23 січня 2019, 12:46

Кого мусять підтримати кіборги?

Мені теж не подобається надмірний пафос передвиборних перегонів. Мені теж деякі фрази ріжуть слух.

Але літературні чи політичні смаки не мусять бути підставою для того, щоб плювати на репутацію справжніх героїв війни – тих, хто кров'ю цю репутацію заробив. Я вважаю, що "кіборги" з ДАПу мають право виражати свою думку, своє бачення розвитку країни і своє бачення того, хто цей розвиток спрямовуватиме. Я вважаю нормальним, що дехто з них підтримає Тимошенко, дехто – інших кандидатів. Навіть поточний президент, якщо хтось з них його підтримає – їх право.Захисники ДАПу з Ю.Тимошенко на сцені Форуму, що вчора висунув її кандидатом у президентиНатомість не має права ніхто називати героїв війни "зрадниками" чи іншими словами за їх політичний вибір – от таким волальникам я точно не подам руку, ось такі дії точно руйнують моральні основи країни. Ось проти таких людей я борюся.

Кого на цих виборах підтримують, за кого рвуть свої пельки ті, хто готові плювати в найкращих синів Україні – нехай кожен сам робить висновок. Це нескладно зробити, достатньо трохи полистати фейсбук чи інтернет-новини. Політичні уподобання їх стануть зрозумілими.

***

А що стосується вчорашньої події, то я вважаю, що Юлія Тимошенко заслужила на повагу і кіборгів в тому числі. Річ навіть не у її сильному характері – свого часу, при Януковичу, нагадаю, Тимошенко відмовилася вийти з тюрми в обмін на еміграцію.

Насправді Тимошенко єдина з чинних політиків президентського рівня, котра виступила з чіткою законодавчою ініціативою проти дискримінації добровольців. Тої дискримінації котра зараз, за нинішньої влади, відбувається.

Відомо, що отримати статус учасника бойових дій (УБД) – той ще квест.

Парадоксально, але якщо ти – кіборг і обороняв ДАП в складі частин "Правого сектору", батальйону ОУН та інших славних добровольчих загонів – то ти для держави не ветеран, ти де-юре не був на війні. Так прописано в законах. Більше того, представники Міністерства оборони дозволяють собі зневажливо в ефірах оцінювати роль добровольців у війні, і це лишається без реагування, попри мої депутатські зверення.

Таке ставлення влади до добровольців. Мені, як добровольцю, це гірко бачити.

Ти – "правосєк" чи оунівець, і хочеш отримати статус учасника бойових дій? Тоді тобі треба буде по-новой, іти в ЗСУ на контракт. Усі попередні бойові заслуги до того не рахуються.

Влада переконує суспільство, що так справедливо. Але як бути тим, хто втратив на війні здоров'я, і уже не може служити в ЗСУ?

Отож, цю кричущу несправедливість щодо героїв Тимошенко пропонує ліквідувати на законодавчому рівні.

Прошу підтримати цю ініціативу кандидатки у президенти усіх тих, хто хоче пишатися власною армією та добровольчим рухом.

powered by lun.ua

А давайте все ж обговоримо нову версію законопроекту про столицю?

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...

Новий законопроект про Столицю України

Шановні кияни, а також люди, котрі співчувають столиці! Як відомо, уже понад 2 роки триває епопея чинної влади по законодавчому облаштуванню нашої столиці...

Звернення до Президента Володимира Зеленського з приводу Гостинного Двору

Пане Президенте, Вже скоро виповниться 2 роки, як нова владна команда має усі важелі, щоб порятувати об'єкт державної власності – пам'ятку національного значення Гостиний двір...

"Америка повернулася"? Ні, Америка відступає!

В Європі мантра адміністрації Байдена звучить так: "Америка повернулася". Але з огляду на американсько-німецьку угоду "Північний потік II" у середу, більш точним і чесним гаслом може бути "Америка відступає"...

Про антиолігархічний закон

Сьогодні було проголосовано у першому читанні найніжніші з можливих санкції проти кровопивць. Бо що їм реально загрожує? По-перше, державні органи тепер офіційно будуть олігархів називати олігархами...

Що відбувається з поставками води у Крим?

Відео, в якому описані шляхи протидії росіян зупнці водопостачання на півострів ...