21 березня 2019, 11:48

Каштани МУСЯТЬ жити на Хрещатику!

Київ офіційно відмовився від каштанів на Хрещатику. Чиновники заявили, що каштани не можуть там вижити.

Вдумайтеся, яка катастрофа! Київ довели до того, що при всіх грошах у бюджеті навіть на центральній, фасадній вулиці, де працює мер і міськрада, не можна забезпечити умови, щоб символ і окраса Києва – каштани – вижили.Я все ж думаю, що повернути каштани на Хрещатик можна і треба. Але для цього потрібна політична сміливість.

1. Я б взяв на себе відповідальність і перетворив центральну вулицю міста з жахливої шестирядної автостради на дорогу, де активно ходив би тролейбус чи електроавтобус, і були дві полоси для проїзду спеціалізованого транспорту і приватних електрокарів. Фактор, котрий вбиває каштани – це викиди в атмосферу від автотранспорту.

Отож, автівки з двигунами внутрішнього згоряння на Хрещатику ми мусимо бачити як виняток. Натомість там мусить бути максимальна пішохідна та велосипедна зона, як це прийнято у всіх, ВСІХ європейських містах.

Кажете, місто має розвиватися? Так, але точно не міняючи на центральній вулиці каштани на шестриядку.

Хай автомобілісти вибачають – пріоритет громадському транспорту і пішоходам. Хай автомобілісти вибачають, а каштани – живуть.

2. Перехід з солі на нешкідливі для дерев реагенти для танення снігу. Київ не може дозволити замінити сіль, як це давно роблять ВСЮДИ в Європі, плекаючи зелень в центрі міста?! Ви, як кажуть сучасні хіпстери, серйозно? Це якась диверсія, що більш ніж 50-мільярдний бюджет міста йде на зразково-показові пішохідні мости, натомість порятувати дерева, окрасу столиці і його легені, ми не маємо фінансових сил!

Не вірю. Нехай коштує дорожче, але я готовий відповідати за те, що воно того варте. На екологічно нешкідливі реагенти для Хрешатика у нас гроші точно є.

3. Та й взагалі, я б запровадив муніципальну систему контролю якості пального на заправках у Києві. Підписав би угоду з областю, щоб вона працювала і по прилеглим до столиці районам. Це – профілактика онкології та інших жахливих хвороб, котрі виникають внаслідок невідповідності автомобільного палива стандартам. Бог з тими каштанами, треба рятувати людей – я взагалі не розумію, як можна вижити в районі, скажімо, Бесарабки удень.

4. Існують стійкі до шкідників та факторів забруднення породи каштанів. Просто не треба, за зразком адміністрації Попова 2013 року, красти на закупівлях таких дерев. А щодо платанів – я дуже люблю платани, але дерево нашого міста – це каштани, і ніщо не зрівняється з їх красою у травні в період цвітіння. Ну треба ж любити місто, в кінці-кінців.

Звернувся до чинного мера з депутатським запитом, щоб знайшов сили захистити каштани.

powered by lun.ua

Звернення до Президента Володимира Зеленського з приводу Гостинного Двору

Пане Президенте, Вже скоро виповниться 2 роки, як нова владна команда має усі важелі, щоб порятувати об'єкт державної власності – пам'ятку національного значення Гостиний двір...

"Америка повернулася"? Ні, Америка відступає!

В Європі мантра адміністрації Байдена звучить так: "Америка повернулася". Але з огляду на американсько-німецьку угоду "Північний потік II" у середу, більш точним і чесним гаслом може бути "Америка відступає"...

Про антиолігархічний закон

Сьогодні було проголосовано у першому читанні найніжніші з можливих санкції проти кровопивць. Бо що їм реально загрожує? По-перше, державні органи тепер офіційно будуть олігархів називати олігархами...

Що відбувається з поставками води у Крим?

Відео, в якому описані шляхи протидії росіян зупнці водопостачання на півострів ...

Міністр Ткаченко заблокував передачу Гостиного двору киянам

Сьогодні стало відомо, що міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко остаточно заблокував передачу Гостиного Двору з державної власності у комунальну власність Києва...

Перші кандидати в Гаагу – це захисники України

Вітаю усіх захисників України! Завдяки зусиллям наших "правозахисників", тепер ми усі, хто зі зброєю в руках став на захист Батьківщини – потенційні міжнародні злочинці, і нами займатиметься Міжнародний кримінальний суд в Гаазі (МКС)...