Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Діалог з Головнокомандуючим – заклик експертів Реанімаційного Пакету Реформ

21 серпня 2014, 18:38

Чому потрібне спілкування Головнокмандуючого і звичайних громадян, котрі беруть участь у/допомагають АТО?

Приклад ми бачимо прямо зараз. Нині наші добровольці героїчно тримають оборону в Іловайську. Менше десятка загиблих, багато поранених. Їх втрати булои б значно меншими, якби було виконано рекомендації експертів щодо їх озброєння та налагодження взаємодії з частинами ЗСУ.

Як врешті оснастити добровольчі частини необхідною зброєю?

Як уникнути безглуздих втрат?

Як ліквідувати недовіру між рядовими учасниками збройної оберації на Сході та її керівництвом?

Ці та багато інших болючих питань на рівні державної системи намагаються вирішити експерти РПР та багато їх колег. Але для того, щоб компетентна громадськість могла надавати свої рекомендації Головнокомандуючому, треба, щоб він мав можливість почути їх. Ми з колегами написали чорновик такого звернення декілька днів тому.

А потім стався Іловайськ, який є просто хрестоматійною ілюстрацією тих вад ведення військових дій, про які треба першочергово інформувати Петра Порошенка.

Сподіваюся, нас почують.

Шановний пане Президенте!

Своєю роботою добровольці на фронті та волонтери заслужили колосальну повагу у військах і серед мирних громадян, здобули колосальний досвід щодо побудови війська та тилового забезпечення.

Практику залучення компетентної громадськості до вирішення проблем АТО слід зробити систематизованою та регулярною.

Народ, що жертвує собою, заслуговує, щоб Головнокомандучий відповідним чином інформував його про роботу зі зменшення втрат. Унікальний досвід народної війни заслуговує на те, щоб Головнокомандуючий брав його до уваги.

Передати такий досвід у режимі двостороннього діалогу дозволить тільки постійна закрита комунікаційна платформа за участі волонтерів, представників громадського суспільства, експертів та Головнокомандуючого. Таку платформу слід створити негайно, і проводити її з необхідною частотою.

Існування такої платформи дозволить вирішити найболючіші проблеми АТО:

* Закладе фундамент для політичної єдності народу і влади в зусиллях по наближенню Перемоги

* Зніме ризик конфліктів – зокрема, між окремими частинами і командуванням, між родичами та владою.

* Дозволить позбутися безглуздих втрат як явища, оптимізує тактику військових дій, озброєння та тренування особового складу, принципи кадрового забезпечення частин.

Пане Президенте, ми несемо втрати! Не використовувати досвід волонтерів – означає нести надто багато втрат без якоїсь користі. Імплементація бойового та тилового досвіду зараз – це десятки і сотні врятованих життів.

Добровольці та волонтери накопичили унікальний досвід, котрий терміново необхідно реалізовувати, ради спасіння людських життів та наближення нашої Перемоги.


Для особливо редикальних диванних критиків зауважу – ніхто не лізе керувати АТО!

Мова йде про побудову системи незалежного Головнокомандуючого, щоб той мав можливість об"єктивно оцінювати обставини і приймати правильні рішення.

З метою налагодження комунікації в рамках РПР готується проект Положення про консультативну (громадську) раду по АТО. В принципі, Презиенту достатньо підписати подібний документ, і завтра така рада запрацює.powered by lun.ua
Коментарі — 18
Тетяна Шкуріна _ 22.08.2014 10:30
IP: 176.38.89.---
Uriy Dniprov:
Uriy Dniprov:
Тетяна Шкуріна:

і ВИ ТУДИ Ж.Ігор член фракції БЮТ В Каєв раді.
Я мала на увазі ГО "Реанімаційний пакет реформ", котрі заявили, що не хочуть брати участь у виборах і не підтримують жодної політичної сили. Як на мене – це прояв незрілості: не можна одночасно і намагатись творити політику, і бути поза політикою. Зрештою, всі ми виборці і вибір маємо робити – краще, свідомо. Такі активісти мають, навпаки, пробуджувати, таку свідомість. Не погоджуєтесь ні з ким – творіть своє. Щоб втілювати свої ідеї розбудови суспільства, треба йти до управління державою.
Adam Viter _ 22.08.2014 06:53
IP: 37.54.65.---
Валерій Гелетей

У відповідь на багаточисельні скарги добровольців, які не можуть потрапити до лав Збройних Сил України через бюрократичні перепони, Міністерство оборони за моїм дорученням відкрило "гарячу лінію" для таких людей.

Відтепер усі, хто бажає вступити до Українського Війська, можуть звернутися за телефоном (044) 233-23-61. Лінія працює щодня з 9.00 до 21.00.

За першу добу тестової роботи лінії, лави Збройних Сил вже зголосилося поповнити понад 70 добровольців. Серед них значну частину складають офіцери запасу з досвідом служби і участі у бойових діях. Є і ті, хто не проходив навіть строкову службу. Щодо останніх, наше головне завдання якомога краще підготувати їх у навчальних підрозділах саме тим дисциплінам, навичкам та вмінням, які необхідні для реального виконання бойових місій.

Щиро вражений таким високим рівнем свідомості наших людей! Зараз будемо працювати над тим, аби інформація про таку можливість була донесена у всі куточки України.

Героям Слав
Uriy Dniprov _ 22.08.2014 04:57
IP: 93.72.129.---
Тетяна Шкуріна:

і ВИ ТУДИ Ж.Ігор член фракції БЮТ В Каєв раді.
Тетяна Шкуріна _ 22.08.2014 04:45
IP: 176.38.89.---
Ідея, на мій погляд, добра, корисна, на злобу дня. А от як Президент сприйме і відреагує, побачимо. І цей крок буде дуже показовим. Іноді власні амбіції переважують здоровий глузд...

Ви дуже достойні самі бути при владі і втілювати потрібні для країни реформи в життя.
Nata Nukiv _ 21.08.2014 23:24
IP: 74.125.18.---
Uriy Dniprov
Ігор,як Ви швидко добиваєтесь результатів.Судячи з коментарів ваших видно прихильників.Да і звернення можна було б відправити БЮТУ...Але Юля скоро прийде на ефір, а базу ви вже підготували.
Хоча сама ідея добра.Це як люстрація судів,або чиновників.

Та нехай Юля-зрадниця йде до біса,батька свого,а не в ефір.Кому потрібна та брехня,яку вона немов локшину розвішує на вуха людям.Підступна,брехлива тимошенківська "батьківщина" виперлася з закликом люстрації. Так от нехай Ю.Тимошенко і покаже особистий приклад у тому. Прилюдно пройде тестування на "детекторі брехні",а за нею її поспішаки Турчинов,Соболєв,Пашинський і інша сволота І рух потрібно організувати -ЮЛІ ЛЮСТРАЦІЮ!
Nata Nukiv _ 21.08.2014 23:10
IP: 74.125.18.---
Ярослав Дацко
Супер! тільки би тепер донести це Порошенкові. Пропоную Для Ігора Луценка та всіх
з РПР хто моніторить інет. Давайте проведем потужну акцію в інеті етакий флешмоб в твіттері та соціальних мережах з гаслом "ПОЧУЙТЕ НАС ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!". аБО СТВОРИТИ петицію до Президента і провести широкомасштабну акцію по збору підписів громадян в інеті. Думаю якщо буде як в Америці 100 тис підписів це помітять, напишуть в Масмедіа, відповідні люди які моніторять громадську думку і те що пишуть в інеті на це прореагують, і думаю це буде серйозний імпульс і сигнал для президента, оскільки знаю він прислуховується до настроїв суспільства, він зацікавлений в нормальному рейтингу.
Слушна Ваша пропозиція.

Yriy Shandra – а може нехай одна "захистниця країни" постовбичить.Як вона весіла та ганьбила собою ЄвроМайдан.Нехай реабілітується зрадниця,продавша Крим Путіну.
Nata Nukiv _ 21.08.2014 23:06
IP: 74.125.18.---
Ярослав Дацко
Супер! тільки би тепер донести це Порошенкові. Пропоную Для Ігора Луценка та всіх з РПР хто моніторить інет. Давайте проведем потужну акцію в інеті етакий флешмоб в твіттері та соціальних мережах з гаслом "ПОЧУЙТЕ НАС ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!". аБО СТВОРИТИ петицію до Президента і провести широкомасштабну акцію по збору підписів громадян в інеті. Думаю якщо буде як в Америці 100 тис підписів це помітять, напишуть в Масмедіа, відповідні люди які моніторять громадську думку і те що пишуть в інеті на це прореагують, і думаю це буде серйозний імпульс і сигнал для президента, оскільки знаю він прислуховується до настроїв суспільства, він зацікавлений в нормальному рейтингу

Cлушні Ваші пропозиції.
Yriy Shandra _ 21.08.2014 22:22
IP: 109.201.232.---
Ярослав Дацко:
Супер! тільки би тепер донести це Порошенкові. Пропоную Для Ігора Луценка та всіх з РПР хто моніторить інет. Давайте проведем потужну акцію в інеті етакий флешмоб в твіттері та соціальних мережах з гаслом "ПОЧУЙТЕ НАС ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!".
Флешмоб необхідно проводити не в інеті а під АП і як мінімум 20-30 тисячною громадою і бажано під проводом керівників добровольчих батальйонів тільки тоді прєзідєнт почне чути. Але навідь після цього необхідно бути пильним, бо наш презідєнт може обізвати всіх провокаторами та зрадниками цю технологію він вже використовував на Майдані.
Александр Гальченко _ 21.08.2014 21:40
IP: 94.244.54.---
Шикарная идея!
Uriy Dniprov _ 21.08.2014 21:35
IP: 93.72.129.---
Ігор,як Ви швидко добиваєтесь результатів.Судячи з коментарів ваших видно прихильників.Да і звернення можна було б відправити БЮТУ...Але Юля скоро прийде на ефір, а базу ви вже підготували.
Хоча сама ідея добра.Це як люстрація судів,або чиновників яку добивається Егор Соболєв.Все популізм!!!.
Ну і на решті.Зайдіть до АП з цими пропозиціями, запропонуйте,вам же не проблема.Систему потрібно змінювати а не одних виганяти а інших приймати.У Шеремета проблеми не з АП а з Кабміном. Хоча я розумію що потрапляю в ранг (особливо радикальних диванних критиків)...
123456 _ 21.08.2014 21:04
IP: 77.87.36.---
какие реформы. пете успеть бы скинуть активы до сдачи украины в минске
Ed Yar _ 21.08.2014 20:09
IP: 74.125.18.---
Сверхактуальная статья,которую немедленно лично должен прочитать Порошенко и принять неотложные меры,чтобы не гибли так жестоко патриоты-бойцы,воюющие в составе территориальных батальонов (автоматы вчерашние,БТРы не те).Пусть посмотрит свой 5-й канал за 19-20.08.2014. Ужас! И,главное,начиная ЖИТЬ ПО-НОВОМУ,уже давно пора стать ближе к гражданам своей страны – восстановить ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ на сайтах Президента и Кабмина! Нонсонс, проще обратиться к руководству США или России,чем к "СВОЕМУ". МИР сверхнужен,но пока идёт война минимизируйте срочно жертвы. P.S.,к УП:При отметке "успішно додано",не вижу КОМЕНТАР на экране,повторяю.
Микола Карабін _ 21.08.2014 20:03
IP: 109.122.37.---
Ніколи вор-олігарх не стане говорити з простими людьми. Лише імітувати діалог.

Цю сволоту слід гнати з влади якомога швидше. Він лише своїми баксами переймається.
Igor Stasyuk _ 21.08.2014 19:56
IP: 178.95.105.---
Наберіть в ютюбі – Зінченко про Порошенка і любих друзів 2005, і взнаєте та побачите які рехформи буде робити Порошенко і яку команду для себе набирає...
асфальт _ 21.08.2014 19:43
IP: 37.73.241.---
Активная детельность КСМ где то с 2000 года и как результат доклады к/ч а Крыму"л/с в наличии,жалоб ы на здоровье отсуствуют,приемы пищи согласно распорядка,мед.осмотр проведён" это во время захвата этих частей.Это результат давления всего украинского общества на армию,какие занятия,какая б/подготовка, главное что бы пукнул без осложнений.От командиров десяток лет все мамки и активисты только это и требовали.Травля всеми сми,журналюгами,общественными организациями,просто активистами ком.разведроты с 95 где то год или полтора назад,за то что котика кромсали на занятиях разведчики.Эффект-сдача бмд такими же разведчиками с 25 потому что недоученные,которая вдохновила терров и они поверили в свою всесильность.Хоть один сми-стервятник извинился перед ротным,а общество?Я кчему,вы Игорь учитывайте и такой негативный опыт участвия общественности,влазьте только в те темы, где действительно компетентны и можете помочь.
Ярослав Дацко _ 21.08.2014 19:33
IP: 91.201.232.---
Навіть написання на сторінці Меркель "Дякуємо фрау Рібентроп" тисяч людей змусило її змінити риторику та поведінку в свій час
Ярослав Дацко _ 21.08.2014 19:30
IP: 91.201.232.---
Супер! тільки би тепер донести це Порошенкові. Пропоную Для Ігора Луценка та всіх з РПР хто моніторить інет. Давайте проведем потужну акцію в інеті етакий флешмоб в твіттері та соціальних мережах з гаслом "ПОЧУЙТЕ НАС ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!". аБО СТВОРИТИ петицію до Президента і провести широкомасштабну акцію по збору підписів громадян в інеті. Думаю якщо буде як в Америці 100 тис підписів це помітять, напишуть в Масмедіа, відповідні люди які моніторять громадську думку і те що пишуть в інеті на це прореагують, і думаю це буде серйозний імпульс і сигнал для президента, оскільки знаю він прислуховується до настроїв суспільства, він зацікавлений в нормальному рейтингу
Гоцка _ 21.08.2014 19:26
IP: 195.191.58.---
Що, ще не зрозуміли Порошенка? Не буде він ні з ким радитися, такий вже у нього характер. А ось впливати на нього ми зможемо, але тільки рішучими діями, бо він боїться втрати і авторитету, і всього-всього. Отож, всі разом і рішуче.
Корупція1245 Aтака Путіна1159 Україна та Європа1016 Уряд реформ368 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter