Ігор Луценко Народний депутат України 8-скликання

Панове Зеленський, Баканов і Кузнєцов, порятуйте нашого бранця!

18 травня 2020, 20:47

Хелп, СОС, рятуйте.

Ніколи не писав з таким відчаєм пости, але ось і настала пора.

Шостий день голодує в штрафному ізоляторі незаконної тюрми "ДНР" українець В'ячеслав Засипка, котрого окупаційна влада звинувачує в роботі на Україну і ув'язнила на 17 років.

Стан його здоров'я критичний – у нього можлива гангрена ніг, внаслідок отриманих травм та катувань. Без ліків він помре, без нормального медичного втручання – імовірно, теж. Рахунок його життя іде на дні, якщо не години.

Головна обставина у тому, що Засипка мали обміняти. Враховуючи стан його здоров'я і т.п.

Більше того, сторона окупантів не заперечує наявності у них Засипка, і готова розглядати питання його обміну. Але з незрозумілих причин цього не сталося бо чомусь гальмує УКРАЇНСЬКА сторона.

Подивіться на цю відповідь, котру надав сестрі заручника фактичний начальник усіх обмінів пан Кузнєцов. "Факт незаконного утримання Засипки В.В. не підтверджено".

Це брехня!

Про факт утримання Засипки відомо СБУ. Факт утримання Засипки підтверджують представники окупантів. Про це написали українські ЗМІ. І лише сліпий штаб АТЦ СБУ не знає про це!Неофіційно, особа, що готувала цього листа, пояснила, що факт незаконного утримання цього в'язня не було отримано під час спілкування в рамках Тристоронньої контактної групи.

Я більш ніж впевнений, що причина цього лише одна – НІХТО НЕ ПИТАВ.

Тому що Антитерористичному центру глибоко по барабану.

Є там хтось коло Зеленського? Є там хтось коло Баканова?

Агов, порятуйте людину. Людина зараз помирає. Для того, щоб її порятувати, Україні слід просто висловити так бажання. І знайдуться при потребі посередники, котрі будуть гарантувати обмін.

Прошу включитися усім, хто має можливість вплинути на цей процес. Журналістам можу надати багато-багато фактів про цю історію, треш і жесть.

powered by lun.ua
Україна та Європа1103 Зеленський41 Aтака Путіна1243 Донбас19 Корупція1363
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter