Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

В новий рік – без "несанкціонованих" мітингів

27 грудня 2018, 23:17

Вчора soft-варіант воєнного стану завершився. Тож тепер можемо повернутися до обговорення законодавства "мирного часу" та його правозастосування.

Мешканцям, нажаль, багатьох населених пунктів, які знаходяться досить далеко від фронту, буде корисним почитати переписку молодого правозахисника з чиновницею Маріупольської міської ради щодо систематичного використання місцевими посадовцями слів "непогоджені", "незаконні", "недозволені" та "несанкціоновані" щодо мирних зібрань – беззбройних мітингів, походів, демонстрацій, флеш-мобів, пікетів, релігійних зібрань і т.д.

Йде п'ятий рік війни, а місцева влада досі використовує лексику з законодавств РФ, "ДНР", "ЛНР" і навіть СРСР... Прекрасний привід замислитися про те, за яку Україну ми воюємо.

"Насамкінець хочу привітати Вас та колектив Маріупольської міської ради з Новим роком, та щиро побажати, щоб словосполучення "несанкціонований мітинг" назавжди залишилось у 2018 році, що минає. Слава Україні!" – так завершує свій лист правозахисник, повний текст якого можна прочитати також тут.powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter