.
Aтака Путіна1160 Уряд реформ369 Корупція1246 Україна та Європа1016 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter