Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Перемога ''Батьківщини''. Офіційно.

27 листопада 2017, 13:47

Минулого тижня читачі мого фейсбуку могли вживу спостерігати дуже прикметне явище.

Річ у тім, що у містечку Срібне Чернігівської області у представників Блоку Петра Порошенка трапився якийсь приступ. А причина – вони програли місцеві вибори, пройшов незалежний від влади кандидат.

Нейтральна людина, котра має авторитет серед містян, достатньо аполітична – тим не менш, першою справою БПП кинувся зміщати його з посади шляхом висловлення недовіри заляканими депутатами міськради.

Громада стала на дибки – змішають мера, котрого вони щойно чесно обрали. І прийшли розказати депутатам, хто є джерелом влади в Україні.

Цього інциденту, мабуть, могло б і не бути, якби чинна влада не перебувала у шоці від результатів місцевих виборів по всій Україні. Не впадала б вона б у такі істерики, не йшла на порушення закону, щоб захопити владу на місцевому рівні, якби почувалася впевненною, що все може отримати легітимним шляхом.

Дійсно, сьогодні кожен третій українець підтримує партію "Батьківщина", про що свідчить аналіз результатів чотирьох хвиль місцевих виборів у ОТГ.

За даними ЦВК, на виборах в ОТГ 29 жовтня (з довиборами 19 листопада) "Батьківщина" отримала 28% голосів виборців (від кількості депутатів, обраних від політичних партій).Якщо просумувати дані ЦВК щодо результатів усіх виборів, які упродовж 2016 і 2017 років відбулися в новостворених об'єднаних територіальних громадах, "Батьківщина" має перше місце і набагато випереджає найближчого конкурента – БПП "Солідарність".

Це і є реальна соціологія. А очевидно, що при такій електоральній підтримці Блоку Порошенка владу їм можна тільки вкрасти – власне, це не дали їм зробити у Срібному.

Корупція1206 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982 Річниця Майдану74
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter