Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

MH17. Подальші питання

29 вересня 2016, 09:41

От учора ми офіційно почули те, що знали завжди. Що малазійський Боінг збили з підконтрольної терористам території, і що терористам Бук надала Росія, що батальйон ополчєнцев "Восток" охороняв пускову установку під час її страшної місії. Що керували усім цим трагічним дійством співробітники російських спецслужб.

Це все озвучили європейці.

Питання у тому, яка буде реакція українців?

Врешті, які будуть наші дії на дипломатичному фронті? Чи будуть і надалі наші дипломатичні відносини з державою-терористом де-юре на найвищому дипломатичному рівні, що є ознакою взаємної приязності у стосунках між двома країнами?

Чи буде і далі діяти у повному обсязі, за нашої згоди, договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією? Чи буде й надалі там залишатися абзац, у відповідності з яким ми з терористичною країною маємо "відносини на взаємній повазі та довірі, стратегічному партнерстві та співробітництві"?

Чи не є це блюзнірством по відношенню до усіх, кого вбила Росія на Сході України?

Врешті, нехай нам наша влада іще раз пояснить, з ким ведуть офіційні переговори її офіційні представники у Мінську – з тими самими убивцями і терористами, що збили той самий Боїнг?

Перед ким (за її словами "альтернативи Мінську немає"!) представники України взяли зобов'язання надати особливий статус окремим районам Донеччини та Луганщини – перед тими самими убивцями Боїнга, терористами, котрі контролюють ці райони? Чи перед державою, спонсором терористів?

Це, у відповідності до Мінських угод, саме цим злочинцям, котрі збити малазійський лайнер, ми маємо виплачувати гарантований пай з державного нашого бюджету, їх надалі називати "місцевою владою, судами та правоохоронними органами"?

А не вбивцями і терористами, якими вони є.

powered by lun.ua
ONLINE
тітушки14 Aтака Путіна1166 Україна та Європа1020 Корупція1255 Уряд реформ371
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter