Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Опудало реваншу

22 березня 2019, 19:11Зустріч двох нафталінових реліктів епохи Кучми з росіянами у Москві – перфоманс піарників Порошенка, покликаний налякати українців загрозою реваншу і мобілізувати на підтримку чинного президента.

Якщо не Порошенко, то Путін! – кричить ця картинка, де один засушений персонаж з нульовим рейтингом та другий – завідомо непрохідний навіть у другий тур – імітують з себе грізну "п'яту колону Москви", зриму і близьку "руку Кремля" та інші ширпотребні жахи.

Але при цьому обоє є близькими до Порошенка. З Медведчуком Петро Олексійович заснували та розбудовували СДПУ-0; у часи російсько-української війни Медведчук виконує для Порошенка функцію офіційного представника України у Мінську – нібито для переговорів щодо полонених, а насправді щодо організації бізнесу.

Фракція ж Бойка неодноразово підтримувала президента у ключових голосуваннях, бюджети та інші забаганки приймалися голосами Опоблоку. Та й взагалі косноязикий Юрій Анатолійович – омріяний спаринг-партнер для Петра Олексійовича.

І зараз нам показують картинку нібито реваншу, але хто є більшим реваншем Москви та регіоналів, як не сам Петро Порошенко? Купа регіоналів у БПП, жодного не посадили, жоден російський бізнес не відчув тут тиску від держави.

Ось де реальні справи, а не фейкові віра-мова-армія.

Ну додачу, спалилися ще й на тому, що Бойко заявив про готовність блокуватися з Юлією Тимошенко – блокування, про яке ніколи в принципі не могло бути й мови. Білі нитки, якими шиють ці провокації, навіть ніхто вже не приховує.

PS Не здивуюся, якщо будуть навіть якісь допити чи подібні дії з боку кишенькового СБУ щодо персонажів. На шостому році.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter