23 травня 2017, 00:34

Як заробляють на Пейзажці

Пейзажна алея – територія, відвойована у забудовників зусиллями киян. Це – одна з таких характерних для Києва точок, де міська суцільна забудова раптом переходить у відкритий простір з видноколами, зеленими пагорбами та золотом церковних бань.

Щодня цією місциною можуть гуляти тисячі людей, і більшість із них навіть не здогадується, чого коштувало їхнє право вільно бачити неспотворену київську красу, і хто зупинив те спотворення.

Утім, ділкам все одно нейметься. На сьогодні це проявляється у тому, що процесу подальшого розширення та розбудови публічного простору навколо Пейзажки заважають нерадиві чиновники КМДА, сенсом життя котрих є перетравлення міських бюджетів.

Історія ця стосується славнозвісних східців з Пейзажної алеї, котрі ведуть до урочища Гончарі-Кожум'яки.

Взагалі, у районі Пейзажки та Андріївського узвозу є уже один прекрасний прецедент реновації східців – дерев'яну конструкцію було оновлено компанією Еста-холдинг, за сприяння громади і київської влади.

Так само логічно було б і оновити згадані сходи – до речі, цим сходам щонайменше 4 сторіччя, і весь час вони були легкою дерев'яною конструкцією. На громадських засадах вирішили зробити проект дерев'яних, легких східців. Бюджет проекту склав 12 млн грн.



Але київська влада натомість, не радячись ні з ким, хто поклав стільки зусиль (а дехто і здоров'я) на те, щоб захистити цю територію, вирішила будувати "по-богатому". І придумала проект важкої бетонної конструкції.

Інтерес чиновників тут очевидний: більше конструкція – більше ціна – більше можна вкрасти. Вийшло, що треба вже не 12, а усіх 30 млн. Ну і, звісно, неоковирний бетон замість природного та приємного, та історично гармонійного дерева.



Використовуючи цю інтернет-трибуну, закликаю міську владу не лізти зі своїм бетонним удавом туди, де уже стільки років працюють художники та ландшафтні дизайнери, поважаючи історію та дух місця.

Пане Кличко, чекайте на наші депутатські звернення, прочитайте їх і зупиніть своїх ненажер.

powered by lun.ua

Звернення до Президента Володимира Зеленського з приводу Гостинного Двору

Пане Президенте, Вже скоро виповниться 2 роки, як нова владна команда має усі важелі, щоб порятувати об'єкт державної власності – пам'ятку національного значення Гостиний двір...

"Америка повернулася"? Ні, Америка відступає!

В Європі мантра адміністрації Байдена звучить так: "Америка повернулася". Але з огляду на американсько-німецьку угоду "Північний потік II" у середу, більш точним і чесним гаслом може бути "Америка відступає"...

Про антиолігархічний закон

Сьогодні було проголосовано у першому читанні найніжніші з можливих санкції проти кровопивць. Бо що їм реально загрожує? По-перше, державні органи тепер офіційно будуть олігархів називати олігархами...

Що відбувається з поставками води у Крим?

Відео, в якому описані шляхи протидії росіян зупнці водопостачання на півострів ...

Міністр Ткаченко заблокував передачу Гостиного двору киянам

Сьогодні стало відомо, що міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко остаточно заблокував передачу Гостиного Двору з державної власності у комунальну власність Києва...

Перші кандидати в Гаагу – це захисники України

Вітаю усіх захисників України! Завдяки зусиллям наших "правозахисників", тепер ми усі, хто зі зброєю в руках став на захист Батьківщини – потенційні міжнародні злочинці, і нами займатиметься Міжнародний кримінальний суд в Гаазі (МКС)...