Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Мін'юст + ФСБ = МАФ

11 вересня 2018, 00:50

На малюнку коротко зображені підсумки сьогоднішнього судового засідання, де розглядався мій позов щодо скасування реєстрації МАФу Московського патріархату, по-шахрайськи встановленого на території Нацмузею історії України.Позов розглядався разом з аналогічним позовом Нацмузею історії.

Сьогодні мали прийняти рішення по суті. Але раптом третя сторона – релігійна громада Московського патріархату – подала клопотання про перенос засідання з надуманих підстав.

Мін'юст підтримав це клопотання московських попів. В результаті – перенесли на 20 вересня.

Мін'юст в цьому процесі дуже активно захищає "капличку" УПЦ МП, вважаючи дії державного реєстратора з легалізації її статусу як "нерухомості" правомірними.

Ще раз дякую міністру Євгену Ніщуку за те, що особисто приїхав на судове засідання.

Запрошую усіх на 20 вересня 15-00 до судді Аблова в Адмінсуд Києва.

Щоб не пропустити важливі новини, приєднуйтеся до мого телеграм-каналу або Фейсбуку.

***

Суть справи.

Якщо коротко, то право власності на МАФ на території Національного музею історії України було злодійськи зареєстровано одним несумлінним реєстратором. Цього реєстратор не мав права робити, бо йому дали документи на три контейнери (я не жартую, так там і було написано) площею 60 м2, а він зареєстрував право власності на КАПІТАЛЬНУ СПОРУДУ площею 133 м2.

Обман очевидний.

Якщо у подробицях, то Департаментом державної реєстрації Міністерства юстиції України, державним реєстратором Сіволіним Михайлом Юрійовичем на підставі рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 15.02.2012 року зареєстровано право власності (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 113407780000, номер запису про право власність: 1788799) на нежитлову будівлю (літ. "Р"), каплиця, загальною площею 133, 2 кв. м. на вул. Володимирській, 2, власник: Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва (код ЄДРПОУ: 26388131).

Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 15.02.2012 року у справі N2-10218/11, що стало підставою для реєстрації зазначеного права власності, визнано за Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва право власності на малу архітектурну фору – каплицю церкву Десятинного Храму Пресвятої Богородиці, яка складається з трьох зблокованих кіосків по 20 квадратних метрів кожний, загальною площею 60 квадратних метрів, що розміщена за адресою: вул. Володимирській, 2.

Отже, державним реєстратором при реєстрації права власності, удвічі перевищено площу нерухомого майна. Замість 60 квадратних метрів, як зазначається у рішенні суду, зареєстровано 133, 2 квадратних метра.

Зважаючи на зазначене та враховуючи суспільне невдоволення, мною, народним депутатом України Луценко І.В., було подано позовну заяву до Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання протиправним та скасування державної реєстрації права власності (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 113407780000, номер запису про право власність: 1788799) на нежитлову будівлю (літ. "Р"), каплиця, загальною площею 133, 2 кв. м. на вул. Володимирській, 2, власник: Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва (код ЄДРПОУ: 26388131).

Докладніше про історію рейдерства УПЦ МП

powered by lun.ua
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

12
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
Ігор Луценко

Хто стріляв вночі у Голосієво і до чого тут справи Майдану?

Українська правда

Стати депутатом і залишитись людиною. Чому "Слуга народу" неправа в історії із "тупою вівцею"

Сергій Лямець

ZeVulgaris. 🤡 Андрюха, шо там с Кабмином?

16
Тимофій Бадіков

Залишити неможливо звільнити: чи буде в МОЗ новий очільник?

Євген Бистрицький

ПІДВОДНІ КАМЕНІ 7-ГО КОМІТЕТУ

7
Айдер Муждабаєв

"Русский писатель" Захар Прилепин: самый кассовый из убийц

5
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter