Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Нові подробиці у справі N1 у Небесній Сотні Юрія Вербицького

28 жовтня 2017, 12:41

30 жовтня у приміщенні Апеляційного суду у Києві (Солом'янська площа, 2) буде важливе засідання у справі про вбивство майданівця Юрія Вербицького, фактичного ПЕРШОГО з Небесної сотні.

Перед засіданням, о 12-00 – короткий мітинг, щоб привернути увагу до непокараності злочинців, котрі вбивали та катували майданівців.

На суді буде прийнято рішення щодо обрання подальшого запобіжного заходу Олександру Волкову, котрого підозрюють у співучасті у викраденні. Волков, на думку слідчих – єдина ланка, котра з'єднує замовників та виконавців цього злочину. І дійсно, усі інші його "колеги" по справі повтікали у Росію. Відпустять Волкова – ймовірно, він теж стане недоступний для слідства.

Що планує сторона, котра захищає підозрюваних у викраденні?

Почитайте, це важливо!

1. За оперативною інформацією, апеляційний суд мав відпустити Волкова ще два місяці тому. Нібито мали все "порішати", і навіть називалися суми, котрі зайшли суддям. Більше того, через специфічні канали опоненти вийшли на різного роду націоналістичні організації, з тим меседжем, щоб ті не брали участь у засіданні і не тиснули на суд, щоб суд міг прийняти "потрібне" рішення безперешкодно.

2. Нам вдалося минулого разу зламати цей план. На акцію під суд та у судову залу прийшла велика кількість нардепів, активістів, представників Правого Сектору, Азову, оунівців та інших. В результаті, судді побоялися відпустити Волкова додому.

3. Цього разу прихильники Волкова змінили тактику. Вони теж роблять ставку на численну групу підтримки. Минулого разу вони переважали нас у кілька разів! На щастя, фактично засідання не відбулося. Тому цього разу нам усім необхідно бути. Попри події останніх днів, попри втому, варто продовжувати боротьбу.

Прохання прийти в суд і підтримати розслідування по вбивцям Юрія Вербицького!

ФБ автора

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter