11 вересня 2018, 00:50

Мін'юст + ФСБ = МАФ

На малюнку коротко зображені підсумки сьогоднішнього судового засідання, де розглядався мій позов щодо скасування реєстрації МАФу Московського патріархату, по-шахрайськи встановленого на території Нацмузею історії України.Позов розглядався разом з аналогічним позовом Нацмузею історії.

Сьогодні мали прийняти рішення по суті. Але раптом третя сторона – релігійна громада Московського патріархату – подала клопотання про перенос засідання з надуманих підстав.

Мін'юст підтримав це клопотання московських попів. В результаті – перенесли на 20 вересня.

Мін'юст в цьому процесі дуже активно захищає "капличку" УПЦ МП, вважаючи дії державного реєстратора з легалізації її статусу як "нерухомості" правомірними.

Ще раз дякую міністру Євгену Ніщуку за те, що особисто приїхав на судове засідання.

Запрошую усіх на 20 вересня 15-00 до судді Аблова в Адмінсуд Києва.

Щоб не пропустити важливі новини, приєднуйтеся до мого телеграм-каналу або Фейсбуку.

***

Суть справи.

Якщо коротко, то право власності на МАФ на території Національного музею історії України було злодійськи зареєстровано одним несумлінним реєстратором. Цього реєстратор не мав права робити, бо йому дали документи на три контейнери (я не жартую, так там і було написано) площею 60 м2, а він зареєстрував право власності на КАПІТАЛЬНУ СПОРУДУ площею 133 м2.

Обман очевидний.

Якщо у подробицях, то Департаментом державної реєстрації Міністерства юстиції України, державним реєстратором Сіволіним Михайлом Юрійовичем на підставі рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 15.02.2012 року зареєстровано право власності (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 113407780000, номер запису про право власність: 1788799) на нежитлову будівлю (літ. "Р"), каплиця, загальною площею 133, 2 кв. м. на вул. Володимирській, 2, власник: Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва (код ЄДРПОУ: 26388131).

Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 15.02.2012 року у справі N2-10218/11, що стало підставою для реєстрації зазначеного права власності, визнано за Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва право власності на малу архітектурну фору – каплицю церкву Десятинного Храму Пресвятої Богородиці, яка складається з трьох зблокованих кіосків по 20 квадратних метрів кожний, загальною площею 60 квадратних метрів, що розміщена за адресою: вул. Володимирській, 2.

Отже, державним реєстратором при реєстрації права власності, удвічі перевищено площу нерухомого майна. Замість 60 квадратних метрів, як зазначається у рішенні суду, зареєстровано 133, 2 квадратних метра.

Зважаючи на зазначене та враховуючи суспільне невдоволення, мною, народним депутатом України Луценко І.В., було подано позовну заяву до Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання протиправним та скасування державної реєстрації права власності (реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 113407780000, номер запису про право власність: 1788799) на нежитлову будівлю (літ. "Р"), каплиця, загальною площею 133, 2 кв. м. на вул. Володимирській, 2, власник: Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва (код ЄДРПОУ: 26388131).

Докладніше про історію рейдерства УПЦ МП

powered by lun.ua

А давайте все ж обговоримо нову версію законопроекту про столицю?

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...

Новий законопроект про Столицю України

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...

Звернення до Президента Володимира Зеленського з приводу Гостинного Двору

Пане Президенте, Вже скоро виповниться 2 роки, як нова владна команда має усі важелі, щоб порятувати об'єкт державної власності – пам'ятку національного значення Гостиний двір...

"Америка повернулася"? Ні, Америка відступає!

В Європі мантра адміністрації Байдена звучить так: "Америка повернулася". Але з огляду на американсько-німецьку угоду "Північний потік II" у середу, більш точним і чесним гаслом може бути "Америка відступає"...

Про антиолігархічний закон

Сьогодні було проголосовано у першому читанні найніжніші з можливих санкції проти кровопивць. Бо що їм реально загрожує? По-перше, державні органи тепер офіційно будуть олігархів називати олігархами...

Що відбувається з поставками води у Крим?

Відео, в якому описані шляхи протидії росіян зупнці водопостачання на півострів ...