23 вересня 2018, 00:58

Знову в Одесі кров. Коли це зупинять?

Кілька годин тому одеський активіст Олег Михайлик отримав кульове поранення прямо біля свого дому.Зараз він у лікарні, в важкому стані. Лікарі борються за його життя, роблять переливання крові.

Одеські громадські діячі пов'язують це з антикорупційною діяльністю Олега, критикою керівництва міста і керівництва місцевої поліції.

До цього було серія нападів на активістів у Одесі. Постраждали фізично Аліна Радченко та Сергій Стерненко. Григорій Козьма чудом відбувся знищеною машиною. Поранили Віталія Устименка.

Тітушки нападали на мого помічника Олега Слабосписького прямо тут, у Києві.

І це тільки те, що я знаю особисто.

Всі активісти впевнені, що якщо б поліція розслідувала усі ці напади і затримувала замовників, то цей кривавий серіал припинився б. Загалом, негатив стосовно Дмитра Головіна зараз у них страшенний.

Я не покидаю спроби достукатися до керівництва держави і пояснити їм, що необхідно застосувати надзвичайні заходи щодо Одеси. На мою думку, котру поділяє і нинішній генпрокурор, це може бути спланована діяльність на дестабілізацію ситуації в Одесі та взагалі у південних областях країни.

Я неодноразово звертався як нардеп до Олександра Турчинова, секретаря РНБО, з метою вказати на необхідність екстраординарних кроків, котрі варто спланувати на рівні його відомства, на черговому засідання.

На жаль, поки що РНБО не поспішає з реакцією. За моїм наполяганням в серпні там було проведено зустріч з одеськими активістами, але поки що на цьому все закінчилося.

Нещодавно я провів зустріч з головую СБУ Василем Грицаком, де на пояснював усю серйозність того, що коїться в Одесі, і необхідність втручання його відомства.

Як і у випадку з РНБО, очікую дій.

Нагадаю що в Одесі хазяйнує проросійський клан Труханова-Галантерника. Активно дерибанять землю у місті, зазіхають на оборонні об'єкти (погугліть "аеродром Шкільний", там був напад на військову частину), забудовують рекреаційну зону, узбережжя, нищать об'єкти культурного призначення, парки та сквери в центрі міста,організовують нелегальні парковки тощо.

Труханов відомий тим, що нібито має громадянство Росії. Йому НАБУ вручало підозру, деякий час перед цим він переховувався за кордоном. Дружина Петра Порошенка на фоні циркуляції цієї інформації їздила до Труханова в Одесу разом вишивати рушник на камери. Поки що ні СБУ, ні НАБУ не передало в суд справи по ньому, і взагалі, наразі немає надії, що реальні, перспективні звинувачення з'являться в суді.

Будемо чекати подробиці, але очевидно, що регіон у небезпеці, там реванш проросійських корупціонерів, у них сотні тітушок в силовій підтримці, активістів просто витісняють з міста, і поки не видно, хто це зупинить.

Закликаю колег-парламентарів принаймні вивчити ситуацію і приєднатися до нашого тиску на відповідні владні органи.

powered by lun.ua

Звернення до Президента Володимира Зеленського з приводу Гостинного Двору

Пане Президенте, Вже скоро виповниться 2 роки, як нова владна команда має усі важелі, щоб порятувати об'єкт державної власності – пам'ятку національного значення Гостиний двір...

"Америка повернулася"? Ні, Америка відступає!

В Європі мантра адміністрації Байдена звучить так: "Америка повернулася". Але з огляду на американсько-німецьку угоду "Північний потік II" у середу, більш точним і чесним гаслом може бути "Америка відступає"...

Про антиолігархічний закон

Сьогодні було проголосовано у першому читанні найніжніші з можливих санкції проти кровопивць. Бо що їм реально загрожує? По-перше, державні органи тепер офіційно будуть олігархів називати олігархами...

Що відбувається з поставками води у Крим?

Відео, в якому описані шляхи протидії росіян зупнці водопостачання на півострів ...

Міністр Ткаченко заблокував передачу Гостиного двору киянам

Сьогодні стало відомо, що міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко остаточно заблокував передачу Гостиного Двору з державної власності у комунальну власність Києва...

Перші кандидати в Гаагу – це захисники України

Вітаю усіх захисників України! Завдяки зусиллям наших "правозахисників", тепер ми усі, хто зі зброєю в руках став на захист Батьківщини – потенційні міжнародні злочинці, і нами займатиметься Міжнародний кримінальний суд в Гаазі (МКС)...